android
Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345
Duke shikuar rezultatet 121 ne 139 nga 139
 1. #1
  Gjumash

  User Info Menu

  Si e fantazoni personin siper.

  Do ishte interesante te dinit si te fantazojne? ,


  Pa e banalizuar fantazine


  Ps; kjo teme ju ndihmon te zhvilloni fantazine
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 2. #121
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Cun per 5,6 apo 7 goca.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #122
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Konstruktiv,social dhe njeri qe con idet dhe diskutimet para.
   

 4. #123
  Super Moderator

  User Info Menu

  ne breg detit duke i marre era floket e gjata dhe me veshtrimin mbi kembet e zbathura qe zhyten ne guralece ....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #124
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  ku mi gjen, moj ku mi gjen tere ato rreze qe sjell ketej
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 6. #125
  Administrator

  User Info Menu

  ironik nga ata qe te fiksojne ne biseda
   

 7. #126
  Larguar...

  User Info Menu

  Monique

  Eshte e gjatė 1.68cm, 68 kg. Ka floke te gjate ngjyre te kuqe, kaēurrela dhe sy ngjyre jeshile te erret. Si shumica e vajzave gjirokastrite, ajo ka fytyre te imet.

  Monique ka trup te drejte dhe nje ecje te bukur, qe terheq vemendjen e te gjitheve. Gjinjte i ka te plote e te kercyer perpara, ndersa belin te holle. Te ndenjurat nuk i ka shume te gjera, por ato perputhen dhe shkojne me trupin e saj. I pelqen ngjyra e kuqe dhe trendafil, dhe i perdor shpesh, si per veshje te jashtme (kepucet), ashtu edhe te brendshme.

  Monique ka hap te lehte. Kjo ka kuptimin se gjerat qe ben, i ben me nje delikatese dhe shije te veēante. Me karakterin e saj, ben qe shume djem te vuajne per te.

  Ajo ben pjese ne grupin e vajzave te zgjuara. Mendimet dhe veprimet e saj jane te pjekura dhe te matura, gje qe eshte e rralle per vajzat.

  Megjithate, si ēdo njeri, edhe ajo ka dobesitė e saj. Ne xhunglen e ngaterruar te jetes, ku eshte veshtire te kuptosh dhe te zgjedhesh rrugen e duhur, ajo ndonjehere ngaterrohet dhe humbet. Ka ēaste qe zhytet ne deshperim, por keto jane ēaste qe nuk zgjasin shume.

  Gjeja e vetme qe i mungon Moniques, eshte nje LUAN i mire, qe ta doje, ta kuptoje, dhe ta drejtoje siē duhet.

  Darius


  P.S... me fal Soulmind, e kuptova qe sot e teprova
  La vita č bella...

 8. #127
  Administrator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Eshte e gjatė 1.68cm, 68 kg. Ka floke te gjate ngjyre te kuqe, kaēurrela dhe sy ngjyre jeshile te erret. Si shumica e vajzave gjirokastrite, ajo ka fytyre te imet.

  Monique ka trup te drejte dhe nje ecje te bukur, qe terheq vemendjen e te gjitheve. Gjinjte i ka te plote e te kercyer perpara, ndersa belin te holle. Te ndenjurat nuk i ka shume te gjera, por ato perputhen dhe shkojne me trupin e saj. I pelqen ngjyra e kuqe dhe trendafil, dhe i perdor shpesh, si per veshje te jashtme (kepucet), ashtu edhe te brendshme.

  Monique ka hap te lehte. Kjo ka kuptimin se gjerat qe ben, i ben me nje delikatese dhe shije te veēante. Me karakterin e saj, ben qe shume djem te vuajne per te.

  Ajo ben pjese ne grupin e vajzave te zgjuara. Mendimet dhe veprimet e saj jane te pjekura dhe te matura, gje qe eshte e rralle per vajzat.

  Megjithate, si ēdo njeri, edhe ajo ka dobesitė e saj. Ne xhunglen e ngaterruar te jetes, ku eshte veshtire te kuptosh dhe te zgjedhesh rrugen e duhur, ajo ndonjehere ngaterrohet dhe humbet. Ka ēaste qe zhytet ne deshperim, por keto jane ēaste qe nuk zgjasin shume.

  Gjeja e vetme qe i mungon Moniques, eshte nje LUAN i mire, qe ta doje, ta kuptoje, dhe ta drejtoje siē duhet.

  Darius


  P.S... me fal Soulmind, e kuptova qe sot e teprova
  Lali ku e merr kte mallin se qeka nona
  Du dhe une
  Me bere te dashuroj veten si te ishte nanji e panjoftme


  @Abis cte te imagjinoj , ma shkaterroi imagjinaten ky "Luani" forumit tone
   

 9. #128
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  ...i gjate, tullac, djal trendy me shije, qejfli, gjuetar ndoshta pak mbi peshe keto kohe, capken, kodosh, tmerri i lagjes

  Darius
  Vec tullacllikun e mbipeshen e ke shtuar kot... per te tjerat skam cthem se me pelqejne...
   

 10. #129
  Moderatorė

  User Info Menu

  ... @ Drejtori - hynč pa rrallč ., bčn gjasmč nuk shikon.

  @ Moniq - femer e kompletuar nga tč gjitha ančt.,
   

 11. #130
  Anėtar i Respektuar

  User Info Menu

  Me temperament te zjarrte.
   

 12. #131
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Aragonit lehte floket ia merr era ndersa peshkon duke pritur te kape sirena
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 13. #132
  Moderatorė

  User Info Menu

  E trazuar si oqean....
   

 14. #133
  Braveheart

  User Info Menu

  Shy.... pavaresisht qe k'tu comes across the opposite.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #134
  Moderatorė

  User Info Menu

  Pavarsisht se ketu duket e cliruar shume e ngurte jashte forumit...
   

 16. #135
  Braveheart

  User Info Menu

  Kopjac .... loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #136
  Moderatorė

  User Info Menu


  Si te tille.
  Nje femer qe nuk ka vetem fizikun,por edhe karakterin e fort.
   

 18. #137
  Moderatorė

  User Info Menu

  @ Natta

  Shumč e mendueshme kohet e fundit.
   

 19. #138
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  E zhveshur me kepuce me taka
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #139
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Nje lule pranvere perplot nektar
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do ta vrisje personin siper teje !!
  Nga Studenti ne forum Lojra
  Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-07-2013, 22:00
 2. A e genjeni ndonjehere personin qe e dashuroni?
  Nga Giovanni ne forum Sondazhe dhe votime
  Pergjigje: 55
  Postimi i Fundit: 31-01-2012, 00:49

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •