Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 32 nga 32
 1. #1
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Vetem per nje nate!

  Citim Origjinale Postuar nga Lauri Shfaq Poten
  C'mendoni per kete studim anglez.

  Nqs dikush ka mdonje eksperjence te nje nate te vetme mund te na tregoje si e ka ndjere veten(nqs deshiron).
  Atehere...Une nuk kam patur one night stand, por nuk e di pse, me ishin tim heren e pare qe fjetem bashke, me hypi nje si frike, po sikur neser te iki???
  Dhe jam dakort me kete sondazhin anglez..Nuk eshte shume pozitive si ndjenje..pastaj me vone pata shume one night stand, gjithmone me te njejtin person eeeeeeee...:p

  Persa i perket ketyre qe arrijne tek krevati gabimisht, ehhhhh, pune e tyre..Per mua jane femra tipike qe nuk ja u var dikush, dhe sapo shohin pak mish (se jo gjithmone jane muskuj), me vrap e u hidhen si te marrosura...
   

 2. #31
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,780
  Forca e Rrespektit
  2677
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Po per nje dite a quhet?! hahahahahahahahaha.
  Quhet quhet
   

 3. #32
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,240
  Forca e Rrespektit
  500
  Po qe e mire le te vije per dy bere ose per nje long weekend se nuk ben keq jo, vecse sevap...


  Ps prap nuk e kam lexuar temen por po aludoj si te ma doje qejfi mua ne lidhje me te...
   

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. I lė fėmijėt vetem dhe shkon cdo nate ne pab
  Nga Snow Hristina ne forum Portali i forumit
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 03-04-2012, 19:28
 2. Tregimi i njė nate...
  Nga Violetta ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 19:51

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •