Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 30
 1. #1
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Si tė gjeni partner nė internet  Nė kohėn moderne gjithnjė e mė shumė njerėz orientohen nė kėrkimin e partnerit nė internet. Shumė ‘beqarė’ i qasen internetit pėr ta kėrkuar shpirtin e tyre binjak, mirėpo planet e tyre shpesh bien nė ujė si pasojė e mesazheve tė klisheizuara, emrave provokues dhe profileve qė nuk bėjnė pėrshtypje ose japin mesazh tė gabuar.

  Si tė jeni origjinal dhe tė gjeni personin e duhur nė internet, pėrgjigjet Cheryl Ashbrook, kėshilluese amerikane pėr bashkimin e ēifteve online, e cila shumė njerėzve u nga ndihmuar nė gjetjen e partnerėve.

  1. Zgjidhni emrin i cili mė sė miri i pėrshtatet karakterit tuaj dhe kujdes qė nofka juaj tė mos jetė vulgare dhe provokuese, sepse kjo zakonisht pėrcjell mesazh tė gabuar.

  2. Pėrmendni interesat tuaja dhe hobit, sepse nė kėtė mėnyrė do tė bėheni mė interesant pėr gjininė e kundėrt, kėshtu do tė gjeni personin qė mendon si ju dhe kėnaqet me tė njėjtat gjėra.

  3. Shmangni klishetė dhe fjalitė si “mė pėlqen tė shėtis nėpėr plazh” derisa juve nė fakt ju pėlqen tė shtriheni para televizorit. Sinqeriteti ka rėndėsinė e vet edhe gjatė komunikimit online.

  4. Vendosni medoemos disa fotografi tuajat nga momentet e pėrditshme jetėsore, sepse ėshtė dėshmuar qė nė kėtė mėnyrė mė lehtė vendosen kontaktet.

  5. Mos u hapni shumė dhe lini disa gjėra pėr ditėn kur tė takoheni sy mė sy, sepse nė kėtė mėnyrė takimi i parė do tė jetė shumė interesant dhe do tė leni pėrshtypje tė mirė.

  6. Duhet tė keni qasje pozitive. Profili juaj duhet tė jetė gazmor, sepse nė kėtė mėnyrė u tregoni tė tjerėve se jeni tė hapur dhe tė disponuar pėr bisedė. Nėse vazhdimisht ankoheni, vėshtirė se do tė gjeni dikė nė internet.

  7. Sensi pėr humor ėshtė po ashtu shumė i rėndėsishėm. Fjala shkruar ėshtė armė e fuqishme dhe nėse mban njė dozė humori, shumicės sė bashkėfolėsve do t’u pėlqejė qė ta vazhdojnė bisedėn sa mė gjatė me ju.

  /Telegrafi/
   

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i bella
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Aty ku nuk je ti!
  Postime
  8,461
  Forca e Rrespektit
  5849

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  Interesante ...Ne fakt interneti eshte nje mjet tjeter me i shpejt dhe qe te afron....ciftet qe jan larg........Un e shoh pozitivisht kete gje
  " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

  UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.

 3. #3
  Daja fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i El'Mejor
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  South-Africa
  Mosha
  35
  Postime
  2,679
  Forca e Rrespektit
  67

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  Hahahaha une i kam tere keto qe thuhen me siper por nuse spo gjej hahah
  Born to touch your feelings.

  Jam Perfekt Pa Asnje Difekt Ta Marr Zemren Me Respect !!

 4. #4
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  Une internetin e shoh si mundesi te bashkimit te personave dhe shkurtimit te distancave. Ketu takohemi me njerez te cilet kurre ne jete nuk do ti kishim takuar dhe njihemi e kenaqemi se bashku. Bisede e kujdeseshme dhe pa obligime sikur ato te jetes reale....
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i flowmaster
  Antarėsuar nė
  Nov 2011
  Vendodhja
  Duke dremitur nen nje peme ulliri..
  Postime
  2,194
  Forca e Rrespektit
  1210

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  Une mendoj qe jeta reale me virtualen sduhet te ngaterrohen!
   

 6. #6
  Daja fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i El'Mejor
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  South-Africa
  Mosha
  35
  Postime
  2,679
  Forca e Rrespektit
  67

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  Akoma spo del gje .... Kjo tema nuk qendron
  Born to touch your feelings.

  Jam Perfekt Pa Asnje Difekt Ta Marr Zemren Me Respect !!

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BuRreLsss
  Antarėsuar nė
  Aug 2009
  Vendodhja
  In Your Dreams !
  Postime
  2,040
  Forca e Rrespektit
  338

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  Citim Origjinale Postuar nga El'Mejor Shfaq Poten
  Akoma spo del gje .... Kjo tema nuk qendron
  I duruari i fituari...Ta dine ato se ca po humbin yhyyyy
  Sometimes,you will never know the true value of A MOMENT....until it becomes A MEMORY.

 8. #8
  ...Δʝɛя... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Morena
  Antarėsuar nė
  Mar 2010
  Vendodhja
  Nel Favoloso Mondo Di Amélie
  Postime
  5,329
  Forca e Rrespektit
  701

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  Citim Origjinale Postuar nga El'Mejor Shfaq Poten
  Hahahaha une i kam tere keto qe thuhen me siper por nuse spo gjej hahah
  Doke edhe nuse ti

  Une jam kunder ketyre nuk hahet me sapuni per djathe
  .... Ƴσʋ κиσω Ɩ'м α яɛαмɛя........♥  Ti me rremben cdo dite...

 9. #9
  tHe WoRlD iS mInE fv Avatari i arch_modern
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  where space meets time
  Postime
  411
  Forca e Rrespektit
  81

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  se di sa qendrojne ato keshillat, por qe ka patur ciftezime virtuale te sukseshme ka patur kete se mohoj... psh nje mik i imi ne europe caton me nje vajz ne azi dhe cuditerisht u pelqyen dhe tani jane bere me femija...hahah.. po raste te rralla besoj jane...
   

 10. #10
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,963
  Forca e Rrespektit
  6158

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  Citim Origjinale Postuar nga bella Shfaq Poten
  Interesante ...Ne fakt interneti eshte nje mjet tjeter me i shpejt dhe qe te afron....ciftet qe jan larg........Un e shoh pozitivisht kete gje
  Atehere; Pse valle ne jemi kaq larg njeri tjetrit,
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 11. #11
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  ahahahhaha ca teme .......duhet me ndru pseudonim...
  mua me pelqen te shetis neper plazh dhe per kete nuk genjej
  Treat your self like a star!!!

 12. #12
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  32
  Postime
  3,722
  Forca e Rrespektit
  203

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  ahhahaha cfare teme rofte interneti se disa do behen me gra e burra
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 13. #13
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i bella
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Aty ku nuk je ti!
  Postime
  8,461
  Forca e Rrespektit
  5849

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  Citim Origjinale Postuar nga LoSsT Shfaq Poten
  Atehere; Pse valle ne jemi kaq larg njeri tjetrit,
  Ne na ka ndar jeta shpirt jo interneti :-P
  Heren e fundit u redaktua nga bella; 16-11-2011 ne 02:36.
  " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

  UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.

 14. #14
  Marakli Krapit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,536
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2458

  Pe: Si tė gjeni partner nė internet

  me u feju a ba vshtir
  jam tu met beqar si baba
  A ka naj beqaresh t'fejohet edhe Apa
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 15. #15
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Si tė gjeni partner nė internet

  Nź internet edhe mund ta gjeshź por duhet kohź e gjatź per njohje nź detaje e kjo nź jeten reale .
   

 16. #16
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Si tė gjeni partner nė internet

  Tani ne dhjetor jam paksa i zene por nga janari do filloj t'iu permbahem atyre shtate keshillave pike per pike. Me kismet.
  I walk slowly, but I never walk backward

 17. #17
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,679
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Si tė gjeni partner nė internet

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Tani ne dhjetor jam paksa i zene por nga janari do filloj t'iu permbahem atyre shtate keshillave pike per pike. Me kismet.
  Po pate sukses na lajmero Aver djali
   

 18. #18
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Si tė gjeni partner nė internet

  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Po pate sukses na lajmero Aver djali
  Duhet me ja bo hyzmetin Passion miku, perndryshe ngela ne shpi te babes
  I walk slowly, but I never walk backward

 19. #19
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Si tė gjeni partner nė internet

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Tani ne dhjetor jam paksa i zene por nga janari do filloj t'iu permbahem atyre shtate keshillave pike per pike. Me kismet.
  Pse te lodhedh aq sh
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #20
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Si tė gjeni partner nė internet

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Pse te lodhedh aq sh
  Kur do te martohemi ne dy?
  I walk slowly, but I never walk backward

 21. #21
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Si tė gjeni partner nė internet

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Kur do te martohemi ne dy?
  Jojo, jo martese sdua ta nxij jeten te me gjesh dashnore pastaj

  Nje pjese jete e harbuar do e konsumojme bashke
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #22
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Si tė gjeni partner nė internet

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Jojo, jo martese sdua ta nxij jeten te me gjesh dashnore pastaj

  Nje pjese jete e harbuar do e konsumojme bashke
  Me do vetem per avantura? Nuk mund te pranoj.

  Jam edhe i virgjer.
  I walk slowly, but I never walk backward

 23. #23
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Si tė gjeni partner nė internet

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Me do vetem per avantura? Nuk mund te pranoj.

  Jam edhe i virgjer.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 24. #24
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,768
  Forca e Rrespektit
  8342

  Titulli: Si tė gjeni partner nė internet

  Si tė gjeni partner nė internet? Thjesht, mos gjeni!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 25. #25
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,156
  Forca e Rrespektit
  905
  Partnerėt nė internet jan mė keq se ato qee ii ke live.
  Nuk do ja sugjeroja askujt diēka tė tillė
  Largėsia/moskontakti fizik me nj_tj/jan shum e shum gjera qė e cojne kte lloj lidhje ne ndarje.
  Askush nuk deshiron njė lidhje qė te takoheni maksimumi 3-4here ne vit.
   

 26. #26
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Nuk e shoh si dicka te pamundur. Nese e gjen ne sholle, ne rruge, ne pune, ne stacion te trenit, ne bus atehere pse jo edhe ne internet.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 27. #27
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,734
  Forca e Rrespektit
  2297
  Njerezit ne pergjithesi po i largohen internetit... nuk ka qene asnjehere per mua , gjithsesi .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #28
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,054
  Forca e Rrespektit
  178
  Ndodhe qe me njerezit virtualisht...te krijosh nje lidhje me te thell se sa me ata qe njeh fizikisht...

  kjo ndodhe sepse kur komunikon me dike pa e njohur...ti je pa komplekse...dhe e zhvesh shpirtin totalisht...

  keto lloj mardheniesh te afrojne me shume me veten...ti aty arrin te njohesh nje ane tenden...qe me njerezit e afert nuk do e njihje kurr....
   

 29. #29
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Duke pas tjetrin afer per dite,e ne cdo kohe dhe spo gjene dot gjuhen dhe besimi.
  Pa le me ne internet.
  Dashnor/e,tradhti dhe hipokrizi ka me shumice ne internet,nese dikush i kerkon keto tria ,portat jane te hapura ne cdo kohe.
  Ama qe nje dashuri,lidhje serioze apo martese te vij si rrjedhoj e internetit me duket pak e veshtire.
  Qofsha e gabuar,pasi une hy tashme tek moshat e pjekura,rinia eshte rebele,e pa komplekse e lire dhe normalisht nga nje njohje online mund te vij e nje lidhje e shendetshme ndoshta.
  Por ngelem prape ne kontekstin qe virtualiteti eshte strofkulla prefekte ku njezit dirigjojne prevesitet karakteri po aq sa shpirterore dhe mendore.

 30. #30
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,768
  Forca e Rrespektit
  8342
  Shumica e perdor internetin me tall meneren dhe asgje me shum. Mund te qelloj 1 ne 1 mij qe mund te kete edhe synime te mira por probabiliteti me gjet ate 1-shin eshte i ulet
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Te kerkosh partner !
  Nga C3nI ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 09-01-2016, 11:09
 2. Gjeni Partner
  Nga maxx_ghon ne forum Reklama tė Faqeve
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-08-2009, 22:52
 3. Franca, partner i rėndėsishėm i bashkėpunimit
  Nga Gjarperesha ne forum Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2009, 10:04

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •