Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 42

Forum: Dhėmbet dhe kujdesi tyre

Dhėmbet, qė nga femijėria deri nė pleqėri...si ti kujdesim dhe ti mbajmė sa mė tė shėndetshėm.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si lahen dhembet

  Started by sweetzzinna‎, 28-10-2009
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 5,706
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Era e keqe e gojės

  Started by Deuid‎, 30-08-2012
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 3,513
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Ja ēfarė shkakton stresi tek dhėmbėt

  Started by PiNkY‎, 24-02-2015
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 1,681
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Arrin flasteri qė mbron dhėmbėt

  Started by Arfenilla‎, 27-09-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,164
  27-09-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Post Dhembet tek tė moshuarit

  Started by dr.Dugi‎, 17-08-2012
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,271
  17-08-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Post Higjena e gojes

  Started by arber b_fier‎, 03-09-2008
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 10,991
  17-07-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,402
  24-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Post Si tė kemi dhėmbė tė shėndetshem

  Started by dr.Dugi‎, 20-02-2012
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 2,225
  20-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Kura e bimėve pėr dhėmbėt

  Started by LeVoyageur‎, 29-09-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,933
  14-01-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. 10 “armiqtė” e dhėmbėve

  Started by Arfenilla‎, 02-10-2011
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,957
  02-10-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Kujdesi per dhembet ne shtatezani

  Started by Hostel‎, 21-09-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,768
  21-09-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Dhemballat e pjekurise

  Started by Hostel‎, 16-02-2010
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 6,640
  21-09-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 2,338
  07-07-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •