Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 13 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 242

Forum: Dieta dhe ushqimi

Njė organisėm i shėndetshėm mirėmbahet me dietė dhe sport. Nė kėtė nėnforum do gjeni dietat mė tė mira, ushqimet e rekomanduara pėr njė stil jete tė shėndetshėm.

 1. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Pse duhet tė hani mėngjesin

  Started by sweetzzinna‎, 09-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 43
  • Shikime: 9,786
  17-07-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: ANOREKSIA dhe BULIMIA

  Started by sweetzzinna‎, 26-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 56
  • Shikime: 23,552
  31-01-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sa kalori ka?

  Started by sweetzzinna‎, 24-12-2009
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 12,751
  24-01-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Menyrat me te mira per ushqim

  Started by sweetzzinna‎, 26-08-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 82
  • Shikime: 46,799
  19-01-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 8,711
  24-03-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 2,852
  26-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,200
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,910
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. 15 ushqimet me hidratuese per ne vere

  Started by GLOOM‎, 30-07-2012
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 3,616
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Parfumi qe te dobeson

  Started by sweetzzinna‎, 31-07-2012
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,854
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,464
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

  Started by alfredio‎, 17-06-2011
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 144,171
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,078
  13-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 735
  06-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Pjeshka, dobitė qė i sjell shėndetit

  Started by PiNkY‎, 12-09-2015
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 1,466
  12-09-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Konsumi i tepruar i sheqerit

  Started by NeVertiti‎, 18-07-2015
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 919
  18-07-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 1,564
  24-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Efektet e shėndetshme tė rozmarinės

  Started by PiNkY‎, 04-03-2015
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 996
  04-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 13 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •