Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 79

Forum: Diskutime fetare dhe anti-fetare

Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 0
  • Postime: 0

  Postimi i Fundit:

  Kurrė
 1. Ta gezoni injorancen tuaj gjithmone e jetes, Amen!

  Started by Levina‎, 08-05-2018
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 95
  • Shikime: 5,405
  16-05-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. BHAVAGAD GITA ( 5 mije vjet ) Libri i shenjte Indian

  Started by KAON‎, 02-03-2018
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 80
  • Shikime: 1,855
  16-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Origjina e Kurbanit?

  Started by Lauri‎, 12-09-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 31
  • Shikime: 1,752
  13-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. A e di dhe a e pėrdor emrin e Zotit?

  Started by Lauri‎, 13-09-2016
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 925
  13-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 660
  02-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Krishteret dhe e verteta.....

  Started by Violetta‎, 01-08-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 712
  31-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Papa Franēesku: Mė mirė ateist, sesa katolik hipokrit

  Started by Abis‎, 23-02-2017
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 104
  • Shikime: 2,656
  02-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Lightbulb 25 gjėrat e ndaluara nė Bibėl!

  Started by ricky_ch‎, 14-02-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 301
  28-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Video: Absurditete fetare

  Started by Lauri‎, 05-02-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 517
  27-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Xhamija e Jezu Krishtit

  Started by Lauri‎, 27-01-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 265
  27-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 989
  14-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •