Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 10 nga 13 I parėI parė 12345678910111213 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 271 ne 300 nga 386
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  32
  Postime
  3,722
  Forca e Rrespektit
  203

  Cfarė bleve pėr herė tė fundit?

  Pra Cdo Dite Blem Dicka Dac E Vogel Ose E Madhe ... Un Sapo Bleva Nje Akullore Po Ti ...
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #271
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  247
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  K’to atletet... I wanted a chunky pair , but deep down I love Adidas ones .

  I like these Zan . Mi le ni xhiro lool
   

 3. #272
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Citim Origjinale Postuar nga Derjansi Shfaq Poten
  I like these Zan . Mi le ni xhiro lool
  Sure fatty .... but i dnt think they will fit u : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #273
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  247
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sure fatty .... but i dnt think they will fit u : p

  Za zemren e mir e ke mej llokum
   

 5. #274
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,952
  Forca e Rrespektit
  5069
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Bashkangjitje 32831


  Plus dhe disa gjera tjera ku shifra hopBashkangjitje 32832
  me beri pershtyphe ne fature fjala Napolona... cjan napolonat ne vitin 2018??
  normalisht me kete fjale me erdh ne mendje nje flet me te shkrar vlera 20 naplona mbreti zog... ( hilet e mbretit zog per tju marr floririn njerezve )
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #275
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Citim Origjinale Postuar nga Derjansi Shfaq Poten
  Za zemren e mir e ke mej llokum
  Glad that u can see the inner me : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #276
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  247
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Glad that u can see the inner me : )

  Of course . Ti shpirtin ta jep
   

 8. #277
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,257
  Forca e Rrespektit
  2179
  20180615_165612.jpg

  ... dhe unč si abis ., qershi bleva - urdheroni.
   

 9. #278
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,649
  Forca e Rrespektit
  8341
  Kto....  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 10. #279
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,512
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11800
  Kete fustanin per nje dasem qe kam gusht.

   

 11. #280
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,649
  Forca e Rrespektit
  8341
  Bileta kinemaje....
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 12. #281
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,818
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Bashkangjitje 32831


  Plus dhe disa gjera tjera ku shifra hopBashkangjitje 32832
  Kurioze....12 libra + 54 artikuj te tjere = 91.68 Euro???

  Sa kushto i liber nje Kosove??  PS: Mos ke sjelle faturen e supermarketit mi....se vallaj me cent i shof gjonat aty....

  Apo ishin librat ne 70% discount?
  Heren e fundit u redaktua nga Monique; 06-08-2018 ne 14:57.
   

 13. #282
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,952
  Forca e Rrespektit
  5069
  per her te fundit kam bler mje cante 24 oreshe po qenka kot fare ... sdi ku i pata syt kur e mora..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 14. #283
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Bleva ca kumlla
   

 15. #284
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,649
  Forca e Rrespektit
  8341
  Heren e fundit, saktesisht te Henen, i kam be leket rroba plazhi
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 16. #285
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,512
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11800
  As vete se di mire cfare kam blere,por di qe harxhova goxha.
  Gjithesesi dy pale sandale i mora klas,nje per me fustana darkash,palen tjeter perditshmeri.
   

 17. #286
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  344
  Forca e Rrespektit
  165
  Sdi ta nxjerr foton , por kam blere nje byrzylyk :0
   

 18. #287
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Bleva parking ne qytet
   

 19. #288
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,234
  Forca e Rrespektit
  614
  Nje smart watch...
   

 20. #289
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,649
  Forca e Rrespektit
  8341
  Kte, e gjeta me ulje

  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 21. #290
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,234
  Forca e Rrespektit
  614
  Lega ta punoc mire dhe e pac plot me Leka dmth Evro si i thoni ju nga pjesa Greke e Irlandes...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 22. #291
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,649
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Lega ta punoc mire dhe e pac plot me Leka dmth Evro si i thoni ju nga pjesa Greke e Irlandes...
  Haha, flm...sa me shume mu shtofshin (ēantat!)
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 23. #292
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,234
  Forca e Rrespektit
  614
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Haha, flm...sa me shume mu shtofshin (ēantat!)
  Per ato po djersit dreqin...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 24. #293
  Anėtar i ri fv Avatari i Petrit101
  Antarėsuar nė
  Jun 2012
  Vendodhja
  Jasht vėndit tem t'dashtun
  Postime
  205
  Forca e Rrespektit
  156
  Nji ushkur.
  Homo sum, humani nihil a me alienum puto

 25. #294
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  581
  Forca e Rrespektit
  246
  Set kacavidash
   

 26. #295
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,649
  Forca e Rrespektit
  8341
  Sot bleva kto & disa gjera te tjera

  42A1BD17-3825-4766-BDF6-2D8B93233F4C.jpg
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 27. #296
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,926
  Forca e Rrespektit
  6158
  Nje bilete
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 28. #297
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,703
  Forca e Rrespektit
  419

  Bleva dy dyshekė pėr krevatin... tė mesmin dhe tė sipėrmin, se atė tė poshtmin me kėmbė, e kisha. Krevatėt e sotėm tė mirė, si standard kanė tre dyshekė, pėr tė qenė sa mė tė rehatshėm.
  Kur i bleva nė dyqan, ishin tė mbėshtjellė si rul, pėr tė mos zėnė shumė vend. Pasi hapeshin, duheshin lėnė 72 orė pėrpara pėrdorimit.

  Nė kėto momente qė po shkruaj, dyshekėt po mbushin 72 orė... gjė qė do tė thotė se sot do tė fle nė ta.
  Kushedi sa mirė e sa butė do tė fle sonte! Jam nė gjendje euforike...
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 29-08-2018 ne 21:17.
   

 29. #298
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  468
  Forca e Rrespektit
  278
  Po shifja ktu ne gogol kete porsche panamera te 2018 es, pastaj pash kalendarin e i bie e djele dita e rroges..puuuu sa pa fat qe jam..P
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene

 30. #299
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten

  Bleva dy dyshekė pėr krevatin... tė mesmin dhe tė sipėrmin, se atė tė poshtmin me kėmbė, e kisha. Krevatėt e sotėm tė mirė, si standard kanė tre dyshekė, pėr tė qenė sa mė tė rehatshėm.
  Kur i bleva nė dyqan, ishin tė mbėshtjellė si rul, pėr tė mos zėnė shumė vend. Pasi hapeshin, duheshin lėnė 72 orė pėrpara pėrdorimit.

  Nė kėto momente qė po shkruaj, dyshekėt po mbushin 72 orė... gjė qė do tė thotė se sot do tė fle nė ta.
  Kushedi sa mirė e sa butė do tė fle sonte! Jam nė gjendje euforike...
  Ti gezosh Artini .. .sikur ti provoja edhe une : p

  Ps... Nuk e kuptova k'te punen e 3 dyshekeve, shpjegoje pak me qarte pls ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 31. #300
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,234
  Forca e Rrespektit
  614
  Nje pale kufje per telefonin se te parat sdi ku kane rene...
   

Faqja 10 nga 13 I parėI parė 12345678910111213 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare Bleve Per Here Te Fundit
  Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1667
  Postimi i Fundit: 17-05-2017, 21:01

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •