Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 16 nga 16 I parėI parė ... 678910111213141516
Duke shikuar rezultatet 451 ne 463 nga 463
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Bucharest
  Mosha
  31
  Postime
  28
  Forca e Rrespektit
  0

  Thenie per dashurine.

  Shprehni me fjalet e tua cfare eshte Dashuria?
  ance: Duaje atdhene, si Donika, Skenderbene ance:

 2. #451
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Sa t’kam dasht mi t’bofsha m.... !
   

 3. #452
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Sa t’kam dasht mi t’bofsha m.... !
  Konge shume fiksuse kjo..
   

 4. #453
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Zgjodha tė tė dua nė vetmi…Sepse nė vetmi askush nuk tė ka veē meje....
   

 5. #454
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  “Kam vendosur tė merrem me dashurinė. Urrejtja ėshtė peshė e rėndė pėr t’u mbajtur.”
  Martin Luther Kingu.
   

 6. #455
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Nese ste lotojne syte pa vetdije neper urat e dashurise,ti ske dashuruar kurre. )

 7. #456
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Edhe stina e dimrit eshte me e ngrohte se dashuria qe dhuron ti.
   

 8. #457
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Dashuria ėshtė nje kurth... Kur paraqitet, shohim vetem driten e saj, e jo hijet e saj….

  / Oskar Wild

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 9. #458
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Cfare eshte dashuria?...Me sa e njoh une...eshte pasion...admirim dhe vlersim...

  Nese keni dy...jeni mjafte...nese i keni te treja...nuk keni nevoj te vdisni...per te shkuar ne parajse....
   

 10. #459
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,168
  Forca e Rrespektit
  346
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  Zgjodha tė tė dua nė vetmi…Sepse nė vetmi askush nuk tė ka veē meje....
  Dashuri e njė anshme,e pa bashkėjetuar.
  Njė dashuri e jetuar mes dy personave ndodh qė zbehet,mbaron.
  Por, a vdes njė dashuri si kjo nė vetmi , qė s'bashkėjetohet?
   

 11. #460
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Dashuri e njė anshme,e pa bashkėjetuar.
  Njė dashuri e jetuar mes dy personave ndodh qė zbehet,mbaron.
  Por, a vdes njė dashuri si kjo nė vetmi , qė s'bashkėjetohet?
  Ne fakt kjo eshte nje fraze qe me pelqeu ndaj dhe e postova...

  por eshte e dhimbshme gjithsesi...te duash dike pertej gjithckaje...dhe te mjaftohesh vetem duke e dashur...e duke mos pritur dashuri ne kthim...
   

 12. #461
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Ēdo zemer ka nje kohe.Nuk eshte kurre e kote qe ta presesh.
  Zemra nganjehere eshte nje rrote gjigande qe pak nga pak leviz dhe gjen motivin e saj.
   

 13. #462
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  Librat qe lexojme nk jane nje humbje kohe ,
  perkundrazi .

  Jane harta e rrugeve qe gershetohen ne nje udhekryq ate te zemres...

  Dy zemra nje shpirt !!!
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 14. #463
  Tė gjithė thonė se dashuria dhemb, por kjo nuk ėshtė e vėrtetė. Vetmis dhemb. Refuzimi dhemb. Tė humbėsh dikė dhemb. Dėshira dhemb. Tė gjithė i ngatėrrojnė kėto me dashurinė, kur nė fakt dashuria ėshtė e vetmja qė fshin ēdo dhimbje duke na bėrė tė ndihemi mrekullisht mirė. Dashuria ėshtė e vetmja gjė nė kėtė botė qė nuk dhemb.
   

Faqja 16 nga 16 I parėI parė ... 678910111213141516

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. A e dėmton egoizmi dashurinė?!
  Nga Renato_ ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 26-10-2017, 14:09
 2. Teme per Dashurine
  Nga bella ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-02-2016, 18:31
 3. A e mbyt martesa dashurinė?
  Nga Deuid ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 17-01-2016, 06:01
 4. Tė bėsh burg pėr dashurinė
  Nga cent ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-08-2013, 17:52

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •