Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 42

Forum: Dhėmbet dhe kujdesi tyre

Dhėmbet, qė nga femijėria deri nė pleqėri...si ti kujdesim dhe ti mbajmė sa mė tė shėndetshėm.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si lahen dhembet

  Started by sweetzzinna, 28-10-2009
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 3,733
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 679
  19-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Era e keqe e gojės

  Started by Deuid, 30-08-2012
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,744
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 1,146
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,559
  07-04-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,039
  27-09-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,181
  13-09-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Post Dhembet tek tė moshuarit

  Started by dr.Dugi, 17-08-2012
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,147
  17-08-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Post Higjena e gojes

  Started by arber b_fier, 03-09-2008
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 10,111
  17-07-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,173
  12-06-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,254
  02-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,498
  28-03-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,743
  17-03-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,302
  24-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 2,060
  20-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Kura e bimėve pėr dhėmbėt

  Started by LeVoyageur, 29-09-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,825
  14-01-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. 10 “armiqtė” e dhėmbėve

  Started by Arfenilla, 02-10-2011
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,835
  02-10-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Kujdesi per dhembet ne shtatezani

  Started by Hostel, 21-09-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,639
  21-09-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Dhemballat e pjekurise

  Started by Hostel, 16-02-2010
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 6,399
  20-09-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 2,186
  07-07-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •