Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011
Duke shikuar rezultatet 301 ne 327 nga 327

Teme: Kam Mall....

 1. #1
  Mangup me Licenc fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Peja
  Postime
  2,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  88

  Kam Mall....

  Kam mall per syte e tu...
  Kam mall per buzet e tua...
  Kam mall per buzeqeshjen tende...
  Kam mall per zerin tend...
  Kam mall prekjet tua....
  Kam mall per nervozen tende,,,
  Kam mall per nje te Dua nga buzet Tua
  Ni toke ku flamuri - me vjet me mloj fytyren
  e tash jane qu K'''''' - po dojne me ndrru ngjyren
  kam gjak kuq e zi - s'po du kaltersi
  s'du ylla n'falmur - se nuk jam jahudi

 2. #301
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,791
  Forca e Rrespektit
  887
  Te vrapoj ne breg te detit teksa perpiqem te kap henen(e beja shpesh kte kur isha e vogel).
   

 3. #302
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,070
  Forca e Rrespektit
  530
  Kam mall per keto pjeshkat e forumit qe nuk po duken packa se kam 20 minuta duke gervisht gishtat tek ekrani I tel duke u munduar me bo intrestantin....
   

 4. #303
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514

  per nje shetitje te gjere ne Kosove dhe MK....

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 5. #304
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Per tingujt e nates mire...
   

 6. #305
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,844
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Per pak kohe te lir��
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 7. #306
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,334
  Forca e Rrespektit
  4530
  Per Loylauylty.

  Nga humbi ajo permetarka?

  Do iki ta takoj te koleget te shkolla.

  Jam i interesuar te mesoj une te Oxford (oh sorry)rivalin e asaj qe thash.

  Dardha?
  Pas e ka bishtin.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 8. #307
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,791
  Forca e Rrespektit
  887
  Per,qytetin e elbasanit.
  Sme besohet qe po e them.
   

 9. #308
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,250
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Ka momente qe kam mall per nje tip vetmie meditimi ku mos te ekzistoj asnje lloj frymori rreth e rrotull,pastaj kujtohem se sa te mire jane disa dy kembsha rreth meje ,dhe ndryshoj mendim. )
   

 10. #309
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,791
  Forca e Rrespektit
  887
  Kam mall te krijoj poezi,sic beja dikur.
   

 11. #310
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,422
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kam mall te dal te pi i kafe .....u shmenaa
   

 12. #311
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,791
  Forca e Rrespektit
  887
  Kam mall per ty.
   

 13. #312
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,874
  Forca e Rrespektit
  5068
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kam mall te dal te pi i kafe .....u shmenaa
  kafe the? si e deshiron?

  x temen.
  kam mall per kohen kur me merrnin per dore.... pse u rrita xhanem?!!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 14. #313
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,411
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2479
  Mos pi mall, bėj palestėr
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 15. #314
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,791
  Forca e Rrespektit
  887
  Kam mall me, fol serish me ty.
   

 16. #315
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514
  Kam mall jeten ne Kosoven time te dashur ta jetoja………. dhe ne Shqiperin etnike bashkarisht tani……..

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 17. #316
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,744
  Forca e Rrespektit
  11372
  Te jem me normale.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 18. #317
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,791
  Forca e Rrespektit
  887
  Kam mall pėr ēmendurinat e tua .
  U lodha nga njerėzit seriozė.
  :/
   

 19. #318
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514

  Kam mall per jeten ne atdhe……..  edhe atje kur te jesh, shpesh sdihet sa shkon tregu.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 20. #319
  per asgje... finally
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 21. #320
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,422
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kam mall , por une nje lloj malli kam...dy nuk bohen
   

 22. #321
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Kam malle me te mbulu me gjethe vjeshte
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 23. #322
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,377
  Forca e Rrespektit
  3404
  Per shi..na mbyti pluhuri
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 24. #323
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,250
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  I kam shuar te gjitha mallet.
  Me ne fund jam rritur!! )
   

 25. #324
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  I kam shuar te gjitha mallet.
  Me ne fund jam rritur!! )
  Lere, lere, se pleqeria e ka duke tu rrit malli e tuj tu zvoglu fuqia
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 26. #325
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,422
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kam mall per kohen qe kaloi dhe e shijova deri ne detaj
   

 27. #326
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,250
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Lere, lere, se pleqeria e ka duke tu rrit malli e tuj tu zvoglu fuqia
  Ah,plako mesa duket une jam tu plake sprapthi. ahhahahahaha
   

 28. #327
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  614
  Forca e Rrespektit
  54
  ...kam mall per miqte e vjeter te ketij forumi...
   

Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 14
  Postimi i Fundit: 17-07-2016, 10:50
 2. Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam e flm me cfare kam!
  Nga sweetzzinna ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 29
  Postimi i Fundit: 11-01-2016, 18:25
 3. Pergjigje: 40
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 13:21

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •