Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 16 nga 22 I parėI parė ... 678910111213141516171819202122 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 451 ne 480 nga 657
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,102
  Forca e Rrespektit
  4347

  Si e pershkruani antarin larte?

  Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

  Have fun.
  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #451
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  88
  I gjalleruar.
   

 3. #452
  Free mind.....
   

 4. #453
  Healthy mind!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 5. #454
  Kerkese dhe princip perkthehet egoja e saj....
   

 6. #455
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  88
  Tip interesant.
   

 7. #456
  plot edukate e respekt
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #457
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,210
  Forca e Rrespektit
  968
  Soul e trazuar
   

 9. #458
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  zoteria ka nje fashino prej zoterije te vertete...
  dhe ka nostalgji per kenget e pavdekshme te kohes sime
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 10. #459
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,780
  Forca e Rrespektit
  2677
  Jana eshte e embel mjalte
   

 11. #460
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  hartin me ngjan se nuk kam patur rastin te te pershkruaj asnjehere ndaj do zgjatem pak..
  je racional... provokues dhe ke llogjike te forte.
  kam ven re qe di te skuqesh celikun, di ta rrahesh e ti japesh formen qe deshiron arrin edhe ta fusesh ne ujin e ftoht dhe e le aty...
  ke nje nick qe ka shume domethenje dhe nenkuptohet perse e ke zgjedhur dhe sa e do natyren flas ate te panjeri...
  per mos ta ber roman ke mungesa e je pertac ne komunikim edhe pse ste mungon durimi .... etj etj...
   

 12. #461
  Sa me lodhi ta kuptoj....... Eshte artdashese por ka zgjedhur artin me mashtrues te pershkruaje ate romantik.
   

 13. #462
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Anonim kakavija
   

 14. #463
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  88
  Veshtrim te thelle.
   

 15. #464
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,554
  Forca e Rrespektit
  11370
  Ne fillim me ngjante sh i trashe.
  Tani me duket sikur eshte holluar ca.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #465
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  88
  Ngaqe kohen e fundit kam frekentuar palestren, per ate.

  -Mua me duket paksa mendjemadhe ne boten e saj.
   

 17. #466
  Lol
  paska dhe sens humori.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 18. #467
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,162
  Forca e Rrespektit
  10
  ...atraktive dhe plot sharm.

  Darius
  La vita č bella...

 19. #468
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,554
  Forca e Rrespektit
  11370
  Darius ne terezi te vet. Se rruan per njeri.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #469
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,826
  Forca e Rrespektit
  8304
  Vet poshtersia e saj
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #470
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,554
  Forca e Rrespektit
  11370
  Oooo ligesiaaaa dora vete.
  Por me njerez te tille vendi yne do bente hajr
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #471

 23. #472
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  88
  I pamvarur, nuk mban ane.
   

 24. #473
  E ēuditshme sa here hyj ne kete teme me del gjithmone ky aristokrati per ta pershkruar!.

  Them se femrat duhet ta kene frike, kurthi i tij zor se mbetet pa gjah sepse eshte fin dhe shume kompleks per ta dalluar.
   

 25. #474
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  632
  Forca e Rrespektit
  420
  ushtar i liris
   

 26. #475
  sec ii pelqejne filozofite e hinduve.i duket me interesat bota andej nga azia
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 27. #476
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  632
  Forca e Rrespektit
  420
  Gje e embel ,,,ka lezet!
   

 28. #477
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,043
  Forca e Rrespektit
  4529
  I botės sė letėrsisė
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 29. #478
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,243
  Forca e Rrespektit
  500
  Tallaz.......
   

 30. #479
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,554
  Forca e Rrespektit
  11370
  Si ato grifshat me 7 koka. Vetem llap gjithe diten. Dhimbje koke.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 31. #480
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,243
  Forca e Rrespektit
  500
  Kafshuese....
   

Faqja 16 nga 22 I parėI parė ... 678910111213141516171819202122 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si e pershkruani antarin larte?
  Nga Aver ne forum Arkiva
  Pergjigje: 4068
  Postimi i Fundit: 5 Dite me Pare, 14:38

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •