Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 4 nga 4
 1. #1
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555

  Ta bėjmė Shqipėrinė si Korēa!


  Kur hyn nė Pazarin e Korēės, tė duket sikur ke hyrė nė njė skenė filmi, jo mė kot aty janė xhiruar 5 filma. Aty gjen gjithēka, tė shkuar, tė ardhme, nostalgji, ėndrra, shije dhe ngjyra. Vetėm njė librari dhe ēaj mali nuk gjen.

  Po Pazari nuk ka mbaruar ende. Vetėm ka marrė udhė. Duke i bėrė udhė ēdo Pazari tė vjetėr nėpėr Shqipėri dhe duke konkurruar fort, sivėllain nė Tiranė.


  Pastaj ėshtė Parku, qė ngjan si njė copė lulishte vėrdallė Vila Borghese. Po mė e bukur.

  Dhe sheshi qendror qė dikur mbante era qepė Korēe, tani ka njė teatėr qė Tirana nuk e ka parė as nė ėndrrėn me tė guximshme.  Dhe aty pėrballė rri kulla. Me tė vėrtetė e keni qė nuk ju pėlqen?! Ti mund ta njohėsh Korēėn, mund edhe ta duash, po kur tė hipėsh te Kulla, mund ta shohėsh, tė gjithin, qytetin qė ia doli tė mbetet qytet, tė kthehet nė destinacion udhėtimi kulturor, kulinar dhe estetik.

  Tė pres nė Korēė kėtė fundjavė! Kemi ende pėr tė treguar./ Dritare.net

   

 2. #2
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,271
  Forca e Rrespektit
  390
  E bre lalke me mire si Maliqi se korca ka pak pordhe..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 3. #3
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Po kur u bene e jevgjit e Korces qe jallaaaaa,mos qofshim ne tjeret pastaj

  Ps:Humor se mos na preket ndonje Korcar
   

 4. #4
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99
  Lakror tė djegur ta bėjmė.
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •