Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 68 nga 68
 1. #1
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Pse nė ditėt e sotme ėshtė bėrė e vėshtirė pėr tė gjetur njė mashkull tė mirė?


  Nė ditėt e sotme ėshtė shtuar edhe mė shumė vėshtirėsia pėr tė gjetur njė mashkull tė mirė.Si qėndron e vėrteta?! Ekspertėt sqarojnė disa gjėra qė duhet tė dini nė lidhje me kėtė gjė. Sipas intv.al ja lista e gjėrave qė e bėn edhe mė tė vėshtirė pėr femrat gjetjen e njė mashkulli tė mirė:

  1. Mundėsitė e shumta

  Tė keni mundėsi pėr tė zgjedhur ėshtė gjė shumė e mirė, por kur kėto mundėsi shtohen bėhet edhe mė e vėshtirė. Aplikacionet online kanė ndikuar nė zgjedhjet e njė mashkulli pėr tė zgjedhur njė femėr. Sipas intv.al ėshtė e vėshtirė pėr ta qė tė qėndrojnė vetėm me njė femėr, duke pasur nė mendje se i presin edhe shumė tė tjera.

  2. Martesa duket e largėt

  Dikur njerėzit e shikonin martesėn si diēka shumė tė rėndėsishme, pasi krijimi i familjes ishte nė plan tė parė. Sipasin intv.al, meshkujt sidomos fjalėn “martesė” e shikojnė shumė larg planeve tė tyre pėr jetėn. Mesa duket ata nuk duan tė nxitojnė pėr tė vendosur kaq seriozisht.

  3. Meshkujve po u zbehet suksesi

  Edhe pse nuk ka asgjė tė keqe qė njė femėr tė jetė e pavarur, sėrish kjo gjė ndikon te meshkujt. Ata nuk ndihen mė shumė tė pushtetshėm si dikur dhe kjo i bėn tė mos vendosin tė krijojnė diēka serioze me dikė. Ndjenja e inferioritetit bėn qė tė shtohet vėshtirėsia pėr tė gjetur njė mashkull tė mirė.

  4. Mashkulli qė ende mbetet fėmijė

  Nė kohėt moderne, njė mashkull i tillė ka sindromėn e Peter Pan. Ai nuk dėshiron tė rritet dhe tė marrė pėrgjegjėsi. Sipas intv.al kur e shikon qė lidhja po bėhet serioze, ky lloj mashkulli zhduket, sepse nuk pėrballet dot me femrėn qė dashuron qė t’i ēojė gjėrat nė njė nivel tjetėr.

  5. Ata qė nuk harrojnė dot tė kaluarėn

  Kėta meshkuj nuk e harrojnė dot tė kaluarėn e tyre dhe nuk kanė guxim tė ecin pėrpara. Ndoshta njė histori qė ende nuk ka pėrfunduar e bėn atė qė mos t’i mendojė lidhjet aktuale si serioze. Ekspertėt sqarojnė se nėse dikush nuk ndahet dot nga e kaluara nuk mund tė mendojė kurrė tė ardhmen. Fjalė me mend.

  6. Fobia nga lidhjet serioze

  Ekspertėt kėmbėngulin se nė ditėt e sotme kjo fobi te meshkujt po shtohet edhe mė shumė. Mundėsia pėr tė krijuar familje po bie dita-ditės. Nėse e kuptoni se ky mashkull ka kėtė fobi, bėni mirė tė largoheni sa mė shpejt prej tij, pra mos humbisni kohė.

  navigo.al
   

 2. #61
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  304
  Forca e Rrespektit
  165
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  S'nuk dakord me ty... Mos I fut te tere ne nje thes…
  eshte norale reagimi yt sepse gjinine tende do mbrosh.
   

 3. #62
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,842
  Forca e Rrespektit
  529
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  eshte norale reagimi yt sepse gjinine tende do mbrosh.
  Jam realist dhe jo gjitheperfshires…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 4. #63
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  573
  Forca e Rrespektit
  267
  Sepse jemi te rralle, edhe kur na gjeni jeni me vonese sepse jemi te zene
   

 5. #64
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,728
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Sepse jemi te rralle, edhe kur na gjeni jeni me vonese sepse jemi te zene
  Sipas sondazheve te fundit , gje qe vertetohet edhe te perzgjedhja qe i behet qe ne embrion gjinise...kemi 5 meshkuj per 1 femer

  sjeni me te vecante....
   

 6. #65
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  573
  Forca e Rrespektit
  267
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Sipas sondazheve te fundit , gje qe vertetohet edhe te perzgjedhja qe i behet qe ne embrion gjinise...kemi 5 meshkuj per 1 femer

  sjeni me te vecante....
  Une i pergjigjem temes jo feminilitetit Femeror
   

 7. #66
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,728
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Une i pergjigjem temes jo feminilitetit Femeror
  Une te dhashe nje info...kusurin beje birra
   

 8. #67
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  573
  Forca e Rrespektit
  267
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Une te dhashe nje info...kusurin beje birra
  Rrofsh, neser do te rezervoj nje tavoline ne zonen vip. njelloj si sot do konsumosh? :p
   

 9. #68
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,728
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Rrofsh, neser do te rezervoj nje tavoline ne zonen vip. njelloj si sot do konsumosh? :p
  Neser e shtojme dozen...edhe ca kikirika per rreshqitje
   

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 40
  Postimi i Fundit: 13-10-2018, 03:34
 2. Pse eshte aq e veshtire te jesh vetevetja?
  Nga xhebrail ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 72
  Postimi i Fundit: 25-04-2018, 10:09
 3. 50 arsye pse ėshtė mire tė jesh mashkull !
  Nga ShkodranNe ne forum Stil jete
  Pergjigje: 17
  Postimi i Fundit: 06-01-2018, 18:09
 4. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-12-2016, 12:36
 5. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-07-2011, 16:59

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •