Shqiptar te Bashkuar
android
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 89
 1. #1
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  53

  Nje mik i "tepert" ?

  Na ishte njeher nje cift qe dukej ideal ...
  por me kohe gjerat ndryshuan .. ata u ndan ...
  por vendosin te mbesin miq !

  Sa ju mendoni se mund te ekzistoj miqesi aty ku diku ka patur pasion e dashuri?

  Keni nje ose me shume "miq" te ksaj natyre ?
  Apo preferoni pas mbarimit te nje lidhje dashurie te humbasni cdo kontakt me te ?

  Diskutim te kendshem!
   

 2. #2
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,821
  Forca e Rrespektit
  108
  Nese fillon nje shkrim me na ishte te len te mendosh se eshte perrale e jo realitet. Por nuk hishet poshte mendimi se eshte e vertet. Nese nje cift arrin deri aty saqe te ndahen mendoj se eshte nje fatkeqesi por nese vendosin qe te jene miq mendoj se eshte budallaek.

  Mendoj se nuk mund te egzistoj fare miqesi nese do e takosh ate qe ke pasur burre apo grua normalisht qe nuk mund ti thuash vetem mik, por mendimet ne mendje do te vinin, e nese do te egzistonte tek ata njerez mendoj se kjo te jep nje mundesi per nje kthim ose bashkim.

  Une nuk kam asnje deri me tani

  Une po ashtu mendoj nuk do ta takoja me nj eperson qe ne mes nesh ka pasur nje liddhje dashuri se me duket dicka e kote ta takosh e te pish kafe,......... e ca kuptimi do te kishte kjo???????? Cfare bisede do te benim he ke zene ndonje djale te mire apo vajze te mir??? Apo si po e kalon me te dashuren tende..........

  Me rrespek Gjarperesha
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ghost
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Kosovė
  Mosha
  27
  Postime
  3,256
  Forca e Rrespektit
  48
  Skam miq te ksaj natyre un por nuk preferoj te humb kontakt me te pas nje mbarimit te nje lidhje dashurie (sepse ka ndodhur qe e kam humbur kontaktinn komplet) :$

  Ndoshta nuk eshte tem per gjinin mashkullore por e bera timen un
  I have no special talent.
  I am only passionately curious...
  A question that sometimes drives me hazy:
  am I or are the others crazy ? (A.E)

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  nuk e kam provuar kete gjendje por mendoj se kjo do krijonte nje lloj gjendje te tendosur.....ndermjet ciftit tashme miq.....sdo te doaj te isha ne kte gjendje.......nuk do ja vlente besoj!

 5. #5
  Si qeka kjo si partnere si miq mas lidhjes po isoj eshte besoj un se se kam provu po eshte e njejta gje ..
  Go to hell!

 6. #6
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,821
  Forca e Rrespektit
  108
  NUk besoj se eshte e njeta gje mendohi pak me mire gjerat e do dalesh ne nje konkluzjon.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 7. #7
  kazhanov fv fv fv fv fv Avatari i *Casanova*
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  kudo dhe kurdo ne cdo kohe
  Postime
  505
  Forca e Rrespektit
  15
  mendoj qe ndoshta do te kisha humbur kontaktet...mirpo edhe mikeshe ta kisha sdo prishte pune, kam nje mikeshte te tille... dh ekafe nuk dali mete te pi... por thjesht nese e shoh ne rruge e pershendes
   

 8. #8
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  53
  faleminderit per pergjigjet juve !

  E fillova me "na ishet njeher" sepse kte permban dhe thelbi i temes Ishin dikur nej cift qe u ndan dhe qe mbetet te thuhet vetem "na ishte njeher" por pavarsisht ... mendojn te ngelen miq te mire, raste te tilla sot ka jo pak

  Idea eshte, se ata shume mire mudn te mbeten thjesht shoke (kur nuk ndjen me per njeri tjetrin dashuri) por thjesht rrespekt per kohen qe ke kalu em te dhe per gjithcka qe keni ber per njeri tjetrin, sepse une se perceptoj se si mund ta takosh ne rruge dike me te cilin mund te kesh kalu shume kohe bashke..shume kujtime ..dhe te besh sikur se ke njohur kurre , me e pakta rrespekti ngelet , t pakten duhet !

  Por rreziku eshte, se ndoshta ne kte menyre rrezikon ... "mbase ai zjarr qe duket i shuar ..thengjill ka ngel .." dhe gjithcka "mund te komplikohet...
   

 9. #9
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  53
  Citim Origjinale Postuar nga *Casanova* Shfaq Poten
  mendoj qe ndoshta do te kisha humbur kontaktet...mirpo edhe mikeshe ta kisha sdo prishte pune, kam nje mikeshte te tille... dh ekafe nuk dali mete te pi... por thjesht nese e shoh ne rruge e pershendes
  ktu e kam fjalen ..

  Po pse sdel em pi kafe ..thjesht te bisedoni se si po ju ecin gjerat e blla blla
  eshet frika se mund te rilindi perseri dicka?
   

 10. #10
  psiko pa shpres sherimi fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i shiHanny!!
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  qitu ku po m'sheh..
  Mosha
  30
  Postime
  2,322
  Forca e Rrespektit
  23
  po qfar miqsie ej, deri dje u jarg mas atij/asaj e tash ja nisi me fol per miqesi, absurd..
  mos um asish be :isterik:

 11. #11
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Citim Origjinale Postuar nga DeViL Shfaq Poten
  Si qeka kjo si partnere si miq mas lidhjes po isoj eshte besoj un se se kam provu po eshte e njejta gje ..
  Nuk esht njesoj por esht dysoj..............!

 12. #12
  Isoj pra eshte se po te njetat gjera do bosh se ste pengon gje
  Go to hell!

 13. #13
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  53
  Citim Origjinale Postuar nga shiHanny!! Shfaq Poten
  po qfar miqsie ej, deri dje u jarg mas atij/asaj e tash ja nisi me fol per miqesi, absurd..
  po ne menyren se si e arsyetove ti eshet e kunderta e absurdes
  Sepse e the : DERI DJE .." dmth Jo me.. nuk jargesh me.. parndaj edhe mudn et shikohet si nje "mik" ...
   

 14. #14
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Citim Origjinale Postuar nga DeViL Shfaq Poten
  Isoj pra eshte se po te njetat gjera do bosh se ste pengon gje
  me nje fal do puthesh ti me nje shoqe qe e ke pas perpara te dashur..apo do besh dicka me teper.....ndoshta ti do po nuk te len ajo perderisa e keni len te jeni miq

 15. #15
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,821
  Forca e Rrespektit
  108
  Mund por jo se eshte dicka e drejte.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 16. #16
  Citim Origjinale Postuar nga braziljania Shfaq Poten
  me nje fal do puthesh ti me nje shoqe qe e ke pas perpara te dashur..apo do besh dicka me teper.....ndoshta ti do po nuk te len ajo perderisa e keni len te jeni miq
  po sikur te doje dhe ajo ?
  Go to hell!

 17. #17
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  53
  Citim Origjinale Postuar nga DeViL Shfaq Poten
  Isoj pra eshte se po te njetat gjera do bosh se ste pengon gje
  Po jo ore se sdo besh gje.. do rrini urte me e shumta :puthdore:

  psh .. ti mund te kesh kriju nje lidhje te re , ajo gjithashtu, dmth koha eci per te dy, bashke me te edhe dashuria , dhe mund te ket ngel thjesht rrespekti per kujtimin e tij/saj ...
   

 18. #18
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,821
  Forca e Rrespektit
  108
  Po prandaj eshte zgjidhja me e mire qe te mos jene me asgje. Perdersa shkuan deri ne darje se kjo i jep mundesine per dicka me shuem se shoqeri. Apo jua ka qefi edhe mbas ndarjes te kaloni monete te bukura bashke. nese do te ishe i zoti ta mbaje ne krevat e jo me pas ndarjes.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 19. #19
  e mire nejse se un se kam provu kshuqe mendimin po jap
  Go to hell!

 20. #20
  kazhanov fv fv fv fv fv Avatari i *Casanova*
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  kudo dhe kurdo ne cdo kohe
  Postime
  505
  Forca e Rrespektit
  15
  Citim Origjinale Postuar nga inushja2 Shfaq Poten
  ktu e kam fjalen ..

  Po pse sdel em pi kafe ..thjesht te bisedoni se si po ju ecin gjerat e blla blla
  eshet frika se mund te rilindi perseri dicka?
  nuk dali sepse e shof shume rrall dhe kam humb kontaktet ne msn, ne tel etj... dhe gjithashtu nuk dua te kem me biseda me te... pasi qe nuk ke ca ben muhabet.,.. apo vetem muhabet shkolle .. hahaha... mjafton vec nje pershendetje besoj sa per respekt
   

 21. #21
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,821
  Forca e Rrespektit
  108
  Te pakten te te ndimoj ne te ardhmen.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Citim Origjinale Postuar nga DeViL Shfaq Poten
  po sikur te doje dhe ajo ?
  epo ateher eska pse te ngelni miq..................bashkohuni prap dhe mbaroi puna.

 23. #23
  e mire se ndahet robi per qef i fut 1 jav pushim
  Go to hell!

 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Citim Origjinale Postuar nga DeViL Shfaq Poten
  e mire se ndahet robi per qef i fut 1 jav pushim
  E pastaj per tu tall spo them un.....e kisha per dicka qe mund te ndodhe realisht.......

 25. #25
  Realisht ?! do ta menoj ...
  Go to hell!

 26. #26
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  53
  Citim Origjinale Postuar nga braziljania Shfaq Poten
  epo ateher eska pse te ngelni miq..................bashkohuni prap dhe mbaroi puna.
  Ja ku dolem ke ajo qe eshte then ne fillim .. se duke mbetur miq.. e duke u takuar e ritakuar .. ekziston "rreziku" qe shkendit mund t marin flak serish ...
   

 27. #27
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Citim Origjinale Postuar nga inushja2 Shfaq Poten
  Ja ku dolem ke ajo qe eshte then ne fillim .. se duke mbetur miq.. e duke u takuar e ritakuar .. ekziston "rreziku" qe shkendit mund t marin flak serish ...
  nuk e di un kam folur per vete!

 28. #28
  Slave To The Rhythm fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *Mia*
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  872
  Forca e Rrespektit
  76
  Citim Origjinale Postuar nga inushja2 Shfaq Poten
  Por rreziku eshte, se ndoshta ne kte menyre rrezikon ... "mbase ai zjarr qe duket i shuar ..thengjill ka ngel .." dhe gjithcka "mund te komplikohet...
  Kjo eshte nje nga arsyet qe me shtyjne te mendoj se nuk do isha ne gjendje te krijoja nje miqesi te tille. Miqesia mund te kthehet ne dashuri, por e kunderta me duket e pamundur!
  … Ndoshta sepse i madh eshte shpirti dhe e vogel eshte jeta,
  dhe jo te gjitha gjestet tona mund te dalin nga trupi yne,
  dhe arrijme vetem deri ku mund te arrije krahu yne,
  dhe shohim vetem deri ku mund te shohe shikimi yne...

 29. #29
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  53
  Citim Origjinale Postuar nga braziljania Shfaq Poten
  nuk e di un kam folur per vete!
  gjithsesi .. e pergjithshmja ..po flasim n pergjithsi ..
   

 30. #30
  Po pra po pergjisia ktu jam un !!
  Go to hell!

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 91
  Postimi i Fundit: 05-03-2016, 08:43
 2. Probleme nė ēift, si tė kemi njė "ti" dhe "unė" pėrveē "ne"
  Nga Angel_Devil ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-01-2012, 08:29
 3. Mėnyra tė reja pėr tė "djegur" dhjamin e tepėrt
  Nga sweetzzinna ne forum Mirėmbajtja e Trupit
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2008, 12:55
 4. "Zėri": EULEX-i, njė "vazhdues i UNMIK-ut"
  Nga Gjarperesha ne forum Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-11-2008, 11:27

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •