Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 9 nga 26 I parėI parė 12345678910111213141516171819 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 241 ne 270 nga 760
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  199
  Forca e Rrespektit
  141

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #241
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,512
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11800
  Temperaturat qe po kapin 38 grade celcius sot.
   

 3. #242
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Sot nje rast :

  Meqe koha na ka mbajtur nxehte.. thashe te stervitem sot ne palester ne kanotiere ( ashtu sic e kisha paramenduar ) u detyrova qe te iki e te vesh nje triko me kapuc e te gjere lart. Bezdisje ne kulm ... nga te dyja palet e gjinise . Nejse nga nervat u djersita u bera telef ... ndonjehere mendoj qe te nderroj orarin e te iki ne 6 te mengjesit kur eshte bosh , e te stervitem ne rehatine time .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #243
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,496
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sot nje rast :

  Meqe koha na ka mbajtur nxehte.. thashe te stervitem sot ne palester ne kanotiere ( ashtu sic e kisha paramenduar ) u detyrova qe te iki e te vesh nje triko me kapuc e te gjere lart. Bezdisje ne kulm ... nga te dyja palet e gjinise . Nejse nga nervat u djersita u bera telef ... ndonjehere mendoj qe te nderroj orarin e te iki ne 6 te mengjesit kur eshte bosh , e te stervitem ne rehatine time .
  Orar i pershtatshem,e fillon dhe diten mbare
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 5. #244
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,418
  Forca e Rrespektit
  4530
  Ne oren kater te mengjesit nje termet.

  Shpejt dola ne ballkon,por askush se vuri ujin ne zjarr.

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #245
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,512
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11800
  Humbi Brazilia.
   

 7. #246
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Njera ne rrethin shoqeror/familjar... me te cilen me ka lidhur puna me te k'te kohet e fundit , e sa me shume qe e njoh, aq me pak respekt kam per te .. por qe para se ta njihja kaq prane e thelle, kishte nje autoritet te papare ne rrethin shoqeror/familjar.

  Nuk i duroj dot prane k'to tipet qe jane te copetuara nga brenda, por qe hiqen ndryshe ne siperfaqe...i kam shume bezdi dhe ne fund te fundit nuk eshte se krijon ndonje lidhje te forte dhe te sinqerte me to... por qe me duhet te bej kujdes me te, meqe kemi te njentin rreth shoqeror/familjar me te.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #247
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,234
  Forca e Rrespektit
  614
  Po te humbte Croatia do me bente pershtypje se per te tjerat s’eshte se e vras shume...
   

 9. #248
  Freedom fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,040
  Forca e Rrespektit
  903
  Kohet e fundit kto nenat e reja qe sdin te sillen me femijet e tyre.
  Shoh femij qe qajn,ertasin e nenat qe se vrasin mendjen aspak.
  Kur sdini me i rrit,pse lodheni e i beni .
   

 10. #249
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,257
  Forca e Rrespektit
  2179
  ...shiko burrat e sodit ., ptttuj mortja qč su hajč me gjithč futbollin po ēf.fitoni o tč poshter po a sillet robi nč kčtč mčnyrč si harbutč ������
  Attached Images Attached Images
   

 11. #250
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Nje shoqe e ngushte e cila me ka shokuar jashte mase me sjelljen e saj , megjithese e prisja ne nje fare menyre .. pasi kohet e fundit grricej tek tuk, nejse sot erdhi momenti i duhur... dhe u detyrova qe ti tregoj vendin.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #251
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Fakti qe dogja kofshen, ne pike te mengjesit
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #252
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  ...shiko burrat e sodit ., ptttuj mortja qč su hajč me gjithč futbollin po ēf.fitoni o tč poshter po a sillet robi nč kčtč mčnyrč si harbutč ������
  Nuk e kuptoj thelbin e fotos, bashke me komentin tend?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #253
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,496
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Fakti qe dogja kofshen, ne pike te mengjesit
  Sa keq qe qenke djegur
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 15. #254
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,496
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  ...shiko burrat e sodit ., ptttuj mortja qč su hajč me gjithč futbollin po ēf.fitoni o tč poshter po a sillet robi nč kčtč mčnyrč si harbutč ������
  Po asaj ne ate moment ju ndez?
  Apo e beri foton vetem per ta nxjerre ne internet?
  Femer legene
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 16. #255
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,418
  Forca e Rrespektit
  4530

  Ne Shqiperi dikur(emigrant)  Rusi 2018 (si hero).

  Heren e fundit u redaktua nga Passion; 12-07-2018 ne 11:23.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 17. #256
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Sa keq qe qenke djegur
  E pra ...ishalla nuk me ngel shenje : (
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #257
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,257
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nuk e kuptoj thelbin e fotos, bashke me komentin tend?
  Po ēf.nuk kupton mor aman .,

  Dy traversat ansore e rrjeti i portes ., momenti i 11 metershit., ndersa ai qyqari po shikon video si mund bejč golin.

  ... abis ., ku sheh zjarr mo akoma nuk janč gjuajtur pernalltitč.
   

 19. #258
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Po ēf.nuk kupton mor aman .,

  Dy traversat ansore e rrjeti i portes ., momenti i 11 metershit., ndersa ai qyqari po shikon video si mund bejč golin.

  ... abis ., ku sheh zjarr mo akoma nuk janč gjuajtur pernalltitč.
  Te jep pershtypjen e ndonje prositute, se nje femer normale nuk pretendon nje gjest te tille ... ne nje rast special te tille, aq me teper duke nxjerrur nje foto pa lidhje , ku fundja fundit do te thote qe edhe pse i ka ulur breket nuk ja var ai qe ka prane. Mos valle i jane bere per te nderruar breket ? loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #259
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Fakti qe me ne fund ... na freskoi pak shiu sonte, megjithese eshte very humid . Nevojitej per barin, lulet , pemet .. per token/dheun.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #260
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,257
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Te jep pershtypjen e ndonje prositute, se nje femer normale nuk pretendon nje gjest te tille ... ne nje rast special te tille, aq me teper duke nxjerrur nje foto pa lidhje , ku fundja fundit do te thote qe edhe pse i ka ulur breket nuk ja var ai qe ka prane. Mos valle i jane bere per te nderruar breket ? loool
  ... ti ja vure vulen tani me lidhje apo pa lidhje.
   

 22. #261
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Vulen ja ka vene ai miku ne foto loool ... por nuk kuptova thelbin se perse ishe shqetesuar ti, dhe thelbi qe e solle k'tu ? Mos valle je ti ne foto ? loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #262
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,257
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Vulen ja ka vene ai miku ne foto loool ... por nuk kuptova thelbin se perse ishe shqetesuar ti, dhe thelbi qe e solle k'tu ? Mos valle je ti ne foto ? loool
  .. " e re je " imagjintč mč ke .,gčrmo - gčrmo se pas mullarit e gje.
   

 24. #263
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Te jep pershtypjen e nje te djegure pas ekranit....eshte pak qesharake se ne nje ane ben te rezervuaren ( virgin Mary ) e ne anen tjeter te djeguren. loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #264
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,257
  Forca e Rrespektit
  2179
  Kur tč "rritesh " do bčjesh dhe mč e shkathtč .
   

 26. #265
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Nuk je shembull per tu marre... kshuqe vish breket e vazhdo. looool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 27. #266
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,257
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... skom se mč janč bčrč tč palarč .
   

 28. #267
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Nuk kisha dyshime . looool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #268
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,257
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... ishte kčnaqesia ime qč tč bčra tč lumtur sonte - tani shko tč flesh t'past nana ty .
   

 30. #269
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,372
  Forca e Rrespektit
  1514

  me ben pershtypje disa njerez, sa thojn do vij vizite ne mbramje, pastaj thojn Jo spo vi se vone behet.


  zakon i lasht shqiptar :p sa thojn vij e sa jo spo vij…. haha

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 31. #270
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,512
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11800
  ...ehe!

  Il mare ha memoria,
  conserva sempre tutto,
  passeggi sulla riva e ritrovi
  le cose che avevi perso:

  una canzone, un pensiero,
  un ricordo, persino te stessa, a volte.

  ~Luigi Mancini~


   

Faqja 9 nga 26 I parėI parė 12345678910111213141516171819 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •