Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 6 nga 17 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 151 ne 180 nga 505
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  199
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #151
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,180
  Forca e Rrespektit
  4529
  Turizmi, sot nė mbrėmje charteri i parė nga Finlanda
  Sot nė darkė mbėrrin charteri i parė nga Finlanda. Janė 30 mijė turistė qė vijnė pėr herė tė parė nė Shqipėri."

  Lajmin e bėri tė ditur ministri i Turizmit Blendi Klosi dje gjatė njė takimi me qytetarė nė Teatrin Petro Marko nė Vlorė, nė kuadėr tė turit “Puna pėr Shqipėrinė qė Duam, llogaridhėnia publike e qeverisė”

  Ministri i Turizmit Blendi Klosi u shpreh optimist qė kėtė sezon turistik Vlora do tė mirėpresė mė shumė vizitorė.

  "Ėshtė njė arritje nė fushėn e turizmit nė Shqipėri, janė 30 mijė turistė qė vijnė pėr herė tė parė nė Shqipėri. Duhet qė kėtė vit sezoni turistik tė jetė i mirėmenaxhuar”, nėnvizoi Klosi
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 3. #152
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Fakti qe kur u ktheva sonte ne shtepi... Duke pare nga dritarja, vura re qe nje pjese e pallatit nga kati i dyte gjer ne katin e kater , ishte dogjur keq fare. Nuk e di se c'fare ka ndodhur me duhet te pyes neser, se eshte vone tani. Me ka ngelur ne mendje, apo nuk e kam edhe perballe... pamje tragjike.
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 13-05-2018 ne 23:21.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #153
  Ke te shkruaj me para.
  Sot ka qene 1 dite plot ndodhi.

  1.vajza qe u ambjentua me 2 shoqe tmiat sikur ti njihte tere jeten e tmendosh qe eaht tip i ndrojtur
  2. piket ne provim. Nailed it
  3. Mdoli para nfb 1 anekdote e nastradinit me gomarin. atij i vodhen gomarin. Njerezit ne vend te denonin hajdutin qe beri gjemen u mernin me nastradinin duke i kerku llogari pse nuk e lidhe. Nderkohe pyes veten: mos valle keta robt skan dash te dihet kush esht vjedhesi dhe merren me nastradinin? Edhe kjo histori mdoli para fiks ne 1 moment kur kalova pothuajse te njejtat peripecira per 1 ceshtje.
  4. Ca njerez qe skuptojne. Kisha shkruar ca vargje shpirterore gjasme dhe tjetra qe as ja ka haberin letersise e kishte marre tjeter per tjeter e me kerkon llogari ne wallin e fb tim se per ke i kam shkruar. Lol

  strange people all around
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 5. #154
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Kjo koha taman ...typical English weather
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 6. #155
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,023
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8306
  Popull frikacak qe jeton ne ikje e siper duke menduar vetem te mbroje koken e tij.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #156
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Qiellin e kishin zhgarravitur si rrjet merimange,,nuk me beri pershtypje shum se kete e bejne cdo dite...por po mendoja kaq kriminela jane?!
   

 8. #157
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,484
  Forca e Rrespektit
  8334
  Robt e riperseritshem...te lodhshem pff!
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 9. #158
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,117
  Forca e Rrespektit
  2179
  ...tč keqen u plakem ., nuk kemi takat tč festojmč krah per krah me rinin :-)
   

 10. #159
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,560
  Forca e Rrespektit
  4949
  kam nje lule qe me pelqen jasht mase po sesht si dua pyes nje komshije dhe me tha provo te rimbjellesh dhe ne fund te vazos ver nje vez...
  max do me dal nje zog.. cudi!!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 11. #160
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,180
  Forca e Rrespektit
  4529
  C'qetesi forumore keshtu??
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 12. #161
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,849
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Shyqyr qe u ula pak,se shume vape dita sot.!!
   

 13. #162
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,023
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8306
  Barbaria nuk ka te ndalur. Keto dite e paskan vra Rrėqebullin nje kafshe me rrezik zhdukjeje ne tokat tona !

  Na ta vrajme kaprollin, lepurin, arushen, kitrren, shiponjen, e nuk lam shtaze as shpeze te eger pa vra dej ti qesim fare

  Ne kete toke Iliro - Pellazgo - Dardane nuk lejojme, me jetu, asnje egersire tjeter perveq neve
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 14. #163
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Ne lidhje me forumin, po ve re qe shume anetare kane dalur nga origjinaliteti...e kjo nuk eshte gje e mire.

  Ne lidhje me veten time ne pergjithesi... Nuk e kisha pritur k'te vere kaq te zenme & plot supriza.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #164
  se clexova per 1 koncert te 1 greku nshqiperi dhe pagesen 150 euro njerezve qe ti shkonin ne koncert. Tjet e vertet valle?!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 16. #165
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,180
  Forca e Rrespektit
  4529
  Ne mos gaboj sot behet promovimi i nje libri te nje autoreje shqiptare(dikur e kisha ne listen e shokeve ne fb).

  E hoqa,se ne nje koment e kisha prek ne seder ku pas atij komenti i bie kameras ne msn e donte te fliste.

  I thash dy here qe jam me njerez,por me tha me le nje ore te flasim(pa fol e shkruar asnjehere ne privat pervec prezantimit qe kryesisht e kerkoj pasi dikush ben ftese).

  E kur i ra tel,por pa kamera i fola duke me tregu per suksesin e saj,filloi te fliste shume banal,duke qeshur,por jo duke mu drejtuar mua.

  Pa piken e etikes,e nderkohe qe fliste me fjale banale,une s'ktheja pergjigje,duke thene qe te vertetonte,,,je aty,je aty.
  Me degjon?
  Me degjon?

  Foli gati 15 min duke me treguar,pa asnje interes qe te me tregonte e shpalosi jeten e saj per nje cerek ore(dukej si e deshperuar me ato tregime).

  Pas nje jave e fshiva

  Habitem,,,,,,shkrimtare.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 17. #166
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Aftesia e rralle e njerezve per te qene vetvetja. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 18. #167
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,023
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8306
  Shoqeria jone, me uregjence, ka nevoje jetike per me shume dashuri, mirekuptim e respekt ndaj njeri-tjetrit. Kjo eshte me e nevojshme se sa buka dhe ajri.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 19. #168
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,849
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Nje dite e re ,eshte gjithnje nje buzeqeshje e re.
  Shpesh kur mendoj diten e fundit te jetes,dua te vdes ne mengjes. pasi lindja e mund vdjekjen.
   

 20. #169
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,023
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8306
  Era k'non ne hapje te kampionatit Boteror ����*��
  Dua Lipa ne Lige te Kampioneve ����*��
  Rita ne UEFA ����*��
  Ato xhudistet ēdo dite na sjellin medalje ��*♀️����️����

  O lune, gra lune e bravo ju koft ������

  Me kan n'men na burrat edhe Qeveria jone kishim kerku liberalizim te vizave veq per gra ���� Masi po ju hec le te dalin, le t'punojne, le t'vyejn e le t'fitojne ������

  Na burrat po t'rrim kah shpija, �� tarahitmi kafe me kafe tu pi birra �� e po t'bajme kokrren e qejfit ��������
  Heren e fundit u redaktua nga kitrra 123; 25-05-2018 ne 12:29.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #170
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,560
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Nora k'non ne hapje te kampionatit Boteror ����*��
  Dua Lipa ne Lige te Kampioneve ����*��
  Rita ne UEFA ����*��
  Ato xhudistet ēdo dite na sjellin medalje ��*♀️����️����

  O lune, gra lune e bravo ju koft ������

  Me kan n'men na burrat edhe Qeveria jone kishim kerku liberalizim te vizave veq per gra ���� Masi po ju hec le te dalin, le t'punojne, le t'vyejn e le t'fitojne ������

  Na burrat po t'rrim kah shpija, �� tarahitmi kafe me kafe tu pi birra �� e po t'bajme kokrren e qejfit ��������
  kesaj nuk i thohet barazi por heqje pergjegjesie e te ndryshonin rolet "parazitet" ku ka parazit... por une besoj qe ky deklarim eshte nje shenj "vetedije" njohje e thelle e mases e kjo eshte nje fillim i mire...
  te pershendes zt kitrra123... qe thua ti po kujt i thua se!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 22. #171
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,031
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Protesta e PD &LSI ...kaq paqedashese e kaq me edukate.
  Me shpejt mbaroi se filloi.

  Bukur fort
   

 23. #172
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,023
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8306
  "Arsimimi ėshtė si mali, sa mė e lartė ngjitja, aq mė e gjėrė pamja"
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 24. #173
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,180
  Forca e Rrespektit
  4529
  Papergjegjesia e disave.

  Une s'kam faj
  Une s'kam faj.

  Te garantoj qe eshte nga transportuesit thote turku
  Ne jo thote shqiptari.  Hajde e merre vesh.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 25. #174
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Sot :

  Zgjimi i mengjesit... sikur isha ne bote tjeter, krejt jerm ... kshu eshte kur ben dy fluturime brenda javes. Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 26. #175
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,117
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... po lexoja lajmet e evropes.

  Terror nč Belgjikč ( Lüttich)

  ... njč terrosist vret me thikč dy police e njč 22 vjē.

  .. nč fund thirre mč zč tč lartč allah., e merr denimin e duhur - nje plumb nga forcat e policisč.
  ( kishte pasur liridalje nga burgu per tu rikthyer)
   

 27. #176
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,560
  Forca e Rrespektit
  4949
  cme ka bere pershtypje sot... qe skam asnje pershtypje ...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 28. #177
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Koha qe ndryshon brenda ores
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #178
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,849
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Me ben pershtypje forma se si rritemi,pak nga pak ,nuk e kuptojme direkt,por ne vijueshmerine e kohes,ne mesojme te jemi me te qete.
  Te shijojme akoma me shume gjerat e me te thjeshta se e thjeshta,ato qe afrohen pa kushte,falas,per te gjithe.
  Mesojme te adhurojme perendimet e diellit,lindjen e ti.
  Adhurojme stinet,shikojme pertej stuhive, dhe e gjithe kjo ben qe energjia e jone njerzore te krijoje rreth nesh nje auror deshirash dhe endrrash qe tejkalojne rrjetat shkaterruese te monotonise ,stresit dhe kathemerinotitas sone!
  Ne rritemi dhe mesojme per dite e me shume ,se cfare eshte perqafimi i miresise me veten dhe tjeret.
  E kjo eshte e rendesishme,jo shume sa per te tjeret,por per veten tone,pasi fillon jeton pjalmimin e kohes se qetesise dhe dashurise me veten.
   

 30. #179
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Njera qe mbahet si e perpikte .... e si perfundim humbi avionin sot, kur e paralajmerova para se te ndodhte kjo, nuk i erdhi mire ... pastaj kur e degjova qe kishte humbur avionin , nuk e ngacmova me....me shkruajti tani nga darka per te pyetur per dicka e nuk me tha qe kshu kshu , une prape gojen kycur . loool

  Ps... Sometimes there is no need 4 words, 2 prove some ppl wrong . Actions speak 4 themselves.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 31. #180
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,023
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8306
  Duke u fshehur nga te fshehtat
  Te mos i humbe vlerat fshehtesise
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Faqja 6 nga 17 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •