Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 19 nga 21 I parėI parė ... 9101112131415161718192021 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 541 ne 570 nga 603
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  199
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #541
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,717
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Vetja ime sot,disa situata thjesht ndodhin dhe ti i shijon me pafesine e nje femije. )
   

 3. #542
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,737
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Pafytyresia e nje tipe...mundohen me te mashtru e kur i ben nder...
   

 4. #543
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,254
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8321
  Shteti sot vendosi per shtesa te femijeve per 10 € ne muaj.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #544
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699
  Ndonjeher me duket vetja si ufo.
  Si ka mundesi qe per cdo gje e mendoj komplet ndryshe nga tgjith?

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 6. #545
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,560
  Forca e Rrespektit
  8340
  Disa njerez qe jane full of bullshit...
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 7. #546
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  516
  Forca e Rrespektit
  196
  Nje cift qe njofta sot, kishin nje qen e asnje femije.... Qaheshin se njerzit pa femije duhet te pagajne impozita te medha....
  Valle eshte e drejte kjo bote?
   

 8. #547
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,548
  Forca e Rrespektit
  2292
  Kshu ne pergjithesi :

  Ika clubbing ne Albania hera e pare qe me pelqeu muzika, e kishin nderruar doren ... ama ambienti si me qene ne kafe.

  I dnt get it , what's the point going clubbing .. if u not going to move from ur seat ?

  Ah edhe me shqyen me sy... siklet i madh .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #548
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,818
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Miqesia se kemi pas cdo here me armikun duke sakrifiku familjen ..sa keq .


  E56628AD-3C1C-44B9-BBA0-EDAA2676E7F6.jpg

  3540131B-DAAE-40FA-B7E4-ADFC674CD5C6.jpg
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 10. #549
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,737
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ku di une aman, shumecka dhe hicgje
   

 11. #550
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,240
  Forca e Rrespektit
  3404
  Vetja qe,paskam ftohte.
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 12. #551
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,548
  Forca e Rrespektit
  2292
  Fakti qe I kisha rene nje numri mbreme ne gjume, ne tel... E Kishte kapur dora, pikerisht nje nga ato numrat e padeshiruar .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #552
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,618
  Forca e Rrespektit
  418
  Qė sot bėnte kohė e butė nė mėngjes ... e prisja shumė mė tė ftohtė.
   

 14. #553
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,848
  Forca e Rrespektit
  529
  Na mbyti shiu dhe si pasoje nje ore deri sa erdha ne pune…. Mire shiu po presim icik bore nga e enjtja…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 15. #554
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,737
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Na mbyti shiu dhe si pasoje nje ore deri sa erdha ne pune…. Mire shiu po presim icik bore nga e enjtja…
  Erdhi baba dimri andej....

  Mua me ben pershtypje qe me eshte bere zeri si teneqe e zhgarravitme....edhe cik do flas me shenja
   

 16. #555
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,848
  Forca e Rrespektit
  529
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Erdhi baba dimri andej....

  Mua me ben pershtypje qe me eshte bere zeri si teneqe e zhgarravitme....edhe cik do flas me shenja
  Do kesh djersit naten aty ne griqi e te ka hir thelle virusi I grypit…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 17. #556
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,737
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Do kesh djersit naten aty ne griqi e te ka hir thelle virusi I grypit…
  Jo jo jam sjelle mire, nuk bej gabime une ....ca gjera te vogla fareeeee po nuk merren parasysh aty
   

 18. #557
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,848
  Forca e Rrespektit
  529
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Jo jo jam sjelle mire, nuk bej gabime une ....ca gjera te vogla fareeeee po nuk merren parasysh aty
  Ato te voglat fare sikur me intrigojne icik se me te medhate jam mesuar…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 19. #558
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,737
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Ato te voglat fare sikur me intrigojne icik se me te medhate jam mesuar…
  lupen e ke me vete?
   

 20. #559
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,848
  Forca e Rrespektit
  529
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  lupen e ke me vete?
  ke do ate me xham apo ate pa xham…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 21. #560
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  588
  Forca e Rrespektit
  267
  Sa shume e duam njeri-tjetrin!
  Menyre pa e shprehur nuk leme.
   

 22. #561
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,737
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kjo mberdhitje qe s'po kuptoj, a s'jam une mire fizikisht apo eshte ftohte vertete?
  Heren e fundit u redaktua nga Monique; 6 Dite me Pare ne 09:51.
   

 23. #562
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  588
  Forca e Rrespektit
  267
  Ftohte eshte ftohte Brrrrr, edhe une mezi e mblodha veten
   

 24. #563
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,737
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Ftohte eshte ftohte Brrrrr, edhe une mezi e mblodha veten
  po sikur filloi kshu pernjehere se as kohen se ka,,cpati?
   

 25. #564
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  588
  Forca e Rrespektit
  267
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  po sikur filloi kshu pernjehere se as kohen se ka,,cpati?
  Do nxehet perseri nga fundi javes :p Bej durim
   

 26. #565
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,548
  Forca e Rrespektit
  2292
  Fakti qe duke nxituar sot ne mengjes ... I picked up the wrong key and I’mLocked out ... kap e pyet shoqe neper tel se mos ka ndonjera ndonje celes timin ( se zakonisht rrijne me raste aty) na doli qe e paska njera e cila eshte dy ore larg . Loooll

  I thashe me shpejtesine e eres, me sill celesin e shpise me vrap sonte... loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 27. #566
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,254
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8321
  Me beri pershtypje publikimi i Erion Veliajt per Gjimnazistet e suksesshem te Tiranes.

  Nxėnėsit e shkėlqyer tė gjimnazeve tė Tiranės!

  Ne mesin e 320 gjimnazisteve te sukseshem dominonte gjinia femrore me mbi 80 %.

  Dicka shume e bukur qe jep shprese per nje te ardhme edhe me te bukur.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 28. #567
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  588
  Forca e Rrespektit
  267
  Hipokrizia e njerezve, ke nje jete qe i sheh ne rruge dhe kurr s'te flasin apo pershendesin.
  Sapo kane nje interes te caktuar te behen papritmas kushurinj, "vellezer", "motra"!
   

 29. #568
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,560
  Forca e Rrespektit
  8340
  Nje femer ”pise” ne dhomen e ndrrimit ne palester. Si kuptoj disa femra me sjelljet e tyre, s’pyesin fare.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 30. #569
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  588
  Forca e Rrespektit
  267
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Nje femer ”pise” ne dhomen e ndrrimit ne palester. Si kuptoj disa femra me sjelljet e tyre, s’pyesin fare.
  Do ma tregosh pak tek cila palester behet fjale qe te vij ndonje dite e ta bej per dy leke. Pis milet
   

 31. #570
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,848
  Forca e Rrespektit
  529
  Filloi bora edhe ketej….
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Faqja 19 nga 21 I parėI parė ... 9101112131415161718192021 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •