Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 16 nga 16 I parėI parė ... 678910111213141516
Duke shikuar rezultatet 451 ne 456 nga 456
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Bucharest
  Mosha
  31
  Postime
  28
  Forca e Rrespektit
  0

  Thenie per dashurine.

  Shprehni me fjalet e tua cfare eshte Dashuria?
  ance: Duaje atdhene, si Donika, Skenderbene ance:

 2. #451
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Sa t’kam dasht mi t’bofsha m.... !
   

 3. #452
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Sa t’kam dasht mi t’bofsha m.... !
  Konge shume fiksuse kjo..
   

 4. #453
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  592
  Forca e Rrespektit
  167
  Zgjodha tė tė dua nė vetmi…Sepse nė vetmi askush nuk tė ka veē meje....
   

 5. #454
  Freedom fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,950
  Forca e Rrespektit
  901
  “Kam vendosur tė merrem me dashurinė. Urrejtja ėshtė peshė e rėndė pėr t’u mbajtur.”
  Martin Luther Kingu.
   

 6. #455
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,450
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Nese ste lotojne syte pa vetdije neper urat e dashurise,ti ske dashuruar kurre. )

 7. #456
  Freedom fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,950
  Forca e Rrespektit
  901
  Edhe stina e dimrit eshte me e ngrohte se dashuria qe dhuron ti.
   

Faqja 16 nga 16 I parėI parė ... 678910111213141516

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. A e dėmton egoizmi dashurinė?!
  Nga Renato_ ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 26-10-2017, 14:09
 2. Teme per Dashurine
  Nga bella ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-02-2016, 18:31
 3. A e mbyt martesa dashurinė?
  Nga Deuid ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 17-01-2016, 06:01
 4. Tė bėsh burg pėr dashurinė
  Nga cent ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-08-2013, 17:52

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •