Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 92
 1. #1
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  53

  Nje mik i "tepert" ?

  Na ishte njeher nje cift qe dukej ideal ...
  por me kohe gjerat ndryshuan .. ata u ndan ...
  por vendosin te mbesin miq !

  Sa ju mendoni se mund te ekzistoj miqesi aty ku diku ka patur pasion e dashuri?

  Keni nje ose me shume "miq" te ksaj natyre ?
  Apo preferoni pas mbarimit te nje lidhje dashurie te humbasni cdo kontakt me te ?

  Diskutim te kendshem!
   

 2. #61
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,167
  Forca e Rrespektit
  42
  Citim Origjinale Postuar nga Cyber_Spartacus Shfaq Poten
  Deri me sot jo dhe skam per ta bere...thjesht nuk dua te shtirem si njeri nuk me pelqen
  Po kur nuk te shqitet ca t'i besh ????

  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 3. #62
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718
  Citim Origjinale Postuar nga zhgenjyy Shfaq Poten
  Po kur nuk te shqitet ca t'i besh ????
  Shqitesh ti zhgenjime ne rrast se vertet do kuptohet

  ps : he se do te te tregoj ne msn nje rrast qe me ka ndodhur
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 4. #63
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Nostra_22
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Loading...
  Mosha
  36
  Postime
  3,427
  Forca e Rrespektit
  67
  Kur nje person e ke patur aq prane, ke ndare gjithcka me te, si mund te hedhesh aq lehte, veten tende.

  Pavaresisht rrethanave, them se dy njerez te kulturuar dine si te mbeten miq, minimalisht ne zemer.
  Prezenca juaj s'do te jetė kurrė nė lartėsinė e mungesės suaj.:kokes:

  Fetė janė si xixėllonjat, pėr tė ndriēuar kanė nevojė pėr errėsirė:syze:

  Dituria mė pėrndjek, por unė jam mė i shpejtė !!!

 5. #64
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  edhe sikur mos me kishte bere te vuaje,sdo mbaja shoqeri me ishin...imagjinoni po te me kishte bere!!!!!!!! jo aspak!

 6. #65
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,167
  Forca e Rrespektit
  42
  Citim Origjinale Postuar nga braziljania Shfaq Poten
  edhe sikur mos me kishte bere te vuaje,sdo mbaja shoqeri me ishin...imagjinoni po te me kishte bere!!!!!!!! jo aspak!

  Prit te te ndodhe pastaj flasim

  Never say never

  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 7. #66
  100%shqiptare fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  30
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  12
  hipokrizia me e madhe eshte te thuash"mbesim dy shok te mire"..me duket teper absurde sepse kjo fjale ose do e lendoj tjetrin nese ai vazhdon ndjen ose do e bej ate te pranoj nje shoqeri qe do e demtoje pafundsisht nderkohe qe ti vazhdon me dike tjeter i lumtur edhe ai gjat momenteve qe rini si shok shpreson ti kerkoni prap te riktheheni bashk.mjafton qe nje nga te dy te ndjej akoma edhe shoqeria eshte perralle jo realitet ne dem te atij qe ndjen,kur dikush em zhgenjen sdua tja shikoj syte e jo mo ta mbaj shok!e kunderta e dashurise eshte indiferenca jo shoqeria...shoqeria eshte e kunderta armiqsise jo dashurise!
  vieni vedi vinci:fluturoze:

 8. #67
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,167
  Forca e Rrespektit
  42
  Citim Origjinale Postuar nga bora dr Shfaq Poten
  hipokrizia me e madhe eshte te thuash"mbesim dy shok te mire"..me duket teper absurde sepse kjo fjale ose do e lendoj tjetrin nese ai vazhdon ndjen ose do e bej ate te pranoj nje shoqeri qe do e demtoje pafundsisht nderkohe qe ti vazhdon me dike tjeter i lumtur edhe ai gjat momenteve qe rini si shok shpreson ti kerkoni prap te riktheheni bashk.mjafton qe nje nga te dy te ndjej akoma edhe shoqeria eshte perralle jo realitet ne dem te atij qe ndjen,kur dikush em zhgenjen sdua tja shikoj syte e jo mo ta mbaj shok!e kunderta e dashurise eshte indiferenca jo shoqeria...shoqeria eshte e kunderta armiqsise jo dashurise!
  Te mbetesh shoke nuk lendon vetem njerin por te dy,pavaresisht se ke ti ke ne krah,(shpirti i fsheh ndjenjat nen lekure,nuk ja can dot zemren kujt),
  se eshte e pamundur te mos kene ndjere te dy per nj-tj per aq kohe sa ishin bashke.
  Nuk mund te jesh aq lehte e lumtur me dike tj nderkohe qe e ke shok "ate"
  Jo vetem nje ndarje por gjithcka qe ndodh, ndodh per nje arsye ne jete.
  Edhe nje lidhje e ndjere perfundon gjithmone ne "shoqeri" pastaj serisht ne lidhje e serisht ne ndarje derisa vjen ndodhia e fundit e cila ndodh per nje arsye qe perfundon me nje lidhje pergjithmone ose me te kunderten e saj.
  Edhe kur dikush te zhgenjen ti prap shok mbetesh me ate ,dashuri ka falur tradhetine jo me zhgenjimet ,shpesh ajo eshte e verber per te mire a per te keq qofte .

  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 9. #68
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lela_Dr
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Administraten e Forumit
  Postime
  1,192
  Forca e Rrespektit
  72
  Dy tema u bashkuan "Mik i Tepert dhe Do mbeteni shoke me Ish-in.

  Flm
  Io sono nata libera...libera come l'aquila che vola sopra il grande cielo azzurro....un vento leggero sfiora il suo volo....IO SARO' LIBERA.....

 10. #69
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Citim Origjinale Postuar nga zhgenjyy Shfaq Poten

  Prit te te ndodhe pastaj flasim

  Never say never
  normale ajo kurre mos thuaj kurre,por per se do ta doja nje shoqeri te tille????????
  me mir te shkeputen fare kontaktet!

 11. #70
  Anėtar i ri fv fv fv Avatari i Analistja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Hmmm...
  Mosha
  35
  Postime
  506
  Forca e Rrespektit
  13
  Qe shoqeria te kthehet ne dashuri kjo po ekziston dhe e ben dashurine edhe me te forte dhe lidhjen me te gjate. Por qe nje lidhje te perfundoje dhe te mbesin miq kjo sme duket shume e pershtatshme sepse kurre nuk mund te shohesh te dashurin/ren me syrin e mikut/es.
  TO LOVE SOMEBODY IS NOTHING
  TO BE LOVED BY SOMEBODY IS SOMETHING
  TO LOVE EACH OTHER IS EVERYTHING

  ance:ance:

 12. #71
  100%shqiptare fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  30
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  12
  Citim Origjinale Postuar nga zhgenjyy Shfaq Poten
  Te mbetesh shoke nuk lendon vetem njerin por te dy,pavaresisht se ke ti ke ne krah,(shpirti i fsheh ndjenjat nen lekure,nuk ja can dot zemren kujt),
  se eshte e pamundur te mos kene ndjere te dy per nj-tj per aq kohe sa ishin bashke.
  Nuk mund te jesh aq lehte e lumtur me dike tj nderkohe qe e ke shok "ate"
  Jo vetem nje ndarje por gjithcka qe ndodh, ndodh per nje arsye ne jete.
  Edhe nje lidhje e ndjere perfundon gjithmone ne "shoqeri" pastaj serisht ne lidhje e serisht ne ndarje derisa vjen ndodhia e fundit e cila ndodh per nje arsye qe perfundon me nje lidhje pergjithmone ose me te kunderten e saj.
  Edhe kur dikush te zhgenjen ti prap shok mbetesh me ate ,dashuri ka falur tradhetine jo me zhgenjimet ,shpesh ajo eshte e verber per te mire a per te keq qofte .
  zhgenjy varet nga rastet por mos mendo se vuajn gjthm te dy mbas ndarjes,te jap raste sa te duash qe njeri flet gjith qef shoqerisht se nuk ndjen me gje ndersa tjetri behet keq edhe fillon mendon edhe nje"mirmengjes"kur ja thot "shoku"i tanishem!persa i perket asaj qe ke thene se mbetesh shok gjthm mbas ndarjes edhe kur zhgenjhesh nuk jam aspak dakort kur mendoj qe i ke falur zemren dikujt edhe ai eshte tallur em ndjenjat e tua.te pakten kur ke respekt per veten nuk mund tja lejosh vetres nje shoqeri em dike qe ste ka respektur edhe vlersuar!shoqeria vlen kur te dy nuk ndjejn me gje edhe ju ref mendja te dyve per nga nje tjeter!
  vieni vedi vinci:fluturoze:

 13. #72
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  Citim Origjinale Postuar nga braziljania Shfaq Poten
  normale ajo kurre mos thuaj kurre,por per se do ta doja nje shoqeri te tille????????
  me mir te shkeputen fare kontaktet!
  Nuk eshte kaq kollaj te shkeputesh mbas nje lidhjeje te gjat dhe serioze...ama po te jet tralalala i thua mirupafshim e ku te kam pare....
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 14. #73
  MACOKJA :p fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Shpirti_I_Njerit
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Cuneo Torino
  Mosha
  29
  Postime
  1,177
  Forca e Rrespektit
  47

  Wink

  Citim Origjinale Postuar nga inushja2 Shfaq Poten
  Na ishte njeher nje cift qe dukej ideal ...
  por me kohe gjerat ndryshuan .. ata u ndan ...
  por vendosin te mbesin miq !

  Sa ju mendoni se mund te ekzistoj miqesi aty ku diku ka patur pasion e dashuri?

  Keni nje ose me shume "miq" te ksaj natyre ?
  Apo preferoni pas mbarimit te nje lidhje dashurie te humbasni cdo kontakt me te ?

  Diskutim te kendshem!
  Gjeri tani nuk me ka ndodhure
  Por them qe nese ka pas shume dashuri tek te dy te dashuruarit nuk mud te ekzistoj shume lidhja miqesi sepse njeri nga te dy do ta doj ose nuk e ka harruare akoma ate dashuri
  Mua personalishte me large se 2 jave me thot ishi qe te mbetemi shok qe sa her te kem nevoje per nje shoqe qe ti hapem dikujte per zhdo problem dhe te pakten do te kam ty
  Dhe pergjigjja ime ishte JOOOOO sepse perferoj pas mbarimit te nje lidhje sa do te ket pas momente te bukura ose shume dashuri te humbas cdo kontakte me te dhe keshtu do veproje gjithmon
  Corri pił veloce dei tuoi sogni e forse un giorno li vedrai realizzati; se aspetti finirai per odiarti. Io non aspetterņ perchč il mio sogno č di poterti amare.

 15. #74
  100%shqiptare fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  30
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  12
  Citim Origjinale Postuar nga shpirti_i_njerit Shfaq Poten
  gjeri tani nuk me ka ndodhure
  por them qe nese ka pas shume dashuri tek te dy te dashuruarit nuk mud te ekzistoj shume lidhja miqesi sepse njeri nga te dy do ta doj ose nuk e ka harruare akoma ate dashuri
  mua personalishte me large se 2 jave me thot ishi qe te mbetemi shok qe sa her te kem nevoje per nje shoqe qe ti hapem dikujte per zhdo problem dhe te pakten do te kam ty
  dhe pergjigjja ime ishte jooooo sepse perferoj pas mbarimit te nje lidhje sa do te ket pas momente te bukura ose shume dashuri te humbas cdo kontakte me te dhe keshtu do veproje gjithmon
  ke bere zgjidhjen e duhur.imajgino pak ate duke te hapur shoqerisht zemren ty"ua kam rene ne dashuri me nje goc po vuaj etj etj..."imagjino sa e dhimbshme do ishte per dike qe mban shpresa per tu rillidhur te degjoj ato fjal.flas ne pergjithsi jo per ju konkretisht
  vieni vedi vinci:fluturoze:

 16. #75
  MACOKJA :p fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Shpirti_I_Njerit
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Cuneo Torino
  Mosha
  29
  Postime
  1,177
  Forca e Rrespektit
  47

  Talking

  Citim Origjinale Postuar nga bora dr Shfaq Poten
  ke bere zgjidhjen e duhur.imajgino pak ate duke te hapur shoqerisht zemren ty"ua kam rene ne dashuri me nje goc po vuaj etj etj..."imagjino sa e dhimbshme do ishte per dike qe mban shpresa per tu rillidhur te degjoj ato fjal.flas ne pergjithsi jo per ju konkretisht
  Ne fakte une e bera per te miren e ti sepse une i thashe qe kam ren ne dashuri me dike tjeter
  Sepse ai mban ende shpresa por kur dicka vdes nuk ringjadhet mo
  Prandaj eshte gjishka e kot per mendimin time
  Corri pił veloce dei tuoi sogni e forse un giorno li vedrai realizzati; se aspetti finirai per odiarti. Io non aspetterņ perchč il mio sogno č di poterti amare.

 17. #76
  100%shqiptare fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  30
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  12
  Hahahahah dmth i pasak ren pikes une vecse kam ngataru rolet.shum mir urime per vendimin se i ben mire tij te shkretit!
  vieni vedi vinci:fluturoze:

 18. #77
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Citim Origjinale Postuar nga sweetzzinna Shfaq Poten
  Nuk eshte kaq kollaj te shkeputesh mbas nje lidhjeje te gjat dhe serioze...ama po te jet tralalala i thua mirupafshim e ku te kam pare....
  hahaha...pikerisht nese me ka bere te vuaj ka qene tralala pa dyshim...prandaj them.se skam cta dua nje shoqeri te tille!!!!!!!!

 19. #78
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  108
  Forca e Rrespektit
  19
  nje miqesi kthehet ne dashuri po dhashuria e veshtire te kthehet ne miqesi pavaresisht si jane ndare.
   

 20. #79

  Pe: Nje mik i "tepert" ?

  per mendimin tim nuk mund te ket miqesi kur dikur ka pasur dashuri
   

 21. #80
  fv
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  london
  Postime
  38
  Forca e Rrespektit
  0

  Pe: Nje mik i "tepert" ?

  Varet nga niveli i dashurise qe kane pas ata dhe se si u ndane.

  nqs dashuria nuk ka qene e forte midis atyre e u ndane me mirekuptimin e tedyve athere ajo mund te mebetet shoqeri me vone.

  Kur dashuria eshte njeanese athere nje ane e ka me te lehte te kete shoqeri mbas ndarjes.

  Nese te dy anet duheshin por u ndane jo spese ato donin te ndaheshin por situata i solli ne ate pike athere nuk mund te kete shoqeri pasi ajo shoqeri vetem i dempton nga ana emocionale.

  Nese te dy anet duheshin por u ndanse nga nje akt veprimi i bere njeri ose tjetri athere nuk mund te kete shoqeri pasi ajo shoqeri vetem i dempton emocionalisht.

  Ne shumicen e rasteve shume duan te qendrojne shoke mbasi jane ndare e nuk i/e kuptojne se sa e demshme ajo eshte.

  ne anen tjeter kur keto te dy kane te njejten shoke e mbasi ndahen kalojne kohe bashke nepermjet shokeve eshte nje situate ku duhet shume pjekuri e miresjellje.
  Fear: Joy: Love: Sadness: Surprise:Anger: Time

 22. #81
  fv Avatari i Malvinaa
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Mosha
  27
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0

  Pe: Nje mik i "tepert" ?

  hmmmm nuk besoj qe njeriun e zemres qe e ke dashur te mund te mbesesh me te mik
   

 23. #82
  fv
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Mosha
  27
  Postime
  31
  Forca e Rrespektit
  0

  Pe: Nje mik i "tepert" ?

  une plotesisht pajtohem me mendimin e kesaj goces larte
   

 24. #83
  ...Δʝɛя... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Morena
  Antarėsuar nė
  Mar 2010
  Vendodhja
  Nel Favoloso Mondo Di Amélie
  Postime
  5,329
  Forca e Rrespektit
  701

  Titulli: Nje mik i "tepert" ?

  Perderisa pas ca kohesh te ketij ciftit dashuria u shua aq sa te kur e ke afer nuk ndjen gje me per te
  edhe ndodh.
  Gjithcka varet me marrdheniet qe jane ne gjendje te ndertojne si ka qene ajo dashuri por me kalimin e kohes cdo gje behet ashtu sic e don nese vertete e don keshtuqe une mendoj se po.
  .... Ƴσʋ κиσω Ɩ'м α яɛαмɛя........♥  Ti me rremben cdo dite...

 25. #84
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Postime
  2,428
  Forca e Rrespektit
  708

  Titulli: Nje mik i "tepert" ?

  ....baruti...sa eshte i lagur mund te qendroj prane zjarrit.....por kur thahet.....nuk mbahet....
   

 26. #85
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,221
  Forca e Rrespektit
  905
  Nuk mendoj se eshte,,,,mir te qendroni si miq,kur deri dje ishit partner me nj-tj.
  Un personalisht i humbas kontaktet me ishin pas ndarjes,sdua ta kem as mik as armik
  Nuk ja vlen ti hedh benzine zjarrit
   

 27. #86
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Nuk ka ndonje gje per mendimin tim, fundja ne dore e keni nese jemi miq apo jo, sic kaluar nga miqesia ne dashuri mund te ndodhe edhe e kunderta bilemi me elektrizuese.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 28. #87
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Nuk ka ndonje gje per mendimin tim, fundja ne dore e keni nese jemi miq apo jo, sic kaluar nga miqesia ne dashuri mund te ndodhe edhe e kunderta bilemi me elektrizuese.
  Jalla me prove e ke kte mo? Spo gjej veten
  Edhe me konsideron mike yttt mashtrus
   

 29. #88
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  miqesia vjen natyrshem per hir te ineresave dhe nevojes nk pyet ajo per dashuri
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 30. #89
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Zambaku
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Postime
  307
  Forca e Rrespektit
  16
  Ashtu si dhe tema nje mik "i tepert" nuk ka nevoje per analize thjesht i tepert
   

 31. #90
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,201
  Forca e Rrespektit
  2608
  1 asht teper edhe tepron
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

Faqja 3 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 91
  Postimi i Fundit: 05-03-2016, 08:43
 2. Probleme nė ēift, si tė kemi njė "ti" dhe "unė" pėrveē "ne"
  Nga Angel_Devil ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-01-2012, 08:29
 3. Mėnyra tė reja pėr tė "djegur" dhjamin e tepėrt
  Nga sweetzzinna ne forum Mirėmbajtja e Trupit
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2008, 12:55
 4. "Zėri": EULEX-i, njė "vazhdues i UNMIK-ut"
  Nga Gjarperesha ne forum Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-11-2008, 11:27

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •