Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 34 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 998
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,142
  Forca e Rrespektit
  4347

  Si e pershkruani antarin larte?

  Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

  Have fun.
  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Ja ku e mbyllem e rihapem perseri dhe kete teme per tejkalim postimesh.
  Dhe perseri e kete teme Averoo e paske hap ti ahahahha.

  Per Averin mendimet me te mira. Respekte
   

 3. #3
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,434
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  E une per nevin nga ato me te mirat kam...po i kam ne sirtar
   

 4. #4
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  977
  Forca e Rrespektit
  345
  Un pėr monėn mendimet e kqinja i kam nė raft.Aty mbaj dhe njė shall po ē rėndėsi ka.
  Drejtoresh e njė ndėrrmarje pa puntorė
   

 5. #5
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,434
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nga ata qe kane vrerin ne maje te gjuhes....njeri me probleme por qe sja lehteson dot barren askush ketu
   

 6. #6
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  977
  Forca e Rrespektit
  345
  Njeri qė nuk din tė lexojė dashurinė e shfaqur nėpėrmjet vrerit. Dashurinė pėr tė qėnė vetvetja dmth.
   

 7. #7
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,434
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Antar qe do kujtohet per dashnine per veteveten
   

 8. #8
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  977
  Forca e Rrespektit
  345
  Antare qė nuk din qė nė kte botė vetja ėshtė mbi gjitha.
   

 9. #9
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,434
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Sheh ironi e atje ku ska.....nejse mo

  Nje antar me shume, qe shton aktivitet ne fund te dites
   

 10. #10
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  977
  Forca e Rrespektit
  345
  Njė antare qė nuk sheh dashurinė e shfaqur pėr antarėt e tjerė nga antarė tė tjerė , sepse ėshtė e zėnė tė haj sufllaqe.
   

 11. #11
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,752
  Forca e Rrespektit
  11372
  Rildi i lodhshem.
  Skuptoje nese ben si i trashe apo eshte. Sido qe te jete mos e lejo veten ne keto nivele.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #12
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,434
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Dhe mire bej .....kjo tregon se jam person korrekt
  Cme duhet mua se kush dashuron ke.....

  Rildi ja doli e kurioz mbi dashurickat e te tjereve

  Ps: i bejne te mira sufllaqet te vollga eee?
   

 13. #13
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  977
  Forca e Rrespektit
  345
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Rildi i lodhshem.
  Skuptoje nese ben si i trashe apo eshte. Sido qe te jete mos e lejo veten ne keto nivele.
  Ay qė skupton
  Ėshtė i trashė
  E nuk largohet
  Por vdes e vdes
  Si njė
  Dashnor.
   

 14. #14
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  977
  Forca e Rrespektit
  345
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Dhe mire bej .....kjo tregon se jam person korrekt
  Cme duhet mua se kush dashuron ke.....

  Rildi ja doli e kurioz mbi dashurickat e te tjereve

  Ps: i bejne te mira sufllaqet te vollga eee?
  Nuk i kam provuar asnjėherė,ti ndaj me antarėt kėto eksperienca..ēpret
   

 15. #15
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  89
  Nuk e njoh.
   

 16. #16
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,434
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Djale me qendrim korrekt
   

 17. #17
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,345
  Forca e Rrespektit
  4530
  Prap si Basinger me duket.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 18. #18
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,752
  Forca e Rrespektit
  11372
  I ndjeshem.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 19. #19
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  89
  Me duket pak ekstravagante.
   

 20. #20
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  He is slowly - slowly , getting back on his shell.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #21
  Zane mo... her flet tamam her ja fut kot...
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 22. #22
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Kur i teket ve shamine ne koke... e kur i teket e heq.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #23
  Gjumash fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  343
  Forca e Rrespektit
  81
  Si zane mali kur i do qejfi welcome back
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 24. #24
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Ka vendodhje interesante : )

  Thnx
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #25
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  89
  Ne konflikt me veten.
   

 26. #26
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  I semure ......
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 27. #27
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  89
  Verzioni femer i Don Kishotit.
   

 28. #28
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Creepy weirdo .....
   

 29. #29
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  89
  Te shkon nata me u shajt me ket, po e mbylli me kaq se ju ka rrit mendja.

  Cocky female. Bitchy.
   

 30. #30
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,752
  Forca e Rrespektit
  11372
  Se di. Por duket se studion njerez e situata.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Faqja 1 nga 34 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si e pershkruani antarin larte?
  Nga Aver ne forum Arkiva
  Pergjigje: 4068
  Postimi i Fundit: 16-08-2018, 15:38

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •