Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 34 nga 34 I parėI parė ... 2425262728293031323334
Duke shikuar rezultatet 991 ne 1,001 nga 1001
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,142
  Forca e Rrespektit
  4347

  Si e pershkruani antarin larte?

  Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

  Have fun.
  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #991
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,083
  Forca e Rrespektit
  530
  cupe e mire me ka thene..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 3. #992
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,752
  Forca e Rrespektit
  11372
  Vetem drejtor seshte.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 4. #993
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,083
  Forca e Rrespektit
  530
  Po qe vlen nganjehere kjo cupe..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 5. #994
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,069
  Forca e Rrespektit
  2593
  Msus me edukat ky
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 6. #995
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,463
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nje thirrje e deshperuar do e cilesoja sipas nickname -ve
   

 7. #996
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,069
  Forca e Rrespektit
  2593
  Super sexsy do e thirrja po e pash n'rrug
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 8. #997
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,463
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ishalla sme sheh

  Ky humorist
   

 9. #998
  Moni, ktu e kaq vjet njesoj. M'pelqejne njerezit qe nuk ndryshojne, kur jane te mire sigurisht
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 10. #999
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,463
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Me pelqen sepse edhe pse per shume kauza nuk biem dakort, nuk i imponohemi njera -tjetres dhe i pranojme cdo mendim ndryshe.

  Nje debatuese e argumentuar e kurre fyese!
   

 11. #1000
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,424
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2479
  Anėtare e forumit.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 12. #1001
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,463
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Vveton i forumit
   

Faqja 34 nga 34 I parėI parė ... 2425262728293031323334

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si e pershkruani antarin larte?
  Nga Aver ne forum Arkiva
  Pergjigje: 4068
  Postimi i Fundit: 16-08-2018, 15:38

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •