android
Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 101
 1. #1
  VIP

  User Info Menu

  Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Ne kete teme qe po hap ftoj te gjithe shqiptaret te njihen me nga afer me perlat e vendit tone, me natyren e mrekullueshme dhe mahnitese te trojeve shqiptare.

  Qeparo  Uji i ftohte - Vlore  Parku Nacional i Thethit  Parku Nacional i Thethit  Drilon - Pogradec  Delvine  Dardhe  Gjiri i Kakomese


  Gurra e domgjonit


  Jal
  Gryka e Rrugoves  Kelcyre  Ksamil  Liqeni i Lures  Liqeni i Komanit  Liqeni i Ohrit  Liqeni i fierzes  Llogara

  Heren e fundit u redaktua nga E3; 19-02-2010 ne 15:44.
  _______________ :fluturverdhe:
  Ose hesht, ose thuaj diēka mė tė mirė se heshtja.


  ...E sotmja plotesohet nga e kaluara, ndersa eshte shtatzene me te ardhmen ...(Lajbnic) :flutur:

 2. #2
  VIP

  User Info Menu

  Ksamil  Liqeni I Ohrit  Radika  Liqeni i Kuqishtes ( Rrugove - Kosove )  Syri i Kalter


  Butrint  Kruje  Kruje

  Heren e fundit u redaktua nga E3; 21-02-2010 ne 23:37.
  _______________ :fluturverdhe:
  Ose hesht, ose thuaj diēka mė tė mirė se heshtja.


  ...E sotmja plotesohet nga e kaluara, ndersa eshte shtatzene me te ardhmen ...(Lajbnic) :flutur:

 3. #3
  :)

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Deliza shume te bukura pamjet ,vertet qe kemi vende fantastike..

  I love you daddy
  :flamuri:

 4. #4
  Anėtar i Respektuar

  User Info Menu

  Pamje nga plazhi i Velipojes,Shkoder.

  [IMG][/IMG]

  Ne Velipoje perseri me nje pamje tjeter.

  [IMG][/IMG]

  Nje dite plazhi ne Velipoje.

  [IMG][/IMG]

  Nje dite vere ne plazhin e bukur te Velipojes.


  [IMG][/IMG]

  Ura mbi lumin Buna qe te con tek kalaja e Rozafes.

  [IMG][/IMG]

  Kalaja e Rozafes.

  [IMG][/IMG]

  Pamje brenda kalase Rozafes.

  [IMG][/IMG]

  Ne brendesi te kalase se Rozafes.


  [IMG][/IMG]

  Pamje e Shkodres fotografuar nga kalaja e Rozafes.

  [IMG][/IMG]

  Pamje e kalase se Rozafes fotografuar nga helikopteri.

  [IMG][/IMG]
  Heren e fundit u redaktua nga E3; 19-02-2010 ne 15:48.
  Ėshtė kėnaqėsi dhe nder tė vdesėsh pėr atdhe! Edhe mė kėnaqėsi ėshtė tė jetosh pėr tė.
  Horaci


 5. #5
  Vogėlushe

  User Info Menu

  Bukuri Shqiptare  A nuk eshte per tu adhuruar?  Parajsa vete!

  Histori e bukur & e pasur  Pamje madheshtore  Heren e fundit u redaktua nga E3; 19-02-2010 ne 15:49.
  Egoizmi i ben njerezit skllever te vetvetes....

 6. #6
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Sa shume mrekulli ka Shqiperia ong:ong:ance: Pamje magjepsese qe akoma si paskam pare ance:ance:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #7
  angels walk among us

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  na kenaqet syte
   

 8. #8
  Pianistia

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Shum pamje fantastike......
  :fluturoze:Per interesat e vetvetes edhe djalli mund ta citoj biblen.:fluturoze:

 9. #9
  Anėtar i Respektuar

  User Info Menu

  Pamje nga Kanioni i Osumit......

  Pamje nga Gryka e Shkopetit,,, Burreli,,, Dibra dhe Liqenet e Lures....

  .................................................. ......................
  Attached Images Attached Images
  Heren e fundit u redaktua nga E3; 23-02-2010 ne 10:30.
  Mashkulli i vėrtetė do dy gjėra: rrezikun dhe lojėn. Pėr kėtė arsye ai do gruan, si lojėn mė tė rrezikshme.

 10. #10
  Daja

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Kot nuk e quajne shqiperine `perle e ballkanit` Nese shqipetaret edhe qeveria ne pergjithesi bejne pak perpjekje vendi jone do ishte kryeqender e turizmit evropian ...
  Born to touch your feelings.

  Jam Perfekt Pa Asnje Difekt Ta Marr Zemren Me Respect !!

 11. #11
  Anėtar i Respektuar

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Keto foto tregojne se vendi yne ka keto bukuri mahnitese, te gjitha fotot jane fantastike......ne disa nga ato vende kam kujtime shume te bukura......
   

 12. #12
  FISEBILIL-LAH

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Tek ato te parat te liqeni i fierzes edhe komonit jom kon me at tragetin kur e kom pa ato gjona me kan lon pa koment metvertet jan shum te bukura qe veq ZOT-i ka dit me i bo .
  Qur'an Is Not A Book Of SCIENCE. It's a Book Of SIGNS.

  All-llahu Ekber .
  La ilahe il-Allah.

 13. #13
  The Wisher .

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Shum vende te mira valla teper um pelqyn
   

 14. #14
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Pamje nga Vlora
  Attached Images Attached Images
  Heren e fundit u redaktua nga E3; 08-05-2010 ne 17:37.
  N3xT

 15. #15
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Pamje nga Vlora
  Attached Images Attached Images
  Heren e fundit u redaktua nga E3; 08-05-2010 ne 18:37.
  N3xT

 16. #16
  VIP

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Bukurite e Malit Sharr ( fotot e bera nga Lirim Shabani )...Shijoini keto bukuri  _______________ :fluturverdhe:
  Ose hesht, ose thuaj diēka mė tė mirė se heshtja.


  ...E sotmja plotesohet nga e kaluara, ndersa eshte shtatzene me te ardhmen ...(Lajbnic) :flutur:

 17. #17
  Anėtar Aktiv

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  C'bukurira!Sa i bukur eshte vendi yne!Bukuri e eger ,e virgjer dhe terheqese...
   

 18. #18
  ...

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Happy stories are stories that havent finished yet.
  .

 19. #19
  ...

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  My Shkodraaaaa


  Pedonalja

  Kalaja e Rozafess

  Ura e Mesit
  Happy stories are stories that havent finished yet.
  .

 20. #20
  ...

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  ♥ Dhermi..  Happy stories are stories that havent finished yet.
  .

 21. #21
  VIP

  User Info Menu

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Ujvaret e Mirushes
  Kepi i Rodonit
  Dhermi
  Liqeni i Perlepnices


  Malet e Krujes


  _______________ :fluturverdhe:
  Ose hesht, ose thuaj diēka mė tė mirė se heshtja.


  ...E sotmja plotesohet nga e kaluara, ndersa eshte shtatzene me te ardhmen ...(Lajbnic) :flutur:

 22. #22
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Dhermi
  Himare


  Kepi i gjuhezes ( fund karaburun)
  Hedhja e parashutisteve nga mali i shashices


  Himare


  Ne qeparo


  Dhermi


  Vlora ne perendim


  Vlora by night
  Dhermi


  Sazan


  Heren e fundit u redaktua nga E3; 10-06-2011 ne 11:33.
  N3xT

 23. #23
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Himare


  Himare


  Zvernec on air


  Surf ne St.Tropes Vlore


  [MENTION=239]ida angel[/MENTION]


  N3xT

 24. #24
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Dhermi
  Ura Brataj


  N3xT

 25. #25
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  X zinnen
  N3xT

 26. #26
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Maje,Cike


  Vargu Cikes
  Jal
  Liqeni Vllahines


  Maje Kucit pare nga Bolena


  Te burimi ne Bolene


  N3xT

 27. #27
  :)

  User Info Menu

  Re: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Attached Images Attached Images

  I love you daddy
  :flamuri:

 28. #28
  :)

  User Info Menu


  I love you daddy
  :flamuri:

 29. #29
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  3port


  Himara nga lart


  Burimi ne Vale


  Zvernec ( pjesa ku peshkataret naten kane fundosur shpesh anijet )


  Rruges per ne Vajze


  Ngjitur bregdetit Dhermi


  Ruges per ne Jale  Heren e fundit u redaktua nga E3; 10-06-2011 ne 02:35.
  N3xT

 30. #30
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Te Ish Norga


  Nga St tropes


  Shpella e Fikut


  Tek Conad Rinia


  Para se te vesh tek Coco Bongo Hidhi nga 5 L benzine se si dihet kur kthehesh


  Borebardha ne Llogora


  Ja dhe xhuxhat


  Ne dalje te Tunelit


  Vlora Channel


  Varrezat e Deshmoreve  Te lokali ne Kuzum Baba
  Heren e fundit u redaktua nga E3; 10-06-2011 ne 02:56.
  N3xT

Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Bukuritė joshėse tė burimit dhe shpellės sė Radavcit
  Nga Arfenilla ne forum Viset shqiptare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-01-2017, 15:58
 2. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-09-2013, 03:07
 3. Cepi i fundit i Europės, plazhet dhe bukuritė nė Shqipėri
  Nga Tuana ne forum Dedikuar Shqipėrisė
  Pergjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-05-2013, 20:08
 4. Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-01-2009, 11:17

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •