Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011
Duke shikuar rezultatet 301 ne 319 nga 319
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  31
  Postime
  3,721
  Forca e Rrespektit
  203

  Cfarė bleve pėr herė tė fundit?

  Pra Cdo Dite Blem Dicka Dac E Vogel Ose E Madhe ... Un Sapo Bleva Nje Akullore Po Ti ...
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #301
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4457
  68CB0359-496C-4261-8495-6966902E753E.jpg N’fakt dhurat nga vet autori 🙂
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 3. #302
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,545
  Forca e Rrespektit
  418
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ti gezosh Artini .. .sikur ti provoja edhe une : p

  Ps... Nuk e kuptova k'te punen e 3 dyshekeve, shpjegoje pak me qarte pls ?
  T'i provosh patjetėr : p
  Do ta shpjegoj, por mė vonė...
  E vetmja gjė qė mund tė tė them tani.... ėshtė qė fjeta shumė mirė....
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 30-08-2018 ne 11:35.
   

 4. #303
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,625
  Forca e Rrespektit
  4949
  hajde gazeta
  me lajme te fresketa
  shume genjeshtra
  e pak te verteta.....
  hajde gazeta!!!

  poesi e shitesit ambulant te gazetave dhe librave ne rere...
  e pyeta clibra kishte..
  pas ca titujsh qe lexonte njekohesisht me mua tha..
  ah po kam madonen..ky po ky eshte libri me i shitur i kesaj vere....
  lene i them madona sme pelqen
  ste pelqen madona?
  jo!
  mire moj vetem ne kopertin eshte per ato qe ju pelqen.. brenda seshte fare...
  si mos ta blije at liber si???!!
  me pelqejne keto shitesit origjinal e inventor!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #304
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,545
  Forca e Rrespektit
  418


  Atėherė... po sjell edhe njė foto... pėr ta shpjeguar mė mirė...

  Krevatėt qė tė jenė tė rehatshėm, duhet tė jenė me susta, jo vetėm me sfungjer. Te kjo foto qė kam sjellė, krevati i poshtėm me kėmbė, ėshtė edhe mė susta. Nqs do tė pėrdorėsh vetėm atė me kėmbė dhe atė tė bardhin lart, funksionon mirė, ska nevojė pėr gjė tjetėr. Por nėse do maksimumin e butėsisė dhe luks nė tė fjetur, atėherė duhet tė vėsh edhe njė dyshek tė mesėm me susta.

  Duhet tė kesh parasysh gjithashtu qė dyshekėt me susta nuk janė tė gjithė njėsoj... ka me susta tė forta, ka dhe me susta tė buta. Unė e zgjodha me susta tė buta.

  E keqja e vetme ėshtė se kėshtu krevati bėhet i lartė. Zgjidhja e vetme ėshtė qė t'ia heqėsh kėmbėt, ose t'i vėsh kėmbė tė vogla fare. Ēdo e mirė e ka njė ēmim, e nė kėtė rast ēmimi ėshtė lartėsia.
  Attached Images Attached Images
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 31-08-2018 ne 00:12.
   

 6. #305
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,517
  Forca e Rrespektit
  515
  Nje pako prezervative se I mbaruam ato qe kishim..
   

 7. #306
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,432
  Forca e Rrespektit
  2173
  Tani te kuptova Artini.... flm per shpjegimin e qarte : )

  Ps... Befsh qejf ne to : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #307
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,545
  Forca e Rrespektit
  418
  Sot asgjė, por dje njė pako biskota Digestive.
  Thuhet se kėto biskota e kanė prejardhjen nga Skocia.
  Mua mė pėlqejnė dhe blej shpesh... shkojnė shumė me kafe.
   

 9. #308
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,517
  Forca e Rrespektit
  515
  Nje ore Citizen.
   

 10. #309
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,996
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11794
  Rrush te thate,caj kamomili.
   

 11. #310
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,545
  Forca e Rrespektit
  418
  Njė pulė tė pjekur...
  Pėrtoja tė gatuaja sonte, kėshtu qė e bleva tė gatshme...
  Gjysmėn e hėngra sot, gjysmėn nesėr.
  Orizin e bėra vetė...
   

 12. #311
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,517
  Forca e Rrespektit
  515
  Bleva nje Fitbit se I pari iku per shele bubi...
   

 13. #312
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  446
  Forca e Rrespektit
  65
  Nje pale xhinse
   

 14. #313
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,996
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11794
  Dy pale shapka per ti veshur neper shtepi.
   

 15. #314
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,155
  Forca e Rrespektit
  1500
  dikujt i blejta DIQKA.... X ...edhe ia dergova ne Ks
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 16. #315
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,936
  Forca e Rrespektit
  1343
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 17. #316
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,545
  Forca e Rrespektit
  418
  Nje biēiklete...
   

 18. #317
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,122
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nje snikers ....edhe pse nuk e hengra
   

 19. #318
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  253
  Forca e Rrespektit
  164
  cizme.......
   

 20. #319
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,022
  Forca e Rrespektit
  3384
  Nafte......
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare Bleve Per Here Te Fundit
  Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1667
  Postimi i Fundit: 17-05-2017, 20:01

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •