Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011
Duke shikuar rezultatet 301 ne 328 nga 328
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  199
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #301
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,217
  Forca e Rrespektit
  500
  Koha, fillon me shi, kalon me zagushi I fut nje temp 40 grade ne mesdite dhe ne darke thone prap do bjere shi I madh.... wtf...
   

 3. #302
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,814
  Forca e Rrespektit
  8304
  Pas Protestave te femrave kunder ngacmimeve seksuale, Policia e prokuroria u lajmeruan duke thene: Nuk ka ngacmime
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 4. #303
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,814
  Forca e Rrespektit
  8304
  Ky Instalacioni ke Galeria e Arteve ku jane perfshire edhe 8 lope.

  A dmth. kjo qe NE, LOPET dhe ARTI
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #304
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,143
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11643
  Sa me larte formimi i shpirtit dhe mendjes,aq me e larte eshte shkalla e thjeshtesise dhe e respektit tek njerzit.
  Injoranca,arroganca dhe analfabetizmi i mendjes shkojne paket.
   

 6. #305
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,814
  Forca e Rrespektit
  8304
  Shiptaret e zinje as vdekja nuk i bashkon 😡
  Na jemi ne gjendje, mes vete, me dhez luften per nje plesht a me te hujin o e shtina bishtin ner kam e bahmi per gjynah.

  Adem Demaēi, deshem nuk deshtem ne, me gjurmet qe ka lene ne kete vend mbetet nje legjendė.

  R.I.P 🙏 Pusho i qete.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #306
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,143
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11643
  Nganjehere me duket nje bote e zbrazet,e gjithe cme mbush shpirtin jane dallget e detit e qielli i kalter,pastaj e qeshura e tim biri qe per dicka me therret,me shkujdes dhe kuptoj qe ne mbushemi me dashuri nga afer,pa mundemi te udhtojme aq large. )
   

 8. #307
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,035
  Forca e Rrespektit
  2177
  20180801_235502.jpg

  ..,kjo nga fb.
   

 9. #308
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,035
  Forca e Rrespektit
  2177


  ...ky lajmi
   

 10. #309
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,673
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4455
  Jo vetem sot..po ka koh se me kan bere pershtypje antaret e keti forumi..Dikur ishim gjith miq ..gjith te buzqeshur me aspak gjelozi ndaj njeri tjetrit...kalonim nga nje tem ne tjetren duke ber shaka e duke u shkri se qeshuri me batutat e njeri tjetrit..E tani shiko ?armiq sikur kemi marr bukun njeri tjetrit ..nuk i gjen dy antar se kan mbete miq nga fillimi(me pikatore jan)mezi presin te fyn njeri tjetrin duke u mundu te tregojn sa te “zgjuar jan”kur bejm keshtu ne jeten virtuale..kam frik ti besoi edhe dikujte ne ate realen.
  Ka ren sinqeritet ,respekti,dashuria,reputacioni nen zero.
  Gjith te rritur e hunden lart...Turp.!
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 11. #310
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,176
  Forca e Rrespektit
  2106
  Dy telefonata te marra nga dy vellezerit sot .. pune 10min nga njera tjetra .. e po me merrnin me te mira, nuk arrita ta kuptoj se c'fare deshen e perse po silleshin ashtu, pasi nuk pata kohe as per njerin e as per tjetrin , e mu desh qe te shkepus telefonatat
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #311
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,217
  Forca e Rrespektit
  500
  Si e hene qe Po iken shpejt... kjo me beri pershtypje...


  P.s Zana mos te Kane gjetur ndonje burre me mustaqe dhe spo dine si te ta thone....
   

 13. #312
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,712
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Edhe pse e di qe genjen ....prape ia dua ato genjeshtrat idiote....
  Mazokiste keqe!!!
   

 14. #313
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,176
  Forca e Rrespektit
  2106
  Ah no my brothers never get involved in stuff like this, we do openly chat about it ... but they know their place and limit. Funny though : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #314
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  211
  Forca e Rrespektit
  15
  Njerzit qe bejne upupupu per cdo problem te Vogel.
   

 16. #315
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,426
  Forca e Rrespektit
  8206
  Nje ēeshtje e re qe na erdhi sot...kur fryrja e buzeve shkon keq.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 17. #316
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,176
  Forca e Rrespektit
  2106
  Ke frike me hapur Whatsapp- in , se nuk te lene rehat njerezit ... boooh
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #317
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,014
  Forca e Rrespektit
  3300
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ke frike me hapur Whatsapp- in , se nuk te lene rehat njerezit ... boooh
  Nderro nr whatsappi,mbaj vetem njerezit e tu te afert,bie rehate pastaj
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 19. #318
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,217
  Forca e Rrespektit
  500
  Asigjo dhe ne vika keq qe nuk solla gje ketu sot...
   

 20. #319
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,814
  Forca e Rrespektit
  8304
  I kena qit punt n'dyzen 🤔🤒

  E thirrin policia hajnin, keqberesin, kriminelin n'telefon 🙄😁

  - hej mos u halit shume 😳 ose
  - paja, paja k'ha se je lazdru 😳

  E kur s'ka qasje, ne telefon, i shkrujne sms: qile telefonin se kem me t'vet dicka ☹️😁
  Pse bre po hargjitni telefon?! Shkruni more ne viber ja ne fb 😬🤔😋
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #320
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,176
  Forca e Rrespektit
  2106
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Nderro nr whatsappi,mbaj vetem njerezit e tu te afert,bie rehate pastaj
  K'to jane prb.. se te tjeret nuk eshte prb kur me bezdisin ju bej ignore ose i heq direkt nga lista .. lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 22. #321
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,035
  Forca e Rrespektit
  2177
  24.vjē , qč vret 8 persona nč VLORČ...
  Heren e fundit u redaktua nga dangerous; 4 Dite me Pare ne 07:14.
   

 23. #322
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,814
  Forca e Rrespektit
  8304
  S'kan pas faj pleqte qe kane thane: sa t'rrnon njeri mson 🤔🤒

  Per qe nini qeto dite qe u ba naj zbulim epokal, nga fizika, ne renjen e trupave te lire nga hapesira / forca e rendeses / graviteti, dine qe une jam deshmitar qe e kum pa llajv qit zbulim 🙄😳

  Paramendo kur bjen teglla me turshi prej dritares baneses ne lum qysh ban kllum, kllum 😁 paketimi me qumesht / jogurt po ban Bllum, Bllum 😁 a keset me berllog/ plehra po bajne Pllauuuu, Pllauu 😁Interesant krisma gjate nates po asht ma e madhe se gjate dites 😋

  Une nihere menova se jane te gjujte berllogun per dritare e deshta me ju bertite po masanej ma rroki qe jane tu ba eksperimente ne Fizike 😜😂😜😂

  O grahni shkences shqiptar, grahni 😜😁😂
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 24. #323
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,353
  Forca e Rrespektit
  2905
  Nje vizite e papritur
  Treat your self like a star!!!

 25. #324
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,353
  Forca e Rrespektit
  2905
  Kush do e gjen gjithmone kohen per ty
  Treat your self like a star!!!

 26. #325
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,039
  Forca e Rrespektit
  4529
  Nuk e them se do beje
  baaaauuuuuuu
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 27. #326
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,968
  Forca e Rrespektit
  834
  Vrasjet e shumtaqe ndodhin dita-dites ne vendin tone.
   

 28. #327
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,176
  Forca e Rrespektit
  2106
  Ura e rrezuar sot ne Genova... P.O. mendoja qe para nje muaji isha po ne ate ure.

  Ps.. ngushellime familjeve
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #328
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,814
  Forca e Rrespektit
  8304
  Dita e rinise🤐🙄

  Me rastin e Dites se Rinise, politikanet tane, paskan dergu urime duke thene: '' Rinia jone lirshem mundet me andrru'' 😜😂

  Qa me ba?! Me andrru 😱🤐 Me pa andrra s'te nal kush pasha bacen. Ky vend s'ka rini ose ose ka nje rini t'cofun 🤐🤐

  Rini i thone rinise se Rumanise me te cilen, jo shume moti, ne kemi qesh e kemi lujt ....ke. 😉 Ka disa dite qe ata kan bllokuar vendin ne protesta kunder qeverise dhe gjyqesorit te korruptuar 💪💪

  Dhe krejt kjo ne nje vend ku paga mesatare eshte 520 € pra shume me e larte se te na. 😉 E rinia jone nje rini qyqare qe s'guxon as macen prej persheshit me perzan munden veq nje gja me anderru: Me pa anrra kishe jane leshuar vizat e me t'ja grahe ikjes kah kryet - kambet. Pra rini qe i ka hi tuta ne palce. 🤐
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •