Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 23 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 211 ne 240 nga 676
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  199
  Forca e Rrespektit
  141

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #211
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,083
  Forca e Rrespektit
  530
  Nuk po’ me ben pershtypje asnje gje se fundmi... erdhi fundi I botes me duket...
   

 3. #212
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,597
  Forca e Rrespektit
  8340
  Njera ne palester...bente ca ushtrime, pastaj hynte brenda ne dhomen e ndrrimit, thante floket me tharese, shihte veten ne pasqyre, pastaj dilte prape jashte dhe vazhdonte me ushtrimet. Pastaj hynte prape ne dhomen e ndrrimit dhe vazhdonte me te njejtin avaz. Mendoja se i kisha pare te gjitha ne kte bote, por mesa duket njerezit jane strange dita dites.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 4. #213
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Bukuri Mesdhetare.

   

 5. #214
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,874
  Forca e Rrespektit
  5068
  qe kam gabuar ne plotesimin e deklarimeve te taksave... pyes veten je ti apo jo.... ?!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #215
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,199
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  qe kam gabuar ne plotesimin e deklarimeve te taksave... pyes veten je ti apo jo.... ?!
  Hajt he Burrnesh se Gabimet per njerezit jane.

  Nqs.tč fusin ne burg cigare e kafe ti ēoj unč ., ose zhduku pa gjurm e eja ketej.

  Ika se nuk kam kohč ahaha :-)
   

 7. #216
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,874
  Forca e Rrespektit
  5068
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Hajt he Burrnesh se Gabimet per njerezit jane.

  Nqs.tč fusin ne burg cigare e kafe ti ēoj unč ., ose zhduku pa gjurm e eja ketej.

  Ika se nuk kam kohč ahaha :-)
  si ike... prit tani dili zot fjaleve.... ku ishe ti?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #217
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,199
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  si ike... prit tani dili zot fjaleve.... ku ishe ti?
  ...erdha nga tč blerit cigare e kafe per vete se po hy unč ne burg per ty se njelloj kjo punč ., e ti je e lirč :-)
   

 9. #218
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514
  asgje…………


  anything easy...…..
  Heren e fundit u redaktua nga Violetta; 15-06-2018 ne 22:40.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 10. #219
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Kisha kohe qe nuk lagesha nga nje shi vere ne Athine,pasi bie rrall.
  Sot e shijova ,ishte e mrekullueshme,tek ullinj,portokalle,dhe lule nga te kuqe deri te bardha e cdo lloj ngjyre,puthinin pikat e shiut,bashke me to dhe une. )
   

 11. #220
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514
  mu mben pershtypje etapa njerezore…. nuk po duket se eshte tu shku rregullisht mir diqka.


  Fatkeqesisht disa njerez as sje qe i kundershton, se spo ka kuptim,

  por as ti lejosh ashtu ne katastrofe spo mundemi se po shkaterrohemi edhe ne afer tyre….

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 12. #221
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514
  ….. njerezit pa Respekt.
  Heren e fundit u redaktua nga Violetta; 18-06-2018 ne 10:29.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 13. #222
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,199
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... Xhemi Shehu me rroba banjo ...njč figur super fizike qe trg.gjatč pushimeve verore ne jug.
   

 14. #223
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,345
  Forca e Rrespektit
  4530
  Facebook

  Dashuria ime madheshtore ka luajtur Debussy dhe Heandel me talentin Florian Vlashi,i cili Khatian e njohu nga fb nepermjet prof P Kabos.

  E paska pershendetur ate.
  Heren e fundit u redaktua nga Passion; 19-06-2018 ne 19:15.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 15. #224
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,083
  Forca e Rrespektit
  530
  Si nuk pame nje ndeshje rehat..
   

 16. #225
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,207
  Forca e Rrespektit
  3897
  ...sa shpejt qe mbaron bakllavaja

  Darius
  La vita č bella...

 17. #226
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Botėn e Loyt e kanė robėru mes kopshi si ai i Edenit,ku lozen simfonitė mė tė bukura,recitohen sonetet e Shakespeare dedikim,e nė ndalesė zotėrojnė urtėsinė Rumi-ane.

  Veē kur kalohet ky cak fiton dashurin e pastėr tė saj.

  Mundesh ?

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 18. #227
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Kjo shthurje qytetare ku e keqja fillon e krahasohet me nje te keqe tjeter e miresia nuk pa kurre drite.

  Pra, na shkoje jeta tuj thane: Kjo e keqe eshte me e mire se e keqja tjeter.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 19. #228
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,472
  Forca e Rrespektit
  101
  loja mes russia e eegjypt
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 20. #229
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  CIKLI

  ankthesh mbuluar
  demonėsh tunduar
  dėshirė e vonuar
  ndrin...

  epshesh nginjur
  ėndje e thinjur
  rėnkim i ngjirur
  ngrin...

  zgjimi makthplotė
  mėngjesit tė kotė
  kujtesėn me lotė
  ndez...

  prekur nga hije
  ku drita mė s'bie
  ndriēuar vetmie
  vdes....

  (1996, nga libri "Erotika")
  ©artangjyzelhasani
   

 21. #230
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,844
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Mediat botrore kete here ne kete kampionat...me shum i kan kushtu rendesi shqiptarve ,se disa shteteve se kan qen vet prezente..

  Edhe Januzaj shenoj gol..

  Inshalla Zvicrra po fiton kete kampionat dhe ato me gola te shqiptarve.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 22. #231
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,472
  Forca e Rrespektit
  101
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Mediat botrore kete here ne kete kampionat...me shum i kan kushtu rendesi shqiptarve ,se disa shteteve se kan qen vet prezente..

  Edhe Januzaj shenoj gol..

  Inshalla Zvicrra po fiton kete kampionat dhe ato me gola te shqiptarve.
  po shqiptaret kajn luajtur roll shum te mire
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 23. #232
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699
  Mos zgjoni luanin qe po fle; thonin...
  Tani te shohim kush eshte luan dhe kush dele e maskuar si ai.

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 24. #233
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,641
  Forca e Rrespektit
  2293
  Jashte forumit... koha e bukur qe po na shoqeron k'to dite.

  Brenda forumit... k'to temat e shumta dhe te panevojshme te horoskopit. Absurde.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #234
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,597
  Forca e Rrespektit
  8340
  Plaaasa...them t'rri tek dera e frigorifet gjith diten, se aty te pakten ben i cik fresk!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 26. #235
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,083
  Forca e Rrespektit
  530
  Udhetimi, i gjate por I kendshem..
   

 27. #236
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,345
  Forca e Rrespektit
  4530
  Doja nje gjume,por jo gjume sot.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 28. #237
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,752
  Forca e Rrespektit
  11372
  Sa te relaxon palestra.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 29. #238
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Disa shikime njerzish jane vertet te vecanta.
  Kur nje mimik shpreh me shume se sa fjalet,atehere kemi te bejme me nje brum te mirefillt njerzor.
   

 30. #239
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,752
  Forca e Rrespektit
  11372
  Sa energji paskam.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 31. #240
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,597
  Forca e Rrespektit
  8340
  Asgje...kam qene busy, se kam pas mendjen tek gjerat me me be pershtypje
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

Faqja 8 nga 23 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •