Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 463
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Bucharest
  Mosha
  31
  Postime
  28
  Forca e Rrespektit
  0

  Thenie per dashurine.

  Shprehni me fjalet e tua cfare eshte Dashuria?
  ance: Duaje atdhene, si Donika, Skenderbene ance:

 2. #2
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,167
  Forca e Rrespektit
  42
  Dashuria ,nje shkemb i forte ku perplasen keqas dallget e urrejtjes.........

  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 3. #3
  MACOKJA :p fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Shpirti_I_Njerit
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Cuneo Torino
  Mosha
  29
  Postime
  1,177
  Forca e Rrespektit
  47

  Talking

  Dashuria ėshtė mė shumė sesa emocione, dhe ėshtė mė shumė se thjesht njė ndjesi e mirė.
  Corri pił veloce dei tuoi sogni e forse un giorno li vedrai realizzati; se aspetti finirai per odiarti. Io non aspetterņ perchč il mio sogno č di poterti amare.

 4. #4
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Giovanni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne planetin Toke
  Postime
  165
  Forca e Rrespektit
  19
  Dashurija edhte thjesht Dashuri.......
  Mė pyete njė ditė ē'farė dashuroj mė shumė ?
  Dhe tė thashė jetėn time!
  Tė dolėn lot edhe vrapove...
  Pa aritur tė tė them se jeta ime je ti...!!

 5. #5
  fuck grecce fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  220
  Forca e Rrespektit
  11
  Dashuria eshte e barabarte me dallget e nje oqeani.
   

 6. #6
  Anėtar i ri fv Avatari i kapetani79
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ne boten time
  Postime
  190
  Forca e Rrespektit
  11
  dashuria te verbon
   

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Dashuria eshte si nje semundje.............te con deri ne grade te fundit,pastaj pak nga pak te ndryshon...dhe ne fund te leshon atehere kur se pret...........

 8. #8
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,627
  Forca e Rrespektit
  3469
  Dashuria eshte helmi me i kec qe ekziston, por njekohesisht edhe ilaci me i mire.
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 9. #9
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i fcbesia
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Prishtinė-Shqipėri Etnike
  Mosha
  33
  Postime
  1,416
  Forca e Rrespektit
  51
  Ai qė shpejt dashurohet, shpejt dėshprohet


  Unė dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn,tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja!


 10. #10
  Struga zemra Ilirides fv fv fv fv fv fv Avatari i polisi_tajrush
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Mergim
  Postime
  1,017
  Forca e Rrespektit
  18
  Dashuria te con nga cmenduria
  NJĖ ĖSHTĖ SHQIPĖRIA

  Menjat flamur Perėndia
  Me dorė t'vet e ka shkru
  Pėr shqiptarėt dot t'jetė Shqipnia
  Kush e prek,qoftė mallku...!

 11. #11
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i fcbesia
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Prishtinė-Shqipėri Etnike
  Mosha
  33
  Postime
  1,416
  Forca e Rrespektit
  51
  Nė dashuri ėshtė e lejuar ēdo gjė: himni, tradhtia, mashtrimi.
  Rruga mė e gjatė pėr nė varr ėshtė rrruga e dashurisė
  Kur njeriu ka dashuri, s'ka frikė.
  Edhe nė kasollen mė tė vogėl ka vend pėr dy tė dashuruar
  Dashuria ėshtė tėrė jeta e gruas, kurse njė episod nė jetėn e mashkullit
  Ē'ėshtė dashuria? Rast i volitshėm pėr dhembje tė gjatė
  Dashuria ėshtė lumturi kur e ke pranė
  Dashuria ėshtė sherim kur ke doktorrin ose doktorreshen afėr.
  Dashuria ėshtė semundje dhe iluzion kur je larg.
  Dashuria ėshtė vuajtje kur je i sinqertė."
  Dashuria ta djeg zemren si zjarri drute.
  Dashuria ėshtė verbim kur vendoset para arsyes."
  Dashuria ėshtė shurdhim kur te largon nga njerzit e tjerė.
  Dashuria ėshtė memece kur nuk ke fantazi."
  Dashuria ėshtė e shkurter kur dashurohesh mbas te bukures.
  Dashuria ėshtė roberi kur dashurohesh ndaj pasurise.
  Dashuria ėshtė liri dhe lumturi kur dashurohesh me njeriun e mirė.
  Dashuria qėndron ne zemėr prandaj sduhet te zgjedhi vetėm me sy.
  Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... janė velat e dashurisė pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetės komplekse


  Unė dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn,tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja!


 12. #12
  Anėtar Aktiv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  540
  Forca e Rrespektit
  13
  Dashuria eshte sikur te mbash peshen e nje universi te tere ne te rrahuren e nje zemre, dicka qe te le pa fryme...!
   

 13. #13
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i fcbesia
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Prishtinė-Shqipėri Etnike
  Mosha
  33
  Postime
  1,416
  Forca e Rrespektit
  51
  -Nė dashuri si dhe nė luftė, e drejta gjithmonė ėshtė nė anėn e tė fortit, andaj femra qė dashurojmė gjith-monė do tė ketė tė drejtė.
  -Sqarimi i dashurisė ėshtė shkatėrrimi i dashurisė.
  -Dashuria ėshtė si fati: nuk do qė tė vrapohet pas saj.
  -Mė mirė tė mos kesh fare, se sa ta humbėsh dashurinė.
  -Nuk ėshtė i dashuruar ai qė nuk dashuron gjithmonė.
  -Kush do drurin i do edhe degėt e tij.
  -Nė dashuri, edhe shumė ėshtė pak.
  -Biseda mė interesante e dashnorėve ėshtė kur heshtin.
  -Dashuria ėshtė sėmundje e rėndė e shpirtit.
  -Nė dashuri nuk ka shaka. Shumica fillojnė tė shtiren se janė tė dashuruar, qė pastaj tė jenė vėrtetė tė dėmtuar.
  -Tė mos jesh asgjė dhe tė mos duash asgjė, ėshtė njėsoj.
  -Tė gjithė ne jemi rezultat i dashurisė dhe i dalldisė.
  -Gjuha e dashurisė ėshtėnė sy.
  -Dashuria ėshtė dobėsia mė fisnike e mendjes.
  -Tragjedia e secilės dashuri ėshtė zemėrgjerėsia.
  -Pėr dashuri, jo pėr urrejtje unė jam lindur.
  -Lufta mė e madhe e jetės sonė ėshtė dashuria.
  -S'ka dashuri zjarrin e tė cilės nuk e shuan martesa.
  _________________


  Unė dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn,tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja!


 14. #14
  Struga zemra Ilirides fv fv fv fv fv fv Avatari i polisi_tajrush
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Mergim
  Postime
  1,017
  Forca e Rrespektit
  18
  dashurija asht si nej lule po se respektove mos harro se u ngule
  NJĖ ĖSHTĖ SHQIPĖRIA

  Menjat flamur Perėndia
  Me dorė t'vet e ka shkru
  Pėr shqiptarėt dot t'jetė Shqipnia
  Kush e prek,qoftė mallku...!

 15. #15
  Anėtar i ri fv Avatari i kapetani79
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ne boten time
  Postime
  190
  Forca e Rrespektit
  11
  si mur pa llac nje gure ti levizesh ka rrezik te shembet e tera
  nese nuk me njeh mos me paragjyko

 16. #16
  Thpilt fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i baby-angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Brussel
  Postime
  1,743
  Forca e Rrespektit
  81
  Mesoni,mesoni,mesoni dhe do te beheni te ditur.
  Dashuroni,dashuroni,dashuroni dhe do te beheni te medhenj.

  Tani me fjalet e mija :p
  Engjejt e quajne,gezim te qiellit,
  djajte vuajtje te sketerres
  Njerezit e quajne Dashuri. (me pelqen shume kjo)
  :fluturoze:Zoti nuk sheh ne fytyrat tuaja, por ne zemrat tuaja...:fluturoze:

 17. #17
  Dashuria eshte gjeja me e bukur dhe me e pakuptueshme qe zoti na ka dhuruar pa dashuri ska jete...
  Go to hell!

 18. #18
  Veri investigatio fv Avatari i alfonci
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Perpara kompjuterit
  Postime
  3,045
  Forca e Rrespektit
  83
  Dashuria eshte si semundja, perfundon gjithmone ne shtrat.
  Udha e mbarė se erdh pranvera, shko, dallėndyshe tue fluturue, prej Misirit n'dhena tjera, fusha e male tue kėrkue; n'Shqipni shko, pra, fluturim, shko nė Shkodėr, n'qytetin tim. - Filip Shiroka

  "Unė jam mirė kur asht mirė Shqipnia" - Isa Boletini

  Shqiperise nuk i ka ardhur asgje e mire nga lindja; pervec diellit.

 19. #19
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i JetMir
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  56
   

 20. #20
  Eshte e mjaft e lehte
  te gjesh nje te dashur e te ruash nje mik.
  Cfare eshte e veshtire,
  eshte te gjesh nje mik e te ruash nje te dashur.
  If anything si last forever,to say hello will be my pleasure!

 21. #21
  Dashuria eshte...BooM
  Go to hell!

 22. #22
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101
  Ne rini jetojme qe te dashurojme ne pleqeri dashurojme qe te jetojme...  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 23. #23
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101
  Tė dua mė shumė se dje, e mė pak se nesėr.
  Zheraldi  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  dashuria eshte kripa e jetes , jeta pa dashuri ska asnje shije
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 25. #25
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  4,017
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10

  Thėnie tė bukura pėr dashurinė.

  Mund te postoni theniet per dashurine qe ju kane lene me shume mbresa.

  Theniet mund te jen nga me te ndryshmet, vetem jo jashte teme.
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 26. #26
  GIRLICIOUS fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i albgrl
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  559
  Forca e Rrespektit
  23
  Distance makes the heart grow fonder. (Kjo per dashurine ne largesi qe do thote se Largesia e ben zemren te rritet me me shume dashuri, dmth qe dashuria per dike te rritet kur personin qe do e ke larg).
  Pjesa me e madhe e jetes shkon duke thene eshte teper heret, dhe pastaj eshte teper vone!!

 27. #27
  fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  ^_^
  Mosha
  26
  Postime
  38
  Forca e Rrespektit
  0
  "The soul mate is what we aspire to and like to understand about us, is what we deem to be perfection, purity and endless regarding our own being."

  "When you are in Love you can't fall asleep because reality is better than your dreams."
  ♥♥♥ j'aime Alex ♥♥♥

 28. #28
  PinkAngel fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  1,654
  Forca e Rrespektit
  36
  Nje dite ēmenduria i dhuroi nje trendafil dashurise ....Dashuria ēpohet nga gjembat e trendafilit....Dhe si pasoje verbohet .. !!Qė atė ditė .. DASHURIA ėshtė e ēmendur dhe e verber .. !!
  If you could only see the you I see when I see you seeing me you would never see yourself so differently, believe me.

 29. #29
  PinkAngel fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  1,654
  Forca e Rrespektit
  36
  L is for the way you look at me
  O is for the only one I see
  V is very very extraordinary
  E is even more than anyone that you adore and love
  If you could only see the you I see when I see you seeing me you would never see yourself so differently, believe me.

 30. #30
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Kush vjen pėr mirė troket nė derė; kush dashuron, derėn e gjen tė hapur.
  Tagora

  Ngrije urėn e dashurisė deri nė diell, vetėm ajo na lidh me jetėn, vetėm ajo na lidh me njerėzit.
  A.Podrimja

  Dashuria i ka ligjet e veta tė zhvillimit, stinėt e veta jetėsore si lulja , jeta e njeriut. Ajo ka pranverėn e hershme, verėn e nxehtė dhe, pas tyre, vjeshtėn e cila pėr disa ėshtė e nxehtė, e ndritshme dhe frutdhėnėse, ndėrsa pėr disa tė tjerė e ftohtė, e zymtė dhe e mjerė.
  Bjelinski

  Nė fillim tė dashurisė dashnorėt flasin pėr tė ardhmen, e kur ajo ėshtė nga fundi, flasin pėr tė kaluarėn.
  Karlo

  Dashuria ėshtė zjarr i furishėm. Atė s'mund ta shuajė dot as uji i bekuar. Madje as gjaku. Pregeli

  Dashuria? Nė fillim fjalė tė mėdha, pastaj fjalė tė pakta e nė fund fjalė tė shumta.
  Pajeroni

  Tė lutem, mė duaj pak, nė qoftė se dėshiron tė mė duash gjatė.
  Herriku

  Dashuria ėshtė ēelės qė tek njeriu ēel ēdo gjė.
  Hoperi

  Dashuria ėshtė fati, tė cilin ia japim njeri-tjetrit.
  Sandi

  Dashuria ėshtė i vetmi pasion qė nuk duron as tė kaluarėn, as tė ardhmen.
  Balzaku

Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. A e dėmton egoizmi dashurinė?!
  Nga Renato_ ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 26-10-2017, 14:09
 2. Teme per Dashurine
  Nga bella ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-02-2016, 18:31
 3. A e mbyt martesa dashurinė?
  Nga Deuid ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 17-01-2016, 06:01
 4. Tė bėsh burg pėr dashurinė
  Nga cent ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-08-2013, 17:52

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •