Shqiptar te Bashkuar
android
Duke Lexuar Temat 1 ne 12 nga 12

Forum: Diplomacia

 1. Shqiptarėt dhe diplomacia

  Started by Element‎, 22-02-2013
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 3,433
  07-05-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 67
  • Shikime: 9,932
  15-01-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Sali Berisha, ky maratonist i madh.

  Started by Burrel1924‎, 02-07-2009
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 3,008
  28-08-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,024
  18-06-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •