Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415
Duke shikuar rezultatet 421 ne 428 nga 428
 1. #1
  Veri investigatio fv Avatari i alfonci
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Perpara kompjuterit
  Postime
  3,045
  Forca e Rrespektit
  83

  Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Pershendejte te gjithe vizitoreve te kesaj teme. Inisjativa ime ne kete teme eshte qe femrat ne forum te kene mundesi te pyesin djemte per pyetje qe ndoshta kane menduar, biseduar por akoma kerkojne te dine qendrimin e djemve ne ate ceshtje. Ketu eshte mundesia qe ju te biesdoni direkt me djemte e forumit, fatmiresisht te gjithe jemi mjaft te hapur dhe te paturp.

  Ja ku eshte mundesia e vajzave te dine me shume per seksin tjeter.

  Shfrytezojeni!!!
  Udha e mbarė se erdh pranvera, shko, dallėndyshe tue fluturue, prej Misirit n'dhena tjera, fusha e male tue kėrkue; n'Shqipni shko, pra, fluturim, shko nė Shkodėr, n'qytetin tim. - Filip Shiroka

  "Unė jam mirė kur asht mirė Shqipnia" - Isa Boletini

  Shqiperise nuk i ka ardhur asgje e mire nga lindja; pervec diellit.

 2. #421
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,821
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Edisongen Shfaq Poten
  pas nje jave move on. ca do ndodh tjeter. nuk ben nuk ben.
  Dmth koha e pritjes ... 1 jave per ju meshkujt . : p

  Boh shume priskeni: )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #422
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  246
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Dmth koha e pritjes ... 1 jave per ju meshkujt . : p

  Boh shume priskeni: )
  Well, me teper bezdis dhe femren po ti vardisesh. Besoj qe ka ik ajo koha qe do dhe te thot jo thjesht per loj.
   

 4. #423
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,821
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Edisongen Shfaq Poten
  Well, me teper bezdis dhe femren po ti vardisesh. Besoj qe ka ik ajo koha qe do dhe te thot jo thjesht per loj.
  I get you ... but I said u really liked her : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #424
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  246
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  I get you ... but I said u really liked her : p
  Aha kpt. Ne ket rast 1 jav e dy dit. Haha
   

 6. #425
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,821
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Edisongen Shfaq Poten
  Aha kpt. Ne ket rast 1 jav e dy dit. Haha
  Ha ha ... this is better : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #426
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Kam dhe une nje pytje.

  Meqe me kane thene qe natyra njerezore ndryshon cdo 7 vite.
  Kur e keni ndjere ju meshkujt qe keni arritur ne nje faze pjekurie?
  Duke llogaritur 7 vjecarshin ee
  7,14,21,28 etj.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #427
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  perse ne kete epoke gjeneratat tona parapelqejne bashkjetesen ne vend te marteses
  Heren e fundit u redaktua nga lovely; 1 Javė mė Parė ne 21:42. Arsyja: lapsus
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 9. #428
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,201
  Forca e Rrespektit
  2608
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kam dhe une nje pytje.

  Meqe me kane thene qe natyra njerezore ndryshon cdo 7 vite.
  Kur e keni ndjere ju meshkujt qe keni arritur ne nje faze pjekurie?
  Duke llogaritur 7 vjecarshin ee
  7,14,21,28 etj.
  Llogarit Jan njesoj ne bank pleqeria ndryshon kur t plakesh jo 21,27,32 martesa asht kot thojn anglezt
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja
  Nga alfonci ne forum Arkiva
  Pergjigje: 2608
  Postimi i Fundit: 08-07-2016, 12:42

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •