Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 16 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 463
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Bucharest
  Mosha
  31
  Postime
  28
  Forca e Rrespektit
  0

  Thenie per dashurine.

  Shprehni me fjalet e tua cfare eshte Dashuria?
  ance: Duaje atdhene, si Donika, Skenderbene ance:

 2. #91

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Se'cili veprim i njeriut ka nje arsyje ndersa arsyeja e vetme se pse jetojm esht vetem qe te dashurojm e ateher edhe e ndjen se nuk je vetem ne bot por eshte edhe dikush qe ti jeton per ate
  Heren e fundit u redaktua nga vetonjo; 11-12-2008 ne 22:56.
   

 3. #92
  fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Vendodhja
  tiran
  Postime
  11
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte nje lule buz gremines e keput vetem ai qe ka guxim.......
   

 4. #93
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Titulli: Thenie per dashurine.

  dashuria eshte si m..ti mas shapkes po u ngjit nuk shkitet me
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 5. #94
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Mosha
  34
  Postime
  124
  Forca e Rrespektit
  11

  Titulli: Thenie per dashurine.

  dashuria č deti ne ēastin e agimit........:gjujpeshk:

  paloma(pellumbi) i eksituar kercen mbi kurmin e dallendyshes(bishtgershere) dhe nuk resht se gugaturi nga ndjesia qe i fal seria orgazmave,ja ē' č DASHNIA:::
   

 6. #95
  Anėtar i ri fv Avatari i diall
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Neper endrrat e saj dhe ngatrrimin e endrres sime
  Mosha
  31
  Postime
  311
  Forca e Rrespektit
  11

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria nuk eshte uje qe tretet mbi dhe, por ajo eshte nje zjarr qe te djeg kudo qe je...
  : IO E TE... 3 MSC :

 7. #96
  Dark Knight fv fv fv fv fv Avatari i PAZUZU
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Jo Fikse
  Postime
  389
  Forca e Rrespektit
  15

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria per mua i perket grupit te emocioneve dhe eshte nje emocion i MAHNITSHEM...eshte dicka qe te gjithe e kemi fatin ta "njohim"...por perhere anonim mbetet ky emocion..se si vjen,se perse vjen dhe kur vjen...pastaj dashuria pervec emocionit eshte edhe kapacitet...te gjithe dashurohen por jo te gjithe dine te dashurojne...
   

 8. #97
  prince fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princi_gjak_perzier
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Atje ku me ne fund ndjehem i lire.
  Postime
  370
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuro sa te jet jeta por mos perfundo si Romeo dhe Zhulieta.
  Megjithate tani mbeten keto tri gjera: besimi, shpresa, dhe dashuria, por me e madhja nga keto eshte dashuria

 9. #98
  Anėtar i ri fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  prishtina
  Postime
  303
  Forca e Rrespektit
  14

  Titulli: Thenie per dashurine.

  dashuria eshte me e mira nder gjerat e mundeshme por...
  jo ajo qe lidhet shpejt sepse mund te jet fallso
   

 10. #99
  mjelma fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Vendodhja
  tirane
  Mosha
  41
  Postime
  48
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Thenie per dashurine.

  dashuria eshte si lufta e lefte per tu nisur , e veshtire per ti dhene fund. nje vajze ,nuk dashuron ngaqe eshte e bukur .ajo behet e bukur kur e dashuron ti . dashuria nuk eshte dicka qe ti ndjen ,por eshte ajo qe ti ben ka shum thenje per dashurin kjo do te thote qe ajo nuk shteron kurre

 11. #100
  ❤️ fv fv fv Avatari i pulcina86
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  CuBa
  Mosha
  32
  Postime
  396
  Forca e Rrespektit
  13

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte si nje flutur
  ...nese e shtrengon fort ajo vdes
  ...nese e shtrengon pak ajo fluturon
  perkedhele embelsisht dhe do rri gjithmon me ty (gjoja)
  Che tu pensi di farcela o non farcela..
  Hai comunque ragione.

 12. #101
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte si nje kerpurdhe
  qe te lodh duke e kerkuar dhe...
  ne fund ke frike mos eshte e...
  helmuar!!!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 13. #102
  Lost out in the desert fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *Linda*
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Po ku ka si TI o Shqieria ime!
  Mosha
  30
  Postime
  862
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  229

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Duke pare nje film degjova, qe ate dite e mbaj mend:

  Dashuria eshte si rrufeja: nuk e di se ku bie, deri kur te kete ra.

  (Henri Lacordaire)
  It can't rain forever!

 14. #103
  Anėtar i ri fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  prishtina
  Postime
  303
  Forca e Rrespektit
  14

  Titulli: Thenie per dashurine.

  thirre diellin ne pjesen kryesore te nates ai do dale
  dashuria kerkon ate
   

 15. #104
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Titulli: Thenie per dashurine.

  dashuria eshte e bukur sa eshte me ty ti je i lumtur kur dashuria nuk eshte me ti o i shkrete nuk ben ze ndihesh i vetmuar i rraskapitur por ne nje kohe i uritur
  hHHAHAHA KAM QESH ME VETEN TIME ME KET CA SHPIKJE CA POETI
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 16. #105
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Vendodhja
  livorno
  Postime
  180
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuri ėshtė qe te bėn te dashurosh...

  Dashuria ėshtė qe te bėn te gezosh...

  Dashuria ėshtė qe te bėn te vajtosh ....

  Dashuria ėshtė lumturi kur e ke pranė ...

  Dashuria ėshtė sherim kur ke doktorrin ose doktorreshen afėr. ...

  Dashuria ėshtė semundje dhe iluzion kur je larg...

  Dashuria ėshtė vuajtje kur je i sinqertė." ...

  Dashuria ta djeg zemren si zjarri drute...

  Dashuria ėshtė verbim kur vendoset para arsyes...

  Dashuria ėshtė shurdhim kur te largon nga njerzit e tjerė...

  Dashuria ėshtė memece kur nuk ke fantazi."...

  Dashuria ėshtė e shkurter kur dashurohesh mbas te bukures....

  Dashuria ėshtė roberi kur dashurohesh ndaj pasurise...

  Dashuria ėshtė liri dhe lumturi kur dashurohesh me njeriun e mirė....

  Dashuria qėndron ne zemėr prandaj sduhet te zgjedhi vetėm me sy....

  Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... janė velat e dashurisė pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetės komplekse...

  Dashuria ėshtė celsi prej floriri qe hap dyerte e lumturise. ...
   

 17. #106
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Vendodhja
  livorno
  Postime
  180
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Thenie per dashurine.

  C'dashuria
  kush e di shume e besojne
  po presim...duke kaluar nettet duke
  shikuar yjet deri kur nuk vjen momenti jone
  dashuria na bene te mire dhe te keqije
  po ne ate kohe dhe jemi ndryshe nga njeri-tjetri
  po ndoshta per here te pare jemi ne vet
  dashuria nuk mbaron kurre
  dashuria eshte ai sentiment
  qe kur do dike nuk e kupton dot
  per friken se mos ndryshohet
  ai sentiment qe nuk vdes kurre
  qe na mban me serioz
  qe na bene te qeshim dhe te qajme pa motiv
  kush jane dashurit me te bukura
  ....PERRADHAT....
  ku zemra behet mal per cdo fjale dhe shikim
  dhe te mendosh cdo levizje kur bota po
  zhduket historit me te bukura
  te dashurise jane qe ne momentin e
  pare kur te bejne xheloz
  kur e shikon qe po i buzeqesh dikujt tjeter
  qe te le zgjuar gjithe naten sepse e mendon
  historit e dashuris jane ato ku ti e do
  gjithmon afer per ti then qe eshte princi yt
  dhe vetem i joti
   

 18. #107
  fv Avatari i Lea_ks
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  aty,dikund pran teje...
  Postime
  62
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Thenie per dashurine.

  DASHURIA....

  Ndermjet dy thikash dashurija,ndermjet dy dashurish thika....

  Dashurija esht kripa e jetes,jeta pa dashiri s'ka anji shije...

  Kur njeriu e ka zemren plot me dashuri,shpirti i ushqehet me shpresa....

  Atje ku ka me shum dashuri,atje dhe dhembja eshte me e madhe...

  Dashuria ofrohet:si buka,si uji,si lirija...Dashuria kerkohet:si ajri,si zjarri,si shpetimi..
  Heren e fundit u redaktua nga Karamele Zana; 22-12-2009 ne 14:35. Arsyja: editim i kodeve...
   

 19. #108
  Shpalosni ndjenjat ! fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  Prizren
  Mosha
  34
  Postime
  30
  Forca e Rrespektit
  0
  Ēdo sėmundje e qon njė njeri nė shtrat kurse dashuria dy !!!

  Dashuria ėshtė si supa, lugėt e para janė shumė tė nxehta, tė fundit shumė tė ftohta

  Dashuria ėshtė si sėmundje infektuese, sa mė tepėr njeriu frikėsohet aq mė tepėr e pėson.

  Dashuria lind nga besimi, jeton nga shpresa por vdes nga mėshira.

  Dashuria lind, jeton dhe vdes nė sy.

  Dashuria e sotit nuk ka lezet se dashurohet edhe fėmija nė djep !!!

  Dashuria mund tė krahasohet, por kurrė nuk shpjegohet, sepse ai i cili e shpjegon dashurinė kurrė nuk ka dashuruar...

  Gözlerden kacan aşktan kacamaz...

  Love is not game to play.

  For the world you are none, but for me you are the world.

  Tė dua mė shumė se dje e mė pak se nesėr !

  Dashuria as nuk mund te blihet, as nuk mund te shitet.Cmimi i vetėm i dashurisė ėshtė DASHURIA.

  .Vala 900,
  Personin qe e keni kerkuar,
  Eshte ne ju i dashuruar,
  Nese ju e dashuroni,
  Ju lutem telefononi,
  E tregoni qe e doni,

  vala 900 personi qe e kin kerkuar esht shum i nervozuar sepse asnje leter nuk ja keni quar nese doni ta gezoni ju lutem qe ta telefonon....


  JU LODHAAA BREE ME DASHURIII HHAHAAHHHAHAHHAHAHAHAHAAA
   

 20. #109
  Shpalosni ndjenjat ! fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  Prizren
  Mosha
  34
  Postime
  30
  Forca e Rrespektit
  0
  Dashuri e vrarč

  Nė dasmėn tėnde do tė vijė patjetėr,
  Por jo si nuse si njė plagė e vjetėr,
  Do tė ulem e vetme mbi tavolinė,
  E pėr fatin tim do tė ngre dollin.


  Edhe e pa ftuar nė dasėm do tė vijė,
  E strukur si njė zog pa fole do tė ri,
  E me lotėt e mi do tė pi do tė dehem,
  Do ta bėjė pėr ty e jo se dėfrehem.


  Nėse pa dashuri do tė mė shohėsh,
  Mos m u afro,s’ dua t’ mė njohėsh,
  Dua ta kuptosh nė heshtje kėtė durim,
  E prapė tė qaj por pėr fatin tim.


  E nėse e bukur tė dukem pėrsėri,
  Mos mė thuaj nuk dua ta di,
  Tani tė paktėn ke pak mėshirė,
  Thuaja nuses tėnde qė t’i dukesh mė i mirė.


  As bota,as ajo s’ ka fajė,
  Pse jeta deshi tė na ndajė,
  Por tė lutem fėmijės sė parė,
  Vėja emrin e dashurisė sė vrarė.
   

 21. #110
  Shpalosni ndjenjat ! fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  Prizren
  Mosha
  34
  Postime
  30
  Forca e Rrespektit
  0
  Fėmijėt tanė


  Do tė takohen fėmijėt tanė,
  Djali yt dhe vajza ime,
  Por fėmijėt s’do ta dinė,
  Se ti ke qenė dashuria ime.


  Kur t’i shohim tė pėrqafuar,
  Prej dashurisė janė tė dehur,
  Vajza ime njejtė si unė,
  Djali mendjen e ngrehur.


  Nė tė ardhmen kur ta prezantoj,
  Djalin tėnd si dhėndrin tim,
  Buzėt e mia do tė pėrshpėrisin,
  E kam dashur babain tėnd.


  Pėr vajzėn time kujdesu shumė,
  Njejtė si pėr vajzėn tėnde,
  Kur ta shohėsh pėrshpėrit si unė e
  kam dashur nėnėn tėnde.
   

 22. #111
  Shpalosni ndjenjat ! fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  Prizren
  Mosha
  34
  Postime
  30
  Forca e Rrespektit
  0

  Abstraksion

  Abstraksion


  Dhe hėna e njohu vetveten
  Kuptoi se dritėn e merrte prej diellit.

  Unė,
  Unė dhimbja vjeshtake
  S kuptova asgjė...

  Vėshtrova veē gjethet qė iknin prej meje
  Nėn njė ndriēim tė hėnės- pjepėr
  Pastaj,
  Pastaj nuk fola kurrė mė!
  Dashuri, dashuri, dashuriii dhee vetem e vetem DASHURIIIII

 23. #112
  Shpalosni ndjenjat ! fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  Prizren
  Mosha
  34
  Postime
  30
  Forca e Rrespektit
  0
  Mesazhe per ditelindjeeee...


  Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur, kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte....dhe atehere te krijoj ty. Edhe 100!

  Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit...sidomos ne kete dite.Shume urime yll!

  Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!

  Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!
  Dashuri, dashuri, dashuriii dhee vetem e vetem DASHURIIIII

 24. #113
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i E3
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Postime
  9,152
  Forca e Rrespektit
  2536
  Citim Origjinale Postuar nga prizrenka Shfaq Poten
  Mesazhe per ditelindjeeee...


  Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur, kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte....dhe atehere te krijoj ty. Edhe 100!

  Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit...sidomos ne kete dite.Shume urime yll!

  Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!

  Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!
  paske talent ver8
  me plq 2 postimeet e para me krevatin dhe supen vertet sajim i jetes reale
  N3xT

 25. #114
  Anėtar i Respektuar fv Avatari i SempreBarca
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Presheve
  Postime
  1,081
  Forca e Rrespektit
  82
  Kam lexuar diku se dashuria eshte kapitulli i pare ne librin e madh te mosmirenjohjes !
   

 26. #115
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3566
  me dashuri mund te shpetojme boten george harrison
  'im a lover not a fighter,but ill fight for what i love' spo e perkthej me mir
   

 27. #116
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i redi-
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  1,627
  Blog Entries
  12
  Forca e Rrespektit
  21
  Zoti nga Dashuria krijoj gjethesine,Me dashuri Mund te krijohesh gjithcka!
  Thene: Buhariu, Islam
   

 28. #117
  fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2009
  Vendodhja
  n'andra..
  Postime
  30
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga JetMir Shfaq Poten
  kjoo osht ...

  Mbase ndjenjat qė pėrjetojmė kur jemi tė dashuruar pasqyrojnė njė gjendje normale. Tė jeni tė dashuruar tregon se si duhet tė jetė njė njeri nė tė vėrtetė
   

 29. #118
  dashuria eshte si nje pishin
  ku te gjith hidhen brenda
  une per vete su hodha
  por me rreshqiti kemba......
   

 30. #119
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i JetMir
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  56
  Citim Origjinale Postuar nga iet'b Shfaq Poten
  kjoo osht ...

  Mbase ndjenjat qė pėrjetojmė kur jemi tė dashuruar pasqyrojnė njė gjendje normale. Tė jeni tė dashuruar tregon se si duhet tė jetė njė njeri nė tė vėrtetė

  iet'b thx pėr mbėshtetjen e postimit


  Unė kam mėsuar qė njerėzit do tė harrojė se ēfarė ju keni thėnė, njerėzit do tė harrojnė atė qė ju keni bėrė, por njerėzit nuk do tė harrojnė se si ju i keni bėrė ata tė ndjehen. (dashurinė s'do e harojnė)
  Don't cry because it's over. Smile because it happened.

 31. #120
  Bjondja_Shkodrane fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2009
  Vendodhja
  shkoder
  Postime
  186
  Forca e Rrespektit
  39

  Thenje per dashurin

  heshtem te dy ate nate heshtem une dhe ti ...ti sma the dot brengen tende une ste thashe dot sa te dua .....por nuk folem as mbreme e as sot e ndoshta sdo flasim kurr me ne dy ne ket bote .... por do flasi heshtja jone me mijera fjale shume fort.... e di qe malli do me marre...e shpirti im qetesi sdo ket... heshtem heshtem ty dy ate nate por ......heshtja per ne do flasi shume gjate (honore de balzak)
   

Faqja 4 nga 16 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. A e dėmton egoizmi dashurinė?!
  Nga Renato_ ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 26-10-2017, 14:09
 2. Teme per Dashurine
  Nga bella ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-02-2016, 18:31
 3. A e mbyt martesa dashurinė?
  Nga Deuid ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 17-01-2016, 06:01
 4. Tė bėsh burg pėr dashurinė
  Nga cent ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-08-2013, 17:52

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •