Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 14 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 400
 1. #1
  Veri investigatio fv Avatari i alfonci
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Perpara kompjuterit
  Postime
  3,045
  Forca e Rrespektit
  83

  Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Pershendejte te gjithe vizitoreve te kesaj teme. Inisjativa ime ne kete teme eshte qe femrat ne forum te kene mundesi te pyesin djemte per pyetje qe ndoshta kane menduar, biseduar por akoma kerkojne te dine qendrimin e djemve ne ate ceshtje. Ketu eshte mundesia qe ju te biesdoni direkt me djemte e forumit, fatmiresisht te gjithe jemi mjaft te hapur dhe te paturp.

  Ja ku eshte mundesia e vajzave te dine me shume per seksin tjeter.

  Shfrytezojeni!!!
  Udha e mbarė se erdh pranvera, shko, dallėndyshe tue fluturue, prej Misirit n'dhena tjera, fusha e male tue kėrkue; n'Shqipni shko, pra, fluturim, shko nė Shkodėr, n'qytetin tim. - Filip Shiroka

  "Unė jam mirė kur asht mirė Shqipnia" - Isa Boletini

  Shqiperise nuk i ka ardhur asgje e mire nga lindja; pervec diellit.

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,858
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11641

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Nese do kishi nje ftese ,flirt ne nje pab,disko etj etj,nga nje bjonde me sy te bukur po e shendosh dhe nje brune me fytyre me nderhyrje plastike por trup te bukur ..cilen do zgjidhnit?
   

 3. #3
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,896
  Forca e Rrespektit
  3299

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Bjonden me sy te bukur
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 4. #4
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,124
  Forca e Rrespektit
  3102

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  E behen te dyja?
   

 5. #5
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,858
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11641

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  A do mbeshtesinit,neser pasneser guran tuaj,te bente nje nderhyrje plastike,per te parandaluar rrudhat e fytyres,apo per te hequr kg e tepert ne pjesen e barkut ,me nje fjale do e mbeshtesnit per ndonje nderhyrje,qe do bente ate te dukej me ne paqe me veten dhe rinin e deshiruar te femrave?
   

 6. #6
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,539
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Citim Origjinale Postuar nga Fly Shfaq Poten
  E behen te dyja?
  sa i pangop ke qellu
  une them te zgjedhesh kuqsen ...
   

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,913
  Forca e Rrespektit
  1074

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  sa i pangop ke qellu
  une them te zgjedhesh kuqsen ...
  Hahahahaha
  So si opsion
  Pse hap panik ti?

  JUST ME..!

 8. #8
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,858
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11641

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Citim Origjinale Postuar nga Fly Shfaq Poten
  E behen te dyja?
  dy e tri e sa te don zemra ty,tash kohe vere , merr nga ata topat e vegjel qe luajn ne rere,e hidhjau tek boobsss ,qe tua terheqesh vemendjen ahahhahahaha
   

 9. #9
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,393
  Forca e Rrespektit
  8205

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Kur ziheni me partneren, ēa beni per tu pajtuar?
  Kur ndaheni nga e dashura, so kohe ju duhet per ta marr prape veten?
  Cili do ishte ai difekt (nga paraqitja) qe do kishte nje femer qe do ju bente mos t'ja hidhnit syte fare?
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 10. #10
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,530
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  cfar dhuratash keni marr per ditlindje,Shen Valentin apo Per vit te Ri ?
   

 11. #11
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Per ditelindje gjera te vogla te ndryshme, per shen valentin asgje, une festoi gjithe ditet e tjera te vitit pervec shen valentinit, per vit te ri dhurata me e bukur ishte nje rezervim qe me bene per ditelindje
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 12. #12
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,515
  Forca e Rrespektit
  11370

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Per ditelindje gjera te vogla te ndryshme, per shen valentin asgje, une festoi gjithe ditet e tjera te vitit pervec shen valentinit, per vit te ri dhurata me e bukur ishte nje rezervim qe me bene per ditelindje
  Veta e pare njejes thuhet une festoj lexoj punoi...ai lexoi ajo lexoi .

  Po tulipanet nga Amsterdami ?
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 13. #13
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,530
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  a e mbani mend te dashuren tuaj te par :/ ?
   

 14. #14
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,848
  Forca e Rrespektit
  6136

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Jo, Skam patur ndonjehere te dashur.
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 15. #15
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,530
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja


  a ju ka ren ndonje femer ne shpull para miqve ?
   

 16. #16
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Do dali ndonje guxintar ketu, tu pergjigjet a jo ė.


  "Perse nuk u pergjigjeni pyetjeve por i anashkaloni?"
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 17. #17
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,842
  Forca e Rrespektit
  1327

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Me Ke e Ke ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 18. #18
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,842
  Forca e Rrespektit
  1327

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten

  a ju ka ren ndonje femer ne shpull para miqve ?

  Nuk e ka luxin as ta mendoj !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 19. #19
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Me Ke e Ke ?
  Pjesa e pare, ishte per pyetjet e bera me siperm dhe qe nuk ishte pergjigjur njeri.
  Pjesa e dyte per te gjithe meqe tema eshte per djemt, jo per dike enkas
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 20. #20
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,842
  Forca e Rrespektit
  1327

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Ehe ok !
  Nese do nje pergjigje bej pyetjen me pare .
  Asaj pyetjes ju pergjigja une
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 21. #21
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Ehe ok !
  Nese do nje pergjigje bej pyetjen me pare .
  Asaj pyetjes ju pergjigja une
  Deliro, spo me kupton. Pyetja ime ishte:" Perse nuk iu pergjigjeni pyetjeve por i anashkaloni".
  Dmth jasht, jo ketu ne forum. Ste ka ndodhur ty, qe te bejn pyetje dhe anashkalon e nuk pergjigjesh?

  (kjo ishte pyetja, )
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,842
  Forca e Rrespektit
  1327

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Jo nuk me ndodhin keshtu gjerash mua Didi !
  Mua me pyet .. merr pergjigjen . Nuk anashkaloj .
  Jame shume i drejtperdrejte !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 23. #23
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,530
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Nuk e ka luxin as ta mendoj !
  del ndonjera
   

 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,842
  Forca e Rrespektit
  1327

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  del ndonjera
  Nuk del jo !
  Vetem po ka lindur nga ndonje vrime e vecante
  Pastaj une di cfare femre prezantoj para miqve
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 25. #25
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,530
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Nuk del jo !
  Vetem po ka lindur nga ndonje vrime e vecante
  Pastaj une di cfare femre prezantoj para miqve
  kur ka qen hera fundit qe tkan ber kompliment?
   

 26. #26
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,842
  Forca e Rrespektit
  1327

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Dje ..........
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 27. #27
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,515
  Forca e Rrespektit
  11370

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Kam une prap nje pytje :
  pse jeni keshtu trapa ne katror?
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 28. #28
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,873
  Forca e Rrespektit
  4519

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  T'kam bo ignore,e s'te lexoj

  Pyetja e radhes ?
   

 29. #29
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,515
  Forca e Rrespektit
  11370

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  T'kam bo ignore,e s'te lexoj

  Pyetja e radhes ?


  Passion ku e degjon jazz-in zakonisht?

  Pak jashte teme po na falet.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 30. #30
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,539
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  A pihet wiskey ne kete vape?
   

Faqja 1 nga 14 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja
  Nga alfonci ne forum Arkiva
  Pergjigje: 2608
  Postimi i Fundit: 08-07-2016, 11:42

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •