Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 77

Forum: Diskutime fetare dhe anti-fetare

Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 0
  • Postime: 0

  Postimi i Fundit:

  Kurrė
 2. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 10
  • Postime: 171
 1. BHAVAGAD GITA ( 5 mije vjet ) Libri i shenjte Indian

  Started by KAON, 02-03-2018
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 80
  • Shikime: 1,088
  16-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Origjina e Kurbanit?

  Started by Lauri, 12-09-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 31
  • Shikime: 1,271
  13-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. A e di dhe a e pėrdor emrin e Zotit?

  Started by Lauri, 13-09-2016
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 634
  13-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 549
  02-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Krishteret dhe e verteta.....

  Started by Violetta, 01-08-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 571
  31-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 501
  26-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 451
  22-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 419
  20-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 104
  • Shikime: 1,926
  02-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Lightbulb 25 gjėrat e ndaluara nė Bibėl!

  Started by ricky_ch, 14-02-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 206
  28-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Video: Absurditete fetare

  Started by Lauri, 05-02-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 370
  27-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Isis eshte nje organizate pozitive.

  Started by Lauri, 27-01-2017
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 476
  28-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Xhamija e Jezu Krishtit

  Started by Lauri, 27-01-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 190
  27-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 632
  14-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 226
  13-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Pyetje dhe pergjigje te karakterit fetar.

  Started by Lauri, 09-05-2015
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 109
  • Shikime: 8,230
  30-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •