Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 13 nga 14 I parėI parė ... 34567891011121314 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 361 ne 390 nga 400
 1. #1
  Veri investigatio fv Avatari i alfonci
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Perpara kompjuterit
  Postime
  3,045
  Forca e Rrespektit
  83

  Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Pershendejte te gjithe vizitoreve te kesaj teme. Inisjativa ime ne kete teme eshte qe femrat ne forum te kene mundesi te pyesin djemte per pyetje qe ndoshta kane menduar, biseduar por akoma kerkojne te dine qendrimin e djemve ne ate ceshtje. Ketu eshte mundesia qe ju te biesdoni direkt me djemte e forumit, fatmiresisht te gjithe jemi mjaft te hapur dhe te paturp.

  Ja ku eshte mundesia e vajzave te dine me shume per seksin tjeter.

  Shfrytezojeni!!!
  Udha e mbarė se erdh pranvera, shko, dallėndyshe tue fluturue, prej Misirit n'dhena tjera, fusha e male tue kėrkue; n'Shqipni shko, pra, fluturim, shko nė Shkodėr, n'qytetin tim. - Filip Shiroka

  "Unė jam mirė kur asht mirė Shqipnia" - Isa Boletini

  Shqiperise nuk i ka ardhur asgje e mire nga lindja; pervec diellit.

 2. #361
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,515
  Forca e Rrespektit
  11370
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Une skam ndergjeje per keto raste deri tani...
  Ti je tipiku kalova uren, te dhjefsha kalin
  I cuar dem je ncncn
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 3. #362
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,008
  Forca e Rrespektit
  499
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ti je tipiku kalova uren, te dhjefsha kalin
  I cuar dem je ncncn
  E ti je tipiku i personave qe konkludon cte do qejfi...
   

 4. #363
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,515
  Forca e Rrespektit
  11370
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  E ti je tipiku i personave qe konkludon cte do qejfi...
  Me mire se sa ty qe mendo se di cdo konkluzion.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 5. #364
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,008
  Forca e Rrespektit
  499
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Me mire se sa ty qe mendo se di cdo konkluzion.
  Tentativave shkohu deri ne fund jo qello ne ajer kot...
   

 6. #365
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,515
  Forca e Rrespektit
  11370
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Tentativave shkohu deri ne fund jo qello ne ajer kot...
  Ghaaaaaaaa
  Une vetem ne ajer dhe i kam planet 10 hapa para te gjitheve.
  Mendo te dua dicka realisht.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 7. #366
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,008
  Forca e Rrespektit
  499
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ghaaaaaaaa
  Une vetem ne ajer dhe i kam planet 10 hapa para te gjitheve.
  Mendo te dua dicka realisht.
  Lere se e kam idene se sa hapa mbrapa duhet te besh pastaj...
   

 8. #367
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,515
  Forca e Rrespektit
  11370
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Lere se e kam idene se sa hapa mbrapa duhet te besh pastaj...
  Normal
  Bisha e plagosur sdi me cf ben. I rri larg sa ta marre veten taak
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 9. #368
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,008
  Forca e Rrespektit
  499
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Normal
  Bisha e plagosur sdi me cf ben. I rri larg sa ta marre veten taak
  Ketu me le gjoja pa fjale....
  Prit se ne erdhen- “cfare po thoshte bisha”?
   

 10. #369
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,515
  Forca e Rrespektit
  11370
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Ketu me le gjoja pa fjale....
  Prit se ne erdhen- “cfare po thoshte bisha”?
  Nese sme kuptove , rolin e bere bukur.

  Paqe.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #370
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,008
  Forca e Rrespektit
  499
  Po nuk lidhem gishtat nuk quhet..
   

 12. #371
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,858
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11641
  Nese ne te njejten kohe keni pelqyer dy vajza ,ne baze te cilave kriteri i keni dhene prioritet per te zgjedhur dhe vazhduar vetem me njeren nga vajzat?
   

 13. #372
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,008
  Forca e Rrespektit
  499
  Do I provoja te dyja ne cdo aspekt dhe ne pas me e mira me e shkathta e me punetorja do merrte cmimin..
   

 14. #373
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  23
  Postime
  117
  Forca e Rrespektit
  13
  Ju pelqen ju djemave te jeni kollovare?
   

 15. #374
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,873
  Forca e Rrespektit
  4519
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  Ju pelqen ju djemave te jeni kollovare?
  Ne shtepine time u ka pas lene si mallkim kush rri kollovar
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 16. #375
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,393
  Forca e Rrespektit
  8205
  Kur nje femer eshte xheloze ne lidhje me ju, ju behet qejfi apo ju bezdis kjo gje?
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 17. #376
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,873
  Forca e Rrespektit
  4519
  Pak tregon interes e ka shije,por nqs bėhet e vazhdueshme krijon besdisje,lodhje.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 18. #377
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  Konkretisht thelle e thelle per c'fare mendoni ne pergjithesi ju meshkujt, kur luani me veten e juaj .. dhe thelle e thelle, a eshte lodhje ne pergjithesi ... per ju nje rast i tille apo qejf ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #378
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,554
  Forca e Rrespektit
  3468
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  A ju frikeson ne pergjithesi , nje femer inteligjente e hapur dhe e vendosur ?
  Nqfs synimi i saj eshte ta mbizoteroje partnerin me intelegjencen e saj dhe vendosmerine e saj, nuk po them me frikeson por e urrej, s'me pelqen, sepse do t'deshtoje, jo pse nuk din, por ne hapin final sic thote nje thenje "they show the true colours".
  Ne te kunderten, kush nuk do ta kete partneren inteligjente ? = )

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kam edhe une nje pytje me spec.
  ....
  A i hani specat?
  Me mazė a pa mazė

  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  A ju ka ndodhur te keni qen ne nje lidhje me nje vajz qe ka qen e kunderta e juaj ?(qe skeni pas asgje te perbashket)
  Nese po,si ka funksionuar kjo lidhje ?
  S'ka funksionuar asnjehere, s'mun ta quaje nje lidhje qe funksionon nese nuk zgjat me muaj se paku apo nje vit.

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Nje pyetje ama po patet qef te pergjigjeni sakte mire ne skeni mos e merni mundimin.

  Tani, nqs mbas nje ndarje kuptoni qe ajo ishte e duhura te themi (e zem dhe sikur ka kaluar kohe dhe keni njohur
  te tjera dhe nuk ka ecur), cfare beni? (Nqs nuk ju ka ndodhur, atehere cfare do benit ne nje rast te tille)
  Nuk kthehem mbrapa, edhe nese kam hesap, parimi im. Cka e peshtyj, nuk e lepij.

  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Sipas jush cilat femra jan mė tė kėndshme,femrat e dobeta apo ato te mbushurat?
  Kur s'ka shi, ben edhe bresher thote populli. Ne te kunderten, pa qene pak e mbushur, personalisht s'i them femer

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Cfare nuk pelqeni te degjoni nga (nje familjar apo partnerja)?
  Nga familjaret ka shume, nga partnerja "thashethemet".

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Nese ne te njejten kohe keni pelqyer dy vajza ,ne baze te cilave kriteri i keni dhene prioritet per te zgjedhur dhe vazhduar vetem me njeren nga vajzat?
  Zemra ka vend vetem per 1 person, tjerat jan trip, qe nese ia le kohes, do e kuptosh qe nuk keni pelqyer kurre dyjat. Mundet njera te ta ngjalle epshin me shume se tjetra, por jo dyjat, mund vetem prane njeres te ndjehesh i qete dhe i lumtur.


  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Kur nje femer eshte xheloze ne lidhje me ju, ju behet qejfi apo ju bezdis kjo gje?
  Aty ku ka dashuri, ka edhe zenka & xhelozi, por jo xhelozi e pavend, sepse edhe xhelozia e tepert eshte semundje psikologjike.
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 20. #379
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  625
  Forca e Rrespektit
  405

  hihi

  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Konkretisht thelle e thelle per c'fare mendoni ne pergjithesi ju meshkujt, kur luani me veten e juaj .. dhe thelle e thelle, a eshte lodhje ne pergjithesi ... per ju nje rast i tille apo qejf ?
  Ne ate momente mendojme format e pasme te femrave qe na kap receptori,, thell thell ndjesia e prekjes e kumbimi i shuplakave ne to mua te pakten me shkatrron cdo struktur komanduse ne ndergjegje.
  Eshte i vetmi qef ne pamundesi Zana me beso
   

 21. #380
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Nese ne te njejten kohe keni pelqyer dy vajza ,ne baze te cilave kriteri i keni dhene prioritet per te zgjedhur dhe vazhduar vetem me njeren nga vajzat?
  Eshte ēeshtje gustosh mendoj, nuk ka formule zgjedhja sepse jane individuale dhe shijet apo kerkesat.
   

 22. #381
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Kur nje femer eshte xheloze ne lidhje me ju, ju behet qejfi apo ju bezdis kjo gje?
  Me mase dhe karar ēdo gje. Edhe gota kur mbushet derdhet me pas.
   

 23. #382
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  Ju pelqen ju djemave te jeni kollovare?
  Tradita dhe patriarkalizmi jane nje pengese qe shpesh nuk ndihmon. Nje njeri i menēur ben me te miren per veten e tij.
   

 24. #383
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  A ka ndonje te bukur ketu? Se kam kete pyetjen

  Pse e zgjidhni partneren me pak te bukur? ose ose Kur e keni parteneren e bukur a keni frike se mos gjen dike me te mire se ju?
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 25. #384
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  625
  Forca e Rrespektit
  405
  Pytjes se pare i pergjigjem keshtu; po kush eshte ajo femer normale qe do te hiqte dore se munduari per te gllaberuar nje mashkull te bukur?!
  Pytja e dyte; eshte reciproke per te dyja gjinit!
   

 26. #385
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  A ka ndonje te bukur ketu? Se kam kete pyetjen

  Pse e zgjidhni partneren me pak te bukur? ose ose Kur e keni parteneren e bukur a keni frike se mos gjen dike me te mire se ju?
  per te paren: cdo te dashuruari partnerja i duket yll. ai s'e kupton qe nuk e ka te bukur sa vetja.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 27. #386
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  per te paren: cdo te dashuruari partnerja i duket yll. ai s'e kupton qe nuk e ka te bukur sa vetja.
  Moj ti, cdo qe pergjigjesh. Duhet te pergjigjen djemt ik andej nga tema e gocave se le nam.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 28. #387
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Moj ti, cdo qe pergjigjesh. Duhet te pergjigjen djemt ik andej nga tema e gocave se le nam.
  se mu kujtua 1 cift real ku burri eshte me i bukur ndaj

  shpresoj ta kuptosh per ke cift e kam
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 29. #388
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  A ka ndonje te bukur ketu? Se kam kete pyetjen

  Pse e zgjidhni partneren me pak te bukur? ose ose Kur e keni parteneren e bukur a keni frike se mos gjen dike me te mire se ju?
  Vetem inferioret nuk e duan te bukuren, kjo mendoj eshte pergjigja per zgjedhjen! Ndersa e dyta nuk duhet konceptuar si frike, nuk eshte fjala e duhur, mbase xhelozi tingellon disi me embel dhe xhelozia eshte e nevojshme per te mbajtur zjarrin ndezur. Atje ku xhelozia ka vdekur ska me dashuri.
   

 30. #389
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,135
  Forca e Rrespektit
  1312
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  A ka ndonje te bukur ketu? Se kam kete pyetjen

  Pse e zgjidhni partneren me pak te bukur? ose ose Kur e keni parteneren e bukur a keni frike se mos gjen dike me te mire se ju?
  Sepse , shume te bukurat ose jane qura ose si Grida Duma !
  87654321

 31. #390
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,554
  Forca e Rrespektit
  3468
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  A ka ndonje te bukur ketu? Se kam kete pyetjen

  Pse e zgjidhni partneren me pak te bukur? ose ose Kur e keni parteneren e bukur a keni frike se mos gjen dike me te mire se ju?
  Njeriu mund ta kuptoje kohen kur e pelqen dike, por kurrsesi kohen e sakte kur dashurohet ne dike Andaj, bukuria mund te te magjeps ne nje kohe apo rrethane te caktuar. Po ta kisha mundesine ta zgjidhja te bukuren, pastaj te dashurohesha ne te, do kisha vepruar ashtu. Por, ne momentin qe dashurohesh, ai person behet me i/e bukuri/bukura per ty, no matter what
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

Faqja 13 nga 14 I parėI parė ... 34567891011121314 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja
  Nga alfonci ne forum Arkiva
  Pergjigje: 2608
  Postimi i Fundit: 08-07-2016, 11:42

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •