Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 16 I parėI parė 12345678910111213141516 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 463
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Bucharest
  Mosha
  31
  Postime
  28
  Forca e Rrespektit
  0

  Thenie per dashurine.

  Shprehni me fjalet e tua cfare eshte Dashuria?
  ance: Duaje atdhene, si Donika, Skenderbene ance:

 2. #181
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *romeo*
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  1,447
  Forca e Rrespektit
  20

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria i ka vetem dy fjal …PO_JO…njera qe te sheron dhe e tjetra qe te lendon.
   

 3. #182
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Mosha
  35
  Postime
  161
  Forca e Rrespektit
  12

  Pe: Thenie per dashurine.

  dashuria eshte nje kopshte me lule ,nese hyn atydije se u ngule!
   

 4. #183
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *romeo*
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  1,447
  Forca e Rrespektit
  20

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria bėn ēudira ēdo ditė: ajo dobėson tė fuqishmin, forcon tė dobėtin, nga i menēuri bėn budallain, i nga budallai tė menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me njė fjalė, i pėrmbys gjėrat.
   

 5. #184
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *romeo*
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  1,447
  Forca e Rrespektit
  20

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria sheron njerezit, te dyja palet, edhe ata qe e japin dhe ata qe e marrin ...
   

 6. #185
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110

  Pe: Thenie per dashurine.

  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 7. #186
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,201
  Forca e Rrespektit
  2608

  Pe: Thenie per dashurine.

  True Love Never Die Ever
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 8. #187
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,201
  Forca e Rrespektit
  2608

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria Eshte Vetem Nje Iluzion Jeteshkurte!!!!
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 9. #188
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashurias eshte shume mizore por jashtezakonisht e bukur
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 10. #189
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,323
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Pe: Thenie per dashurine.

  Prek me gishtat tuaj nėpėr shpirtin tim. Veē njėherė, njė herė tė vetme, ndje saktėsisht ēfarė unė ndjejė, beso atė qė unė besoj, percepto atė qė unė perceptojė, shiko, pėrjeto, shqyrto, dhe veē njėherė tė vetme; vetėm njėherė, KUPTO”

  grupi rock "Reef", ndersa autori i kesaj thenie eshte "i panjohur"!
   

 11. #190
  Hmm kureshtar-e? fv Avatari i Katia
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Kete moment?...Ne trurin tend me siguri ;)
  Postime
  3,310
  Forca e Rrespektit
  1268

  Pe: Thenie per dashurine.

  Bukuria eshte e pashpjegueshme ne fjale mendime dhe deshira...Dashuria ne te kundert, ve bukurine e zemres ne prove!
  Une jam endrra ne sirtar, une jam fluturimi qe gjithnje ke deshiruar...
  Jam mendimi qe te ben te vuash. Une jam guri qe bie, veshtrimi i larget, jam zjarri, akulli, uji qe rrjedh, jam lufte, paqe dhe dhimbje...
  Jam mendafsh dhe gjemba trendafili, oaz dhe shkretetire. Une jam zemer, shpirt dhe tru. Jam fjale dhe heshtje, rruge, lum dhe mal.
  Jam poezi dhe dhimbje, mekatare dhe shenjtore. Jam perendimi dhe fundi. Une jam ajo qe ty te le pa gjume...
  Une jam femer!

 12. #191
  Anėtar Aktiv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Postime
  594
  Forca e Rrespektit
  140

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria me e bukur eshte ajo e sinqerte, fisnike dhe e gatshme te te dhuroje lumturi.
   

 13. #192
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *romeo*
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  1,447
  Forca e Rrespektit
  20

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte historia e jetes se nje femre,
  eshte nje episod i jetes se nje mashkulli.

  ---------- Post added at 09:06 ---------- Previous post was at 09:05 ----------

  "Dashuria e papjekur thotė: "Tė dua sepse kam nevojė pėr ty", dashuria e pjekur thotė: "Kam nevojė pėr ty sepse tė dua".
   

 14. #193
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i iLirjam
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  Gjithmon
  Mosha
  35
  Postime
  4,732
  Forca e Rrespektit
  225

  Pe: Thenie per dashurine.

  Ti e don bukurine??? at“her mos me duaj mua,,sepse ka te tjer qe jan me te bukur se Un!
  E Dashuron Pasurine??at“her mos me dashuro mua,,sepse ka te tjer qe jan me te pasur se Un!

  E don Dashurine?? at“her me Dashuro mua,,sepse ska asnje qe te don me shum se Un!
  ILIRIAN CARTEL

 15. #194
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,769
  Forca e Rrespektit
  8342

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria e cila ushqehet vetėm me para dhe dhurata, do mbetet gjithmonė e uritur!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 16. #195
  fv fv fv Avatari i th3_b3st
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Vendodhja
  Tiran
  Postime
  76
  Forca e Rrespektit
  10

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte si shinat e nje treni ... ku heret apo vone dy persona do perplasen bashke ....
  Arbri was here ...

 17. #196
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  32
  Postime
  3,722
  Forca e Rrespektit
  203

  Pe: Thenie per dashurine.

  Besoj qė sėmundja mė e madhe nga e cila vuan bota sot, ėshtė mungesa e dashurisė.
  Lady Diana
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 18. #197
  Moskokecarese fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gazolina
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Vendodhja
  Wanted!!!
  Postime
  2,059
  Forca e Rrespektit
  159

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Te dashurosh do te thote te rrosh me zemer. Lakorder
  A U T U M N

 19. #198
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i iLirjam
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  Gjithmon
  Mosha
  35
  Postime
  4,732
  Forca e Rrespektit
  225

  Pe: Thenie per dashurine.

  E Njeh ate shprehjen,,,(((ej Zemer me ka mar malli per ty???

  HARROJE,,,

  Sepse me ka mar mua Shum me teper!!
  ILIRIAN CARTEL

 20. #199
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i iLirjam
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  Gjithmon
  Mosha
  35
  Postime
  4,732
  Forca e Rrespektit
  225

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria ,,nuk don gje nga te tjeret!!! pOr,,, i don te gjitha per te tjeret!
  ILIRIAN CARTEL

 21. #200
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Mosha
  35
  Postime
  161
  Forca e Rrespektit
  12

  Pe: Thenie per dashurine.

  dashuria eshte vuajte kur je i sinqerte.........
   

 22. #201
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,323
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Pe: Thenie per dashurine.

  Si yjet jane vertete dashurite,
  Kerkojne hapsira te medha e po aq mund.
  Por jete e njeriut s'eshte galaktike
  Qe te nxeje kaq yje e katastrofa e shkrumb
  .

  I. Kadare
   

 23. #202
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Pe: Thenie per dashurine.

  Diten qe ju nuk do rrezatoni me dashuri, shume te tjere do vdesin nga i ftohti

  Francois Mauriac
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 24. #203
  fv Avatari i apokalys
  Antarėsuar nė
  Mar 2010
  Vendodhja
  Planeti Toke
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  9

  Pe: Thenie per dashurine.

  esht thjesht nje emocjon dikush e vlereson dhe dikush e percmon .
   

 25. #204
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,323
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria ėshtė njė forcė e pazbutshme.
  Kur pėrpiqemi ta kontrollojmė, ajo na shkatėrron.
  Kur pėrpiqemi ta burgosim, ajo na robėron.
  Kur pėrpiqemi ta kuptojmė, na lė pas ndjesinė e tė qėnit
  i humbur dhe konfuz.

  Paulo Coelho
   

 26. #205
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,323
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Pe: Thenie per dashurine.

  Pastėrtia e mendjes do tė thotė ēiltėrsi e pasionit, prandaj njė mendje e pastėr dashuron nxehtėsisht dhe sheh qartė atė qė do.

  Blaise Pascal
   

 27. #206
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,323
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Pe: Thenie per dashurine.

  Ėshtė njė jetė e tėrė nė vetėm njė orė dashuri. Por pėr tu dashuruar gjatė, ndoshta ėshtė mė mirė tė njihemi sa mė pak.

  Honoré de Balzac

  Nuk mund tė ekzistojė zhgėnjim i madh atje ku nuk ka njė dashuri tė madhe.

  Martin Luther King

  Vetėm kush dashuron pa patur shpresa e njeh dashurinė e vėrtetė.

  Pablo Neruda
   

 28. #207
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,323
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Pe: Thenie per dashurine.

  U ftoha nga shumė gjėra
  Disa i harrova e disa i lashė
  Disa i humba si njė unazė
  Nė ēezme a govatė

  Vėrtetė e humba tė ritė
  Por zemėr marr kur ende i dua gratė
  Sikur tė ftohem prej tyre njė ditė
  Thoni pėr mua: ndjesė pastė!...


  "Ftohja" - Dritero Agolli
   

 29. #208
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,323
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Pe: Thenie per dashurine.

  Kur je i dashuruar mjafton njė asgjė pėr tė tė rrėnuar ose pėr tė tė bėrė qė tė prekėsh qiellin me njė gisht!.

  Kazanova


  Kumbimi i njė puthjeje nuk ėshtė e fortė sa gjėmimi i njė topi, por jehona e saj zgjat shumė mė tepėr.
  O.W.Holmes

  Qė dashuria ėshtė gjithēka, ėshtė e vetmja gjė qė dimė pėr dashurinė.

  Emily Dickinson
   

 30. #209
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,769
  Forca e Rrespektit
  8342

  Pe: Thenie per dashurine.

  Nevojiten 3 sekonda tė thuash ''Tė dua ty'', 3 orė tė sqarosh se c'deshe tė thuash me ato fjalė dhe e gjithė jeta tė vėrtetosh ato...!!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 31. #210
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,769
  Forca e Rrespektit
  8342

  Pe: Thenie per dashurine.

  Tė dua siē duhen disa gjėra tė panjohura
  Fshehurazi, mes hijes dhe shpirtit.

  Tė dua kėshtu, sepse unė nuk e di ndryshe!

  Pablo Neruda
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

Faqja 7 nga 16 I parėI parė 12345678910111213141516 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. A e dėmton egoizmi dashurinė?!
  Nga Renato_ ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 26-10-2017, 14:09
 2. Teme per Dashurine
  Nga bella ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-02-2016, 18:31
 3. A e mbyt martesa dashurinė?
  Nga Deuid ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 17-01-2016, 06:01
 4. Tė bėsh burg pėr dashurinė
  Nga cent ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-08-2013, 17:52

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •