Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 7 nga 7
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226

  Angry ju ka mbetur pak vite jete ...

  huazuar nga nje enderr e vertete .jeni diku tek te 30_tat...dikur personi ne fjale enderroi se jeta e saj qe ne rrezik.rezultoi qe beri nje vdekje klinike por shtruar ne shtratin e dhomes se gjumit.ndjeu daljen e shpirtit ...

  kete here dikush me influence i rrefeu se i kishin mbetur dhe 13 vite jete...

  ju e besoni nje fakt te tille ?

  nese po cmendim keni ?

  ja vlen te bej cfare ?
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 2. #2
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  Asnje nuk e di dhe nuk e ka ne dore se sa vite jete i ka mbetur!Ate pune e di vetem Zoti!
   

 3. #3
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Njerezit e tille duan te te fusin friken.
  Edhe nostradamus(i) nuk parashikonte vdekjen e njerezve
   

 4. #4
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Spo e kuptoj temen.... Shpjegimi ne shqip ska asnje kuptim Huazuar nga endrra pastaj personi ka 30 vj pastaj pyet ca do benim....
  Nuk besoj qe te merte me shume se 5 minuta ta shtroje temen sic duhej....

  E sa per pyetjeten tende qendrore - nqs do e dije sa kohe ke me per te jetuar, besoj qe do ishte nje katastrof per njerzimin. Nuk duhet te presesh vdekjen, thjesht duhet te jetosh e te respektosh jeten.
   

 5. #5
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  Spo e kuptoj temen.... Shpjegimi ne shqip ska asnje kuptim Huazuar nga endrra pastaj personi ka 30 vj pastaj pyet ca do benim....
  Nuk besoj qe te merte me shume se 5 minuta ta shtroje temen sic duhej....

  E sa per pyetjeten tende qendrore - nqs do e dije sa kohe ke me per te jetuar, besoj qe do ishte nje katastrof per njerzimin. Nuk duhet te presesh vdekjen, thjesht duhet te jetosh e te respektosh jeten.

  thjesht ato 5minuta ma morren kalane nga brenda,,,pritja e kam fjalen
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 6. #6
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Citim Origjinale Postuar nga lovely Shfaq Poten
  thjesht ato 5minuta ma morren kalane nga brenda,,,pritja e kam fjalen
  Se sa te besh dicka gjysmake, me mire mos e bej fare...
   

 7. #7
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Fillo e bej ate qe te ka mbetur pishman qe se ke bere, pastaj fillo e bej ate qe njerezit e tu te afert te kane kerkuar dhe se ke bere, pastaj fillo e bej ate qe dikush qe te ka kerkuar te besh dicka e se ke bere, e ne fund fillo e shijo pjesen e mbetur ashtu sic mendja jote nuk e imagjinonte kurre se kish per ta bere.

  Ik pi nje cinare tani e mendonju thelle per keto qi te shkrujta.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •