Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 22 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 440

Forum: Dedikuar Shqipėrisė

Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Started by *deliza*, 18-08-2009
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 100
  • Shikime: 34,005
  25-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kalate e Shqiperise

  Started by E3, 23-08-2009
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 30,313
  13-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 10 vendet qė duhen vizituar nė Shqipėri

  Started by NeVertiti, 17-05-2012
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 5,084
  12-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 15,525
  31-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Lightbulb Teme NgjitėsE Ngjitėse: Harta te territoreve shqiptare.

  Started by bledikorcari, 28-08-2008
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 21,609
  31-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Muzeume shqiptare

  Started by sweetzzinna, 23-08-2009
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 6,762
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pėr ty Atdhe

  Started by Зngjεll, 27-03-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 10,872
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Post Teme NgjitėsE Ngjitėse: Gjeografia e Shqipėrisė

  Started by Nostra_22, 19-10-2008
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 18,581
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje guide turistike pergjate bregdetit shqiptar

  Started by sweetzzinna, 24-06-2010
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 15,081
  18-01-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Shqiperia tjeter...

  Started by KissShpirtoo, 14-11-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 6,675
  13-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Te shetisim neper Shqiperi!

  Started by sweetzzinna, 27-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 23,963
  25-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vendet per tu vizituar ne Shqiperi

  Started by sweetzzinna, 29-04-2010
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 9,326
  29-04-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 124
  02-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Ta bėjmė Shqipėrinė si Korēa!

  Started by AnGeLiC, 13-09-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 375
  27-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Video me bukuri Shqiptare.

  Started by NeVertiti, 15-09-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 58
  15-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Shqiperia ime

  Started by PiNkY, 09-02-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 42
  • Shikime: 10,695
  17-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 10,290
  20-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. La Stampa, reportazh pėr Tiranėn

  Started by AnGeLiC, 25-06-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 562
  25-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 539
  19-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 133
  19-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 525
  15-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 185
  12-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 4,333
  03-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 22 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •