Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 92
 1. #1
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  53

  Nje mik i "tepert" ?

  Na ishte njeher nje cift qe dukej ideal ...
  por me kohe gjerat ndryshuan .. ata u ndan ...
  por vendosin te mbesin miq !

  Sa ju mendoni se mund te ekzistoj miqesi aty ku diku ka patur pasion e dashuri?

  Keni nje ose me shume "miq" te ksaj natyre ?
  Apo preferoni pas mbarimit te nje lidhje dashurie te humbasni cdo kontakt me te ?

  Diskutim te kendshem!
   

 2. #31
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  53
  Citim Origjinale Postuar nga DeViL Shfaq Poten
  Po pra po pergjisia ktu jam un !!
  Po ti sikur se kishe provuar nje gje te tille?
   

 3. #32
  Veri investigatio fv Avatari i alfonci
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Perpara kompjuterit
  Postime
  3,045
  Forca e Rrespektit
  83
  une personalisht kam miqesi te tilla. Besoj se mund te zgjase, por varet shume nga periudha e lidhjes sesa i madh ka qene respekti, mirenjohja dhe mirekuptimi mes jush dhe partneres.

  Kam edhe nga ajo tjetra qe s'kam kontakte dhe as qe me bie nder mend per te pasur. Thjeshte mbarimi i historise sone nuk la vend per gjera te tilla. Mbetet thjeshte e shkuar dhe me ngjan shume e larget.
  Udha e mbarė se erdh pranvera, shko, dallėndyshe tue fluturue, prej Misirit n'dhena tjera, fusha e male tue kėrkue; n'Shqipni shko, pra, fluturim, shko nė Shkodėr, n'qytetin tim. - Filip Shiroka

  "Unė jam mirė kur asht mirė Shqipnia" - Isa Boletini

  Shqiperise nuk i ka ardhur asgje e mire nga lindja; pervec diellit.

 4. #33
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945
  Hahah car teme tamam per latin loverin ahah atehere 60 perqind e rasteve ex tuaj jane miq me se te mire 30 perqind jane miq te mire por dhe ne shtrat mund te shkoni vetem 10 perqind e rasteve deshironi te humbni kontaktete per arsye te forta p-s tradhtia pershembull ose injoranca
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 5. #34
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Citim Origjinale Postuar nga ANGEL&DEVIL Shfaq Poten
  Hahah car teme tamam per latin loverin ahah atehere 60 perqind e rasteve ex tuaj jane miq me se te mire 30 perqind jane miq te mire por dhe ne shtrat mund te shkoni vetem 10 perqind e rasteve deshironi te humbni kontaktete per arsye te forta p-s tradhtia pershembull ose injoranca
  ong:ong:te keqen e llogarive

 6. #35
  Vogėlushe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Elushe
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  4,263
  Forca e Rrespektit
  6297
  Humbje kohe!! Si te shijosh pulen nuk te pelqen me sorra.
  Egoizmi i ben njerezit skllever te vetvetes....

 7. #36
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Citim Origjinale Postuar nga DeViL Shfaq Poten
  Po pra po pergjisia ktu jam un !!
  epo kujt i djeg,le ta mbaj!

 8. #37
  kazhanov fv fv fv fv fv Avatari i *Casanova*
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  kudo dhe kurdo ne cdo kohe
  Postime
  505
  Forca e Rrespektit
  15
  Citim Origjinale Postuar nga braziljania Shfaq Poten
  epo kujt i djeg,le ta mbaj!

  pergjigje egzakte ...:gjujpeshk:
   

 9. #38
  psiko pa shpres sherimi fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i shiHanny!!
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  qitu ku po m'sheh..
  Mosha
  30
  Postime
  2,322
  Forca e Rrespektit
  23
  Citim Origjinale Postuar nga inushja2 Shfaq Poten
  po ne menyren se si e arsyetove ti eshet e kunderta e absurdes
  Sepse e the : DERI DJE .." dmth Jo me.. nuk jargesh me.. parndaj edhe mudn et shikohet si nje "mik" ...
  noshta jom shpjegu keq pra (deri dje nuk dmth ate qe po menon ti) po nejse po munohem mu shpreh ma mir..
  kur jargesh per dikon ska mundesi me pas shok, shoqnia bazohet ne ndjenja qe skan lidhje me jargen pra mundesh me pas mik dike qe fizikisht kurr nuk t'ka terheq dhe kurr sdo te terheq sps nuk osht tipi yt + sigurisht gjithmon do i vijn n'mend ato kujtimet per marrdhenjen dashnore qe kan pas kshtu qe nuk munden me pas shoqni t'pastert dhe t'sinqert....
  mos um asish be :isterik:

 10. #39
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Citim Origjinale Postuar nga shiHanny!! Shfaq Poten
  noshta jom shpjegu keq pra (deri dje nuk dmth ate qe po menon ti) po nejse po munohem mu shpreh ma mir..
  kur jargesh per dikon ska mundesi me pas shok, shoqnia bazohet ne ndjenja qe skan lidhje me jargen pra mundesh me pas mik dike qe fizikisht kurr nuk t'ka terheq dhe kurr sdo te terheq sps nuk osht tipi yt + sigurisht gjithmon do i vijn n'mend ato kujtimet per marrdhenjen dashnore qe kan pas kshtu qe nuk munden me pas shoqni t'pastert dhe t'sinqert....
  bashkohem me ty.........ong:

 11. #40
  Thpilt fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i baby-angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Brussel
  Postime
  1,743
  Forca e Rrespektit
  81
  Citim Origjinale Postuar nga inushja2 Shfaq Poten
  Na ishte njeher nje cift qe dukej ideal ...
  por me kohe gjerat ndryshuan .. ata u ndan ...
  por vendosin te mbesin miq !

  Sa ju mendoni se mund te ekzistoj miqesi aty ku diku ka patur pasion e dashuri?

  Keni nje ose me shume "miq" te ksaj natyre ?
  Apo preferoni pas mbarimit te nje lidhje dashurie te humbasni cdo kontakt me te ?

  Diskutim te kendshem!
  Mund edhe te ekzistoje miqesi (jo e afert, ne kuptimin njihesh,flet ,e pershendet kaq) por kjo vetem mbas njefare kohe,kur te jesh dashuruar me dike tjeter ,dhe pastaj shume e rendesishme varet dhe lloji dhe shkaku i ndarjes.
  Nuk kam miq te tille ,akoma
  :fluturoze:Zoti nuk sheh ne fytyrat tuaja, por ne zemrat tuaja...:fluturoze:

 12. #41
  Thpilt fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i baby-angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Brussel
  Postime
  1,743
  Forca e Rrespektit
  81

  Smile Do mbanit shoqeri me ISH-in tuaj ?

  Thone qe kur nje dashuri mbaron eshte te pakten njeri nga te dy qe vuan..
  Ajo qe ndihet pas perfundimit te nje historie dashurie dihet: vuajtje, urrejtje...
  Mgjth doja te dija, a do e falnit ju dike qe ju ka bere te vuaje?
  Do mund te mbanit lidhje shoqerore me kete njeri?
  :fluturoze:Zoti nuk sheh ne fytyrat tuaja, por ne zemrat tuaja...:fluturoze:

 13. #42
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  2,495
  Forca e Rrespektit
  30
  Citim Origjinale Postuar nga baby-angel Shfaq Poten
  Thone qe kur nje dashuri mbaron eshte te pakten njeri nga te dy qe vuan..
  Ajo qe ndihet pas perfundimit te nje historie dashurie dihet: vuajtje, urrejtje...
  Mgjth doja te dija, a do e falnit ju dike qe ju ka bere te vuaje?
  Do mund te mbanit lidhje shoqerore me kete njeri?
  Mvaret se cila eshte arsyeja e vuajtjes.. psh te me Tradhtonte nuk ja fal kurr..asnjčherč..dhe sigurusht kjo nuk me lejon ta kem as dhe shokč... pastaj si thojn

  Non posso chiamare amico colui che ieri chiamavo Amore
  Nuk mund ta theras/quaj mik atč qe dje e thirrja/quaja Dashuri /i dashur
   

 14. #43
  PinkAngel fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  1,654
  Forca e Rrespektit
  36
  Citim Origjinale Postuar nga baby-angel Shfaq Poten
  Thone qe kur nje dashuri mbaron eshte te pakten njeri nga te dy qe vuan..
  Ajo qe ndihet pas perfundimit te nje historie dashurie dihet: vuajtje, urrejtje...
  Mgjth doja te dija, a do e falnit ju dike qe ju ka bere te vuaje?
  Do mund te mbanit lidhje shoqerore me kete njeri?


  Per ta falur po por jo per te harruar
  keshtuqe nuk mund te kete shoqeri
  If you could only see the you I see when I see you seeing me you would never see yourself so differently, believe me.

 15. #44
  tifoz i cmendur i INTERIT fv fv fv fv fv fv Avatari i Brigadieri
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Atje ku prania ime eshte e domosdoshme.
  Postime
  421
  Forca e Rrespektit
  16
  Citim Origjinale Postuar nga baby-angel Shfaq Poten
  Thone qe kur nje dashuri mbaron eshte te pakten njeri nga te dy qe vuan..
  Ajo qe ndihet pas perfundimit te nje historie dashurie dihet: vuajtje, urrejtje...
  Mgjth doja te dija, a do e falnit ju dike qe ju ka bere te vuaje?
  Do mund te mbanit lidhje shoqerore me kete njeri?
  gjall ne bote, megjithse ka dhe nga ato dashuri qe mbarojne me konsensus kur nga te dyja palet medohet qe kjo eshte gjeja me e mire e mundshme per te dy.
  Remember to keep yourself alive there is nothing important than that.:canna:

 16. #45
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,638
  Forca e Rrespektit
  3469
  Citim Origjinale Postuar nga baby-angel Shfaq Poten
  Thone qe kur nje dashuri mbaron eshte te pakten njeri nga te dy qe vuan..
  Ajo qe ndihet pas perfundimit te nje historie dashurie dihet: vuajtje, urrejtje...
  Mgjth doja te dija, a do e falnit ju dike qe ju ka bere te vuaje?
  Do mund te mbanit lidhje shoqerore me kete njeri?
  Eshte nje thenje e huaj qe thote:

  "Friendship, often ends in love. But love in a friendship, NEVER"

  Ndoshta do e kisha falur me kalimin e kohes, por jo aty per aty, e as pas nje kohe te shkurter. Cilesi e njeriut te drejte dhe te sincerte eshte "Falja" !
  Ja fala apo jo gabimin, cfare do t'ndryshonte tek lidhja jone ? Asgje fare =)
  Andaj, ajo do vazhdonte jeten e saj, une timen. Le te gjykoje i Madhi Zot ne mes nesh ashtu sic duhet. Ne mund te gabojme, duke gjykuar njerezit ne shumicen e rasteve gabimisht
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 17. #46
  Anėtar i ri fv Avatari i diall
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Neper endrrat e saj dhe ngatrrimin e endrres sime
  Mosha
  31
  Postime
  311
  Forca e Rrespektit
  11
  Citim Origjinale Postuar nga Goc_Tonerllikse Shfaq Poten
  Per ta falur po por jo per te harruar
  keshtuqe nuk mund te kete shoqeri


  Tonorlliksja Foli me men ketu per ta falur edhe po pe ta harruar nuk bohet llaf kjo gje
  : IO E TE... 3 MSC :

 18. #47
  demton_rende_shendetin fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i fight_cllub_al
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  roma
  Mosha
  31
  Postime
  2,072
  Forca e Rrespektit
  102
  zoti ndoshta mund te fale ... une jo
  fjalt e mia ma t'kqija jan ma te mira se tuat ma t'mirat....

 19. #48
  Anėtar i ri fv Avatari i diall
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Neper endrrat e saj dhe ngatrrimin e endrres sime
  Mosha
  31
  Postime
  311
  Forca e Rrespektit
  11
  Po ene Zoti ka me bo sikure se kishte menjen mer hahahaa keshtu qe ka per te ngelur me faj per tane jeten po leje nje here as qe ka me rr.........edhe ajo per ty po he
  : IO E TE... 3 MSC :

 20. #49
  Thpilt fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i baby-angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Brussel
  Postime
  1,743
  Forca e Rrespektit
  81
  Me ka ndodhur nje gje e tille dhe prape kam falur...
  Nuk e di me duket e kote te mbash inat brenda vetes, + qe sjam e afte per nje gje te tille, nje njeri ose e dua ose jam indiferente fare ndaj tij...
  Eshte normale qe do pak kohe. Gjths sic thote nje fjale : **Urrejtja demton shendetin** dhe une e kam shume merak shendetin tim.
  :fluturoze:Zoti nuk sheh ne fytyrat tuaja, por ne zemrat tuaja...:fluturoze:

 21. #50
  Anėtar i ri fv Avatari i diall
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Neper endrrat e saj dhe ngatrrimin e endrres sime
  Mosha
  31
  Postime
  311
  Forca e Rrespektit
  11
  hahaa jo duket Baby Angel duket se sa merak e paskeni shendetin tuaj

  e Fal por jo me per ta pasur afer ate ta harroje
  : IO E TE... 3 MSC :

 22. #51
  llahtaria vete fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  periferi
  Mosha
  37
  Postime
  904
  Forca e Rrespektit
  16
  Citim Origjinale Postuar nga baby-angel Shfaq Poten
  Thone qe kur nje dashuri mbaron eshte te pakten njeri nga te dy qe vuan..
  Ajo qe ndihet pas perfundimit te nje historie dashurie dihet: vuajtje, urrejtje...
  Mgjth doja te dija, a do e falnit ju dike qe ju ka bere te vuaje?
  Do mund te mbanit lidhje shoqerore me kete njeri?
  Dike qe me ka bere te vuaj ta fal? As qe me shkon ne mendje!!

  ps; madje te ruhet, se sja harroj lehte.
  Inteligjenca tek personat eshte e limituar, por budallalleku ska kufij. (© Une)

 23. #52
  Thpilt fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i baby-angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Brussel
  Postime
  1,743
  Forca e Rrespektit
  81
  Citim Origjinale Postuar nga diall Shfaq Poten
  hahaa jo duket Baby Angel duket se sa merak e paskeni shendetin tuaj

  e Fal por jo me per ta pasur afer ate ta harroje
  Do thuash ti qe nese harron je i predispozuar te perserisesh gabimin..Ndoshta po, ndoshta dhe jo (nese e ke marre mesimin e pare )
  Une kur fal jam e qete me veten time, atehere pse te urrej?
  :fluturoze:Zoti nuk sheh ne fytyrat tuaja, por ne zemrat tuaja...:fluturoze:

 24. #53
  Anėtar i ri fv Avatari i diall
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Neper endrrat e saj dhe ngatrrimin e endrres sime
  Mosha
  31
  Postime
  311
  Forca e Rrespektit
  11
  haha sic thashe Baby-Angel->>>>> ja fal sepse Falja eshte Njerzore por ama nuk mundem ta kem afer jo se e urrej aspak vetem se nuk me ben te ndihem mrie prania e saj dikush qe me lendoi aq shume edhe ta shoh aty eshte si nje gjak marres te fali hasmin e tij edhe ta shoh te luaj ne qytet si thoni ju eshte e mundur kjo gje ? une them se jo
  : IO E TE... 3 MSC :

 25. #54
  Thpilt fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i baby-angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Brussel
  Postime
  1,743
  Forca e Rrespektit
  81
  Citim Origjinale Postuar nga diall Shfaq Poten
  haha sic thashe Baby-Angel->>>>> ja fal sepse Falja eshte Njerzore por ama nuk mundem ta kem afer jo se e urrej aspak vetem se nuk me ben te ndihem mrie prania e saj dikush qe me lendoi aq shume edhe ta shoh aty eshte si nje gjak marres te fali hasmin e tij edhe ta shoh te luaj ne qytet si thoni ju eshte e mundur kjo gje ? une them se jo
  Ka raste kur eshte shume e veshtire falja, si kjo me gjakmarrja qe ke permendur ti ( edhe pse jo ne kuptimin qe po e marr une), mgjth edhe ne raste te tilla, nese fal fal...Nese nuk e shikon dot apo ku di une, gjej nje zgjidhje ti, ose mos thuaj qe ke falur...
  :fluturoze:Zoti nuk sheh ne fytyrat tuaja, por ne zemrat tuaja...:fluturoze:

 26. #55
  NJERI I THJESHT fv fv fv fv fv fv Avatari i sec_l
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Espań, mendjen e kam ne Laprak , bertas fort PARTIZONI FITORE.
  Postime
  403
  Forca e Rrespektit
  16
  Nje her kam falur dhe e kujtoj shpesh se ste len kujtimet por shoqeri skam mbajtur jo se nuk desha dhe nuk deshi por kur u ndam sna ra rasti te takohemi me dhe me mir qe stakohena.
  " No llueve eternamente"
  "Cuidado con lo q deseas... podria hacerse realidad"
  "Los edificios arden, las personas mueren, pero el amor verdadero es para siempre"
  Piensa en lo que puedes perder.

 27. #56
  ღ..in stanby..ღ fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  lavori in corso..........
  Mosha
  30
  Postime
  519
  Forca e Rrespektit
  21
  shoqeri?????????????kurreeeeeeeeeeee as mos te guxoje te me thoje dicka te tille..........ta fal????mbase..........nuk e fajsoj kshuqe skam c'ti fal........te harroj kte vuajtje???? kurreeeeeeeeee po kjo sdo te thote qe e urrej.......perkundrazi vuaj se e dua.........
  :fluturoze:.....2 fjale,1 frymemarrje e ngadalsuar.....
  1 shikim,2 sy te dashuruar......
  2 trupa,1 zemer qe rreh per te dy.....
  1 deshire,e heshtur,e thene vetem me sy.......:fluturoze:

 28. #57
  psiko pa shpres sherimi fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i shiHanny!!
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  qitu ku po m'sheh..
  Mosha
  30
  Postime
  2,322
  Forca e Rrespektit
  23
  jo hiq, sdu, ska mundsi..
  mos um asish be :isterik:

 29. #58

 30. #59
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,167
  Forca e Rrespektit
  42
  Dihej se do te mbaronte
  ne mos sot, neser....
  pasneser ose pas nje jave
  shume ftohte por bukur ....
  A mbetemi shoke ???
  Se shoket mund te behen prape te dashur
  duke ditur se do te mbaroje neser ,pasneser....
  shume ftohte dhe aspak bukur....


  Nuk them dot vetem "Jo" ose "ne asnje menyre" por me mire do ishte te mos mbetesh shoke nuk ecen dot perpara

  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 31. #60
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718
  Deri me sot jo dhe skam per ta bere...thjesht nuk dua te shtirem si njeri nuk me pelqen
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

Faqja 2 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 91
  Postimi i Fundit: 05-03-2016, 08:43
 2. Probleme nė ēift, si tė kemi njė "ti" dhe "unė" pėrveē "ne"
  Nga Angel_Devil ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-01-2012, 08:29
 3. Mėnyra tė reja pėr tė "djegur" dhjamin e tepėrt
  Nga sweetzzinna ne forum Mirėmbajtja e Trupit
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2008, 12:55
 4. "Zėri": EULEX-i, njė "vazhdues i UNMIK-ut"
  Nga Gjarperesha ne forum Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-11-2008, 11:27

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •