Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 10 nga 16 I parėI parė 12345678910111213141516 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 271 ne 300 nga 463
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Bucharest
  Mosha
  31
  Postime
  28
  Forca e Rrespektit
  0

  Thenie per dashurine.

  Shprehni me fjalet e tua cfare eshte Dashuria?
  ance: Duaje atdhene, si Donika, Skenderbene ance:

 2. #271
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Titulli: Thenie per dashurine.

  „Wenn es dir möglich ist, mit nur einem kleinen Funken die Liebe in der Welt zu bereichern, dann hast du nicht umsonst gelebt.“
   

 3. #272
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,770
  Forca e Rrespektit
  8342

  Pe: Thenie per dashurine.

  "Mė dashuronte sepse dashuria dashuron vetėm gjėrat e pa pėrkryera."
  Fernando Pessoa
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 4. #273
  Anėtar i Respektuar fv Avatari i chika
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Postime
  1,515
  Forca e Rrespektit
  1277

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte si parfumi..i lehte ta hedhesh...i veshtire ta heqesh...i pamundur ta harrosh !
   

 5. #274
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Albanian27
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  treviso
  Mosha
  32
  Postime
  275
  Forca e Rrespektit
  21

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria shtyll betoni kur e prek te ze tensioni
  Perfundimi i Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes

 6. #275
  Aop ne kanalin #Shqiperia fv Avatari i Banditos
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  153
  Forca e Rrespektit
  8

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria esht nje oqean me dallg qe vijn e shkojne
  J –u mė pyetni se kė dua?
  U – sa pytje e lehtė pėr mua!
  V – etėm shkronjat e para lexoni
  E – pastaj do ta kuptoni.

 7. #276
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kila
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Sa ktu atje ..
  Mosha
  24
  Postime
  2,863
  Forca e Rrespektit
  3677

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria esht zjarri qe te ndez shpirtin dhe trupin ben qe mendjen te fluturoje edhe endra te vazhdojee ......... :p
   

 8. #277
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Albanian27
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  treviso
  Mosha
  32
  Postime
  275
  Forca e Rrespektit
  21

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte e embel kenaqesi te fal por shpesh mbeter čndčrr dhe thyhet si kristal
  Perfundimi i Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes

 9. #278
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuri e vertete eshte kur nje djale i kerkon vajzes nje puthje dhe vajza thjesht mbyll syte dhe i afrohet djalit per ta puthur, por djali e puth ne balle edhe i thote: "Kam nje jete te tere perpara per te te puthur ne buze"
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 10. #279
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Albanian27
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  treviso
  Mosha
  32
  Postime
  275
  Forca e Rrespektit
  21

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte si puna e detit: nese nuk di not mbytesh ne te
  Perfundimi i Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes

 11. #280

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Per disa vuajtje, ndersa per te tjeret nuk e di sepse un bej pjes te kjo e para.
   

 12. #281
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,804
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Kur dashuria don te flase, mendja duhet te Hesht,
   

 13. #282
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dy te rafme te bejne dem, dy dashnore "jerm"
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 14. #283
  Anėtar i Respektuar fv Avatari i chika
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Postime
  1,515
  Forca e Rrespektit
  1277

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria nuk ngrihet ne themele hekuri apo betoni
  ajo eshte e gjitha shpirt dhe ajer
  prandaj esht edhe e paqendrushme.
   

 15. #284
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2012
  Vendodhja
  zvicer, buzė liqenit
  Postime
  1,872
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3253

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Hmm... dashuria !

  herė tė ēmend, e herė duhet tė konsumohet me moderacion.... e preferojė tė parėn
   

 16. #285
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,804
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte romani i zemres,
   

 17. #286
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Ai / ajo qe kujton qe duke ia mbathur ne Dashuri tregon ndonje gjest te veēant..eshte thjeshte nje deshtak/e , ne Dashuri fiton kush qendron, lufton dhe merr ate qe do!
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 18. #287
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,804
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Sqarimi i dashurisė ėshtė shkatėrrimi i dashurisė,
   

 19. #288
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BjOnDi
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Italy
  Postime
  1,575
  Forca e Rrespektit
  331

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria mbin nga besimi, jeton nga shpresa, ndersa vdes nga meshira... - (Monteskie)
  Zemra Ka Arsye, Qė Arsyeja Nuk I Njeh!

 20. #289
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,804
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Te denoj ty , jo sepse te urrej , por sepse te dua
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #290
  Alltini
  Guest

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria mes dy njerzve,,merr jete ne nje shikim te bukur ne sy,,dhe rritet ne kohra te veshtira duke i perballuar se bashku.
   

 22. #291
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Nderkohe qe ai e mesonte si te bente dashuri, ajo e mesonte si te dashuronte
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 23. #292
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BjOnDi
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Italy
  Postime
  1,575
  Forca e Rrespektit
  331

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dikujt qė dikur i kam thėnė "TE DUA" nuk do mundem ti them dot kurrė "SHOK".
  Zemra Ka Arsye, Qė Arsyeja Nuk I Njeh!

 24. #293
  Alltini
  Guest

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Te dashuroj kam mesuar,,e kam gjetur depoziten nga e cila me kan dashuruar te tjeret ne kohra,,
  athua te ket rrahur ndonjeher zemra ime per ty ??
   

 25. #294
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Sweetie
  Antarėsuar nė
  Mar 2013
  Postime
  1,719
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3770

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Gruaja doli nga brinja e burrit e jo nga kėmbėt pėr ta nėpėrkėmbur.
  Jo nga koka tė jetė superiore, por nga ana, qė tė jenė tė barabartė.
  Nėn krah, pėr ta mbrojtur.
  Pranė zemrės pėr ta dashur...

  William Shakespeare
  ♡ ♡ ♡
  IF YOU WANT TO BE HAPPY, BE.

 26. #295
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BjOnDi
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Italy
  Postime
  1,575
  Forca e Rrespektit
  331

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Mė fatkeq nga tė gjithė njerėzit ėshtė ai qė nuk dashu-ron mė, e qė nuk mund tė harrojė dashurinė e parė.

  Mickijeviēi
  Zemra Ka Arsye, Qė Arsyeja Nuk I Njeh!

 27. #296
  Alltini
  Guest

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Nese je ne nje dileme,,, me mir te vendosesh perafersisht drejt,,se saktesisht falls.
   

 28. #297
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,804
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Rrenjet e c'do miresie, kerkoji tek Dashuria,
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #298

  Titulli: Thenie per dashurine.

  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 30. #299
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,804
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria ta djeg zemren, si zjarri drute,
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 31. #300
  Alltini
  Guest

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte kur ju zgjoheni ne mengjes,dhe dielli po ndriēon,edhe pse bie shi!
   

Faqja 10 nga 16 I parėI parė 12345678910111213141516 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. A e dėmton egoizmi dashurinė?!
  Nga Renato_ ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 26-10-2017, 14:09
 2. Teme per Dashurine
  Nga bella ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-02-2016, 18:31
 3. A e mbyt martesa dashurinė?
  Nga Deuid ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 17-01-2016, 06:01
 4. Tė bėsh burg pėr dashurinė
  Nga cent ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-08-2013, 17:52

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •