Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 11 I parėI parė 1234567891011 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 306
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  31
  Postime
  3,721
  Forca e Rrespektit
  203

  Cfarė bleve pėr herė tė fundit?

  Pra Cdo Dite Blem Dicka Dac E Vogel Ose E Madhe ... Un Sapo Bleva Nje Akullore Po Ti ...
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #181
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,104
  Forca e Rrespektit
  4347
  Dua ta blej nje kofer sot.
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #182
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,464
  Forca e Rrespektit
  8323
  Kte, se kshu ma dha truri ne 12 te nates, qe me duhejsh 1

  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 4. #183
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,173
  Forca e Rrespektit
  10
  La vita č bella...

 5. #184
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,696
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4456
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 6. #185
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rossonero
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  tirana
  Postime
  463
  Forca e Rrespektit
  137
  2017-09-20.jpg .................
   

 7. #186
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,906
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ca midhje guacke.....
   

 8. #187
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,268
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2415
  Bleva njė palė tė brendshme.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 9. #188
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,068
  Forca e Rrespektit
  2177
  20180317_155202.jpg
  ... kčto .
   

 10. #189
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,212
  Forca e Rrespektit
  968
  Dje: bileta per ne kinema

  sot:
  nje fatur mujore
  edhe nje xhel me i cu leshrat perpjet
   

 11. #190
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,620
  Forca e Rrespektit
  11371
  Qumesht.
  Asgje ste shijon me shume se sa kur pi qumeshtin e ftohte nga shishja ne 1 te nates. Ahh.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #191
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,173
  Forca e Rrespektit
  10
  ...nje bilete trageti, Itali.

  Darius
  La vita č bella...

 13. #192
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,464
  Forca e Rrespektit
  8323
  Kte varesen me palm
  Po lutem qe te nxjerrin dhe vethe qe ti bej komplet.

  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 14. #193
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,385
  Forca e Rrespektit
  500
  Ca bileta per Disneyland...;-)
   

 15. #194
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,512
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11738
   

 16. #195
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,780
  Forca e Rrespektit
  2677
  Bleva nje motor honda ,
  dhe dua te shes ca gjera .
   

 17. #196
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,320
  Forca e Rrespektit
  2168
  K’te canten... tani me duhet te gjej edhe nje pale xhinse me gura.

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #197
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,385
  Forca e Rrespektit
  500
  Tani ne keto momente, nje double mish qengji, vere te kuqe, buke te bere ne sac dhe nje femer seksi ne krah....
  in the end “ life is good”
   

 19. #198
  Ushkur per breket, lam nam po na bien rrugeve.


  Edhe nje guarana se me pihej.
   

 20. #199
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,464
  Forca e Rrespektit
  8323
  Kam ble kto + ca laser treatments...


  7F580500-0674-4AB7-AE51-CC057FBEE8DB.jpg

  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 21. #200
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Wireless fast charge, na vdiqen kabllat spo i gjej dot naten, keshtu qe me kete pliken e stufes mbaruam pune. Na kapi pleqnia me duket spo gjejme as brimen e kabllit te celit
  image.jpeg
   

 22. #201
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,512
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11738
  Dy bileta per nje shfaqje baleti.
   

 23. #202
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,359
  Forca e Rrespektit
  2905
  Buken time te perditshme.
  Treat your self like a star!!!

 24. #203
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,320
  Forca e Rrespektit
  2168
  K’te fundin e shkurter & this top

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #204
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,212
  Forca e Rrespektit
  968
  Zana hekuros kemishen se e ke te pa hekurosur
   

 26. #205
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,512
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11738
  Kete portofolin dhe keta trandafilat.

  IMG_20180418_145140.jpg


  IMG_20180418_145230.jpg
   

 27. #206
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,385
  Forca e Rrespektit
  500
  Nje rrip...
   

 28. #207
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Nje merluc 1.5 kg
   

 29. #208
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,462
  Forca e Rrespektit
  4949
  vogne me mente.....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 30. #209
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,385
  Forca e Rrespektit
  500
  Nje shishe uje..
   

 31. #210
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Qumesht....
   

Faqja 7 nga 11 I parėI parė 1234567891011 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare Bleve Per Here Te Fundit
  Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1667
  Postimi i Fundit: 17-05-2017, 20:01

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •