Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 16 I parėI parė 12345678910111213141516 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 211 ne 240 nga 463
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Bucharest
  Mosha
  31
  Postime
  28
  Forca e Rrespektit
  0

  Thenie per dashurine.

  Shprehni me fjalet e tua cfare eshte Dashuria?
  ance: Duaje atdhene, si Donika, Skenderbene ance:

 2. #211
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2011
  Vendodhja
  Burrel
  Postime
  113
  Forca e Rrespektit
  14

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte nje ndjenje qe shume shpejt na emocionon,e shpeshere na tradheton.
  Dashurin e vjeter sot prape e pashe
  e shikova dhe asgje si thashe.
  Euli koken e bente sikur nuk shikonte
  e pashe se loti ne faqe i pikonte.
  E di se me do ende si me pare
  desha ta ndal e ti them ca fjale
  se krejt gabimet ia kam fale.
  Te uroj suksese ne dashuri tjeter,
  le te harroj dashurin e vjeter.

  Dashuria te ben mbret me kurore,por edhe lypes me shkop ne dore.

  ---------- Post added at 11:35 ---------- Previous post was at 11:30 ----------

  Pse qendron si nje cope akulli kur nga brenda digjesh zjarr,
  pse nuk vjen te me thuash:-Un te dua si i marr.
  Pse e mohon ate qe ndjen,
  pse kaq shume po me mundon te pelqen?
  I perkasim boteve te ndryshme,
  qe kurre s'ka per tu bashkuar,
  "Ti Poeti i Aventurave",une Liber i mbyllur i koduar.
   

 3. #212
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Re: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte nje deshire e papermbajtur qe te jesh ne menyre te papermbajtur i deshiruar. ..
   

 4. #213
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,769
  Forca e Rrespektit
  8342

  Pe: Thenie per dashurine.

  Pyetėn njė profersor: Ēfarė ėshtė dashuria?
  Profesori: Nuk e kam bėrė kurrė kėtė lėndė.

  Pyetėn njė shofer: Ēfarė ėshtė dashuria?
  Shoferi: Nuk e kam bėrė kurrė kėtė rrugė.

  Pyetėn njė fėmijė: Ēfarė ėshtė dashuria?
  Fėmija: Nuk e njoh kėtė lojė.

  Pyetėn njė tė ēmendur: Ēfarė ėshtė dashuria?
  I ēmenduri: Dashuria ėshtė arsyeja qė mė ka bėrė tė tillė'!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 5. #214
  PinkAngel fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  1,654
  Forca e Rrespektit
  36

  Titulli: Thenie per dashurine.

  E megjithatė, unė tė dua
  Dhe tė dua shumė, ēuditėrisht
  Po qe se tė urresh ėshtė njėsoj si tė duash
  Tė urrej dhe tė dua njėkohėsisht...
  If you could only see the you I see when I see you seeing me you would never see yourself so differently, believe me.

 6. #215
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,769
  Forca e Rrespektit
  8342

  Pe: Thenie per dashurine.

  "Na ishte njėherė njė djalė qė dashuronte njė vajzė, dhe buzėqeshja e saj ishte pyetja qė ai donte tė kalonte tėrė jetėn e tij duke iu pėrgjigjur"

  Nicole Krauss
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 7. #216
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Thenie per dashurine.

  dashuro por kurr mos lendo
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 8. #217
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523

  Zemra nuk harron kurrė!

  Zemra nuk harron kurrė!


  • Mos i beso gjithmonė fjalėve tė mia, ato mund tė tė gėnjejnė. Por sytė e mi nuk gėnjejnė kurrė.

  • Njerėzit mund tė kalojnė njė oqean pa lagur kėmbėt...por nuk mund tė kalojnė kurrė jetėn e tyre pa i lagur sytė...

  • Kur mbaron njė dashuri, ėshtė vetėm njėri prej tė dyve qė vuan,
  nėse vuajnė tė dy... nuk ka mbaruar akoma...
  nėse nuk vuan asnjėri, atėherė nuk ka ekzistuar kurrė?!

  • Ndėrgjegja, ėshtė zėri autentik i Zotit qė flet me ty.

  • I fortė qenka truri qė pėrballon tėrmete mendimesh, sidomos ciklonet e arsyes sė zemrės qė shkaktojnė dalje nga shtrati i venave tė gjakut duke e kthyer trupin nė vullkan drithėrues!

  • Tė ndodhesh nė ferr e tė ndihesh nė parajsė?! Vetėm njė ndjenjė ka aftėsinė ta bėjė kėtė ndryshim kohor!

  • Ekzistojnė gjithmonė dy zgjedhje nė jetė: tė pranojmė kushtet nė tė cilat jetojmė ose tė marrim pėrsipėr pėrgjegjėsitė pėr ti ndryshuar ato.

  • Fytyra e dashur, fjalėt e kėndshme dhe sjellja e mirė janė mėnyrat mė tė fuqishme pėr t’i hyrė nė zemėr njerėzve. Ndėrsa mė e fuqishme nga kėta ėshtė butėsia.

  • Vendi mė i sigurt qė njoh pėr tė fshehur diēka ėshtė njė buzėqeshje.

  • Tė kesh njė vend nė zemrėn e dikujt do tė thotė tė mos jesh asnjėherė vetėm.

  • Po tė mbledh ditėt e dashurisė, mė dalin shumė mė pak se njė pikė loti.
  Po tė mbledh hapėsirat e dhimbjes, kam frikė mos mė mbytet globi...

  • Miqėsia dhe dashuria janė nota nga i njėjti pentagram. Nuk ka rėndėsi se cilėn do tė pėrdorėsh, me melodinė qė del do tė jesh nė gjendje tė ndėrtosh njė kompozim.

  • Bota mund tė mbarojė edhe nesėr, shpirti im jo...kjo dituri mė jep edhe mė shumė kurajo tė jetoj ... por vetėm me dinjitet...

  • Shoqėria i pėrngjan njė libri, duhen vite pėr ta shkruar dhe vetėm disa sekonda pėr ta djegur...

  • Suksesi i vėrtetė shijohet nėse ėshtė fituar nga forcat e tua dhe jo nga dėshtimet e tė tjerėve...

  • Tė mėsosh ėshtė dhuratė edhe nėse mėsuesja e kėtij mėsimi ėshtė dhembja...

  • Krijuesi mund tė bėjė mrekullira me njė zemėr tė thyer, nėse ti i’a jep tė gjitha copėzat...

  • E di qė ēdo gjė ndodh pėr njė arsye, por ndonjėherė do doja tė dija cila ėshtė ajo arsye...

  • Nėse vesh kėpucėt e mia dhe ecėn nė rrugėn time, jam e/i sigurt qė do tė rrėzohesh qė nė hapin e parė....andaj mos paragjyko...

  • Unė nuk ndryshova, thjesht ti nuk mė njohe kurrė sa duhet...?!

  - Koha kalon...
  - Ditėt pėrqafojnė netėt...
  - Kujtimet fshihen...
  - Ndjenjat ndryshojnė...
  - Ditari ndryshon pėrmbajtjen...
  - Njerėzit ikin...
  Por zemra nuk harron kurrė...


  • Nė jetėn tonė ekzistojnė disa ''Trena'' tė quajtur ''Mundėsi'' qė kalojnė veē njė herė nė stacionin ku gjindemi...

  • Kur gjen njė ėndėrr brenda zemrės tėnde, mos e lėr kurrė tė shkojė, sepse ėndrrat janė farat e vogla, nga tė cilat ditė tė mrekullueshme tė sė ardhmes do tė rriten...

  • E gjithė bota ėshtė njė aparat fotografik, prandaj buzėqeshi, tė lutem!

  • Kam arsye tė besoj nė vetvete, jo se kam bėrė gjithmonė zgjedhjet e duhura, por sepse kam mbijetuar nė ato tė gabuarat..

  • I respektoj shumė njerėzit e verbėr, sepse ata e gjykojnė vėrtetė dike nga personaliteti dhe jo nga paraqitja e jashtme...

  • Njė njeri i fortė nuk ėshtė ai i cili nuk qan, por dikush i cili di si tė vuaj nė heshtje, lotėt t’i pikojnė pėr disa ēaste, pastaj tė kap “Shpatėn” e tij dhe tė luftojė sėrish nė arenėn e jetės...!  Nga Anum

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 9. #218
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,769
  Forca e Rrespektit
  8342

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria ėshtė malli pėr tė pėrqafuar me afsh dikė, pėr tė qenė nė njė vend me tė. Ėshtė dėshira pėr ta lėnė gjithė botėn jashtė kur e pėrqafon atė, malli pėr tė gjetur njė strehė tė sigurtė pėr shpirtin.
  (Orhan Pamuk)
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 10. #219
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Sot kam kuptuar qe jan dy te verber ne ket bot, une qe sarij te shoh njeri tjeter pervec teje, dhe ti qe sarin te shohesh sa te dua une ty. Naten
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 11. #220
  AlbertPrengzaj
  Guest

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Sikur tė Mungonte Dashuria nė Menun e Jetės,,Njezve do tė ju mungonte Arsya pėr tė qėn nė ktė Botė,,dhe sigurisht qė sdo tė ishim!

  Gjėja mė e rėndėsishme pėr Njeriun qė do tė kap maksimumin e lumturis qė i ofron kjo jetė,,ėsht,, tė kėrkoj deri sa tė gjėj dashurin e Zemrės,,ajo ėsht thesari mė i Madh qė jeta e ruan vetėm pėr ty!
  Heren e fundit u redaktua nga AlbertPrengzaj; 07-04-2012 ne 01:53.
   

 12. #221
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523

  Pe: Thenie per dashurine.


  Tė dashurosh apo tė mos dashurosh, por mė sė vėshtiri ėshtė tė gjesh ashtu siq do!

  Dashuria tė zbukuron... Vetmia nė tjetėr njeri tė shndėrron...!

  Thonė se: Dashuria tė qmend, dashuria tė qeteson .......... po zemra jota shkrihet kur tradhetin papritur e pėson ....

  Dashuria eshte nje arme, qe te vret pa krisme.

  Tė duash njė orė kjo ėshtė shprehi e kafshėve, njė ditė veēori e njeriut, gjithė jetėn e ėngjėjve, por tė duash gjithė jetėn njė qėnie, kjo ėshtė dhunti e perendisė...!!!

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 13. #222
  Born To Be Happy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i My Self
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  2,739
  Forca e Rrespektit
  286

  Re: Thenie per dashurine.

  Dashuria nuk ėshtė ta shohėsh veten me dikė, por tė kesh dikė pa tė cilin nuk sheh vetveten .Dashuria ėshtė shumė herė mė shumė se aparence, ajo ėshtė kur sheh nė sytė e dikujt dhe ke gjithēka ke kėrkuar..!!
  Eksperienca eshte mesuesja me e keqe sepse perpara te ben provimin dhe pastaj te jep leksionin.

 14. #223
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523

  Pe: Thenie per dashurine.

  Ekziston nje hadith: me mir vetun sesa shok te keq... apo shoqe?

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 15. #224
  Aop aLiSa^sHkOdRaNe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vAmPiRe
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  In your Dreams
  Postime
  1,243
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  206

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Jeta + Ndjenja = Dashuri
  I am the kind of Women that when my feet hit the floor each morning ... Even the Devil says "Oh crap She is up"

 16. #225
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Thesari me e ēmuar qe i vjen ndonjehere njė burri ne kete bote eshte zemra e njė gruaje.
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 17. #226
  Catch me if you can... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i GLOOM
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  15,651
  Forca e Rrespektit
  1318

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria ėshtė ēėshtje e ndjenjave e jo e dėshirave. Nuk mund tė dashuroj pse dua, e mė sė paku pse duhet, andaj dashuria e obliguar ėshtė e marrė.
  Kanti
  Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe : Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...

 18. #227
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,769
  Forca e Rrespektit
  8342

  Pe: Thenie per dashurine.

  Nėse ēdo kokė ka trurin e vet, ēdo zemėr do tė ketė llojin e saj tė dashurisė.
  Leo Tolstoy
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 19. #228
  Gємiйi Cойsтєllaтiой fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Sky
  Antarėsuar nė
  Jun 2012
  Vendodhja
  In a Galaxy far, far Away...
  Postime
  392
  Forca e Rrespektit
  229

  Titulli: Thenie per dashurine.

  C'eshte dashuria? I tere libri ne nje fjale, Tere oqeani ne nje pike loti, Shtate pale qiej ne nje shikim, Furtune ne nje psheretime, Rrufe ne nje prehje, Nje mije vjet ne nje cast. Kjo eshte Dashuria...
   

 20. #229
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LOol
  Antarėsuar nė
  Jun 2012
  Vendodhja
  Rreth e Rrotull Botes
  Postime
  59
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  41

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte helmi me i embel qe sjell ngadale vdekjen e shpirtit!
  Davanti all'ignoranza, l'intelligenza tace.

 21. #230
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Shumica e njerezve jetojne per dashurine dhe admirimin, por me e rendesishme eshte ti ndjesh ato (o. Wilde)
   

 22. #231
  Gємiйi Cойsтєllaтiой fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Sky
  Antarėsuar nė
  Jun 2012
  Vendodhja
  In a Galaxy far, far Away...
  Postime
  392
  Forca e Rrespektit
  229

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria nuk eshte turbullim, eksitim, deshira per te bere dashuri cdo moment te dites, nuk eshte te rrish zgjuar naten duke imagjinuar qe ai te jete aty duke puthur cdo pjese te trupit tend; kjo eshte thjesht te jesh e dashuruar, dhe te gjithe mund ta bindin lehtesisht veten se jane te tille. Dashuria eshte ajo qe mbetet nga zjarri, kur te berit dashuri eshte konsumuar. Nuk duket nje gje shume eksituese.
  POR ESHTE.
   

 23. #232
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i flowmaster
  Antarėsuar nė
  Nov 2011
  Vendodhja
  Duke dremitur nen nje peme ulliri..
  Postime
  2,194
  Forca e Rrespektit
  1210

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuria eshte kur mendon per personin qe do edhe ne vend qe te mbushesh goten me uje..fillon e mbush pjaten...
  kjo eshte dashuri, te tjerat jane rrena
  “Much silence and a good disposition, there are no two works better than those.”

 24. #233
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Thenie per dashurine.

  Qesh me Dashurine ai qe nuk ka qene kurre i brengosur prej saj...
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 25. #234
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Thenie per dashurine.

  Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse...
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 26. #235
  Gємiйi Cойsтєllaтiой fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Sky
  Antarėsuar nė
  Jun 2012
  Vendodhja
  In a Galaxy far, far Away...
  Postime
  392
  Forca e Rrespektit
  229

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Nėse e do njė person pėr shkak tė bukurisė sė tij, nuk ėshtė dashuri por dėshirė...
  Nėse e do njė person pėr shkak tė inteligjencės sė tij,
  nuk ėshtė dashuri por admirim....
  Nėse e do njė person pėr shkak tė pasurisė sė tij, nuk ėshtė dashuri por interes....
  Nėse e do nje person dhe nuk e di pse, KJO QUHET DASHURI..!!
   

 27. #236
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i flowmaster
  Antarėsuar nė
  Nov 2011
  Vendodhja
  Duke dremitur nen nje peme ulliri..
  Postime
  2,194
  Forca e Rrespektit
  1210

  Pe: Thenie per dashurine.

  Dashuri moj Dashuri pse me ngele ne Histori???

  Ps: Zyshen e historise ashtu e quanin,vec skam ngelur ndonjehere :p
  “Much silence and a good disposition, there are no two works better than those.”

 28. #237
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Thenie per dashurine.

  Nese do te dashuroja dike tjeter
  do te ishte dashuri hynore
  sepse dashuria ime per ty
  i ka prekur limitet e dashurise njerezore
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 29. #238
  Gємiйi Cойsтєllaтiой fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Sky
  Antarėsuar nė
  Jun 2012
  Vendodhja
  In a Galaxy far, far Away...
  Postime
  392
  Forca e Rrespektit
  229

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashurohu me dikė qė vuan bashkė me ty, qė qesh me ty, qė tė than lotėt, qė tė pėrqafon kur ėshtė e nevojshme dhe qė tė jep forca mbas njė humbjeje . Dashurohu me dikė qė kthehet tek ti pasi tė keni diskutuar, pas njė hidhėrimi, dashurohu me dikė qė ec me ty, qė ėshtė besnik, qė vetėm mendon pėr ty dhe qė ėndėrron me ty. Dashurohu me dikė qė tė do dhe mos u dashuro pas dashurisė por pas atij qė dashurohet me ty...
   

 30. #239
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  221

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Te duash dike nuk eshte dicka e vogel... Nuk do te thote vetem te besh dashuri, te qeshesh, te kaloni ore duke u puthur e duke bere njeri-tjetrin te lumtur. Te duash dike do te thote te vuash, te luftosh, te qash, te shtrengosh dhembet e te ecesh perpara. Te duash dike do te thote ta marresh per dore, edhe nese eshte duke ecur mbi xhama te thyer, te lendohesh per te dhe pastaj te kerkosh te sherohesh perseri.

  (Tommaso Ferraris)
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 31. #240
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  221

  Titulli: Thenie per dashurine.

  Dashuria ėshtė njė zjarr, por nuk dihet asnjėherė nėse do tė tė ngrohė zemrėn apo do djegė gjithė shpirtin..!
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

Faqja 8 nga 16 I parėI parė 12345678910111213141516 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. A e dėmton egoizmi dashurinė?!
  Nga Renato_ ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 26-10-2017, 14:09
 2. Teme per Dashurine
  Nga bella ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-02-2016, 18:31
 3. A e mbyt martesa dashurinė?
  Nga Deuid ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 17-01-2016, 06:01
 4. Tė bėsh burg pėr dashurinė
  Nga cent ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-08-2013, 17:52

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •