Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 210
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  31
  Postime
  3,721
  Forca e Rrespektit
  214

  Cfarė bleve pėr herė tė fundit?

  Pra Cdo Dite Blem Dicka Dac E Vogel Ose E Madhe ... Un Sapo Bleva Nje Akullore Po Ti ...
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #181
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,078
  Forca e Rrespektit
  4216
  Dua ta blej nje kofer sot.
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #182
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,311
  Forca e Rrespektit
  8311
  Kte, se kshu ma dha truri ne 12 te nates, qe me duhejsh 1

  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 4. #183
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,828
  Forca e Rrespektit
  3798
  La vita č bella...

 5. #184
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,516
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4519
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 6. #185
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rossonero
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  tirana
  Postime
  461
  Forca e Rrespektit
  138
  2017-09-20.jpg .................
   

 7. #186
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,100
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ca midhje guacke.....
   

 8. #187
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,097
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2383
  Bleva njė palė tė brendshme.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 9. #188
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,775
  Forca e Rrespektit
  2192
  20180317_155202.jpg
  ... kčto .
   

 10. #189
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,115
  Forca e Rrespektit
  976
  Dje: bileta per ne kinema

  sot:
  nje fatur mujore
  edhe nje xhel me i cu leshrat perpjet
   

 11. #190
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,363
  Forca e Rrespektit
  11349
  Qumesht.
  Asgje ste shijon me shume se sa kur pi qumeshtin e ftohte nga shishja ne 1 te nates. Ahh.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #191
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,828
  Forca e Rrespektit
  3798
  ...nje bilete trageti, Itali.

  Darius
  La vita č bella...

 13. #192
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,311
  Forca e Rrespektit
  8311
  Kte varesen me palm
  Po lutem qe te nxjerrin dhe vethe qe ti bej komplet.

  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 14. #193
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,595
  Forca e Rrespektit
  393
  Ca bileta per Disneyland...;-)
   

 15. #194
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,005
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
   

 16. #195
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,732
  Forca e Rrespektit
  2695
  Bleva nje motor honda ,
  dhe dua te shes ca gjera .
  Feja eshte injorance , por jo vetem !

 17. #196
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,483
  Forca e Rrespektit
  2154
  K’te canten... tani me duhet te gjej edhe nje pale xhinse me gura.

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #197
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,595
  Forca e Rrespektit
  393
  Tani ne keto momente, nje double mish qengji, vere te kuqe, buke te bere ne sac dhe nje femer seksi ne krah....
  in the end “ life is good”
   

 19. #198
  Larguar fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Postime
  536
  Forca e Rrespektit
  269
  Ushkur per breket, lam nam po na bien rrugeve.


  Edhe nje guarana se me pihej.
   

 20. #199
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,311
  Forca e Rrespektit
  8311
  Kam ble kto + ca laser treatments...


  7F580500-0674-4AB7-AE51-CC057FBEE8DB.jpg

  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 21. #200
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Mosha
  100
  Postime
  652
  Forca e Rrespektit
  193
  Wireless fast charge, na vdiqen kabllat spo i gjej dot naten, keshtu qe me kete pliken e stufes mbaruam pune. Na kapi pleqnia me duket spo gjejme as brimen e kabllit te celit
  image.jpeg
   

 22. #201
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,005
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
  Dy bileta per nje shfaqje baleti.
   

 23. #202
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,307
  Forca e Rrespektit
  2939
  Buken time te perditshme.
  Treat your self like a star!!!

 24. #203
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,483
  Forca e Rrespektit
  2154
  K’te fundin e shkurter & this top

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #204
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,115
  Forca e Rrespektit
  976
  Zana hekuros kemishen se e ke te pa hekurosur
   

 26. #205
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,005
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
  Kete portofolin dhe keta trandafilat.

  IMG_20180418_145140.jpg


  IMG_20180418_145230.jpg
   

 27. #206
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,595
  Forca e Rrespektit
  393
  Nje rrip...
   

 28. #207
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Mosha
  100
  Postime
  652
  Forca e Rrespektit
  193
  Nje merluc 1.5 kg
   

 29. #208
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,880
  Forca e Rrespektit
  4980
  vogne me mente.....
  "beato colui che nella vita ha trovato lo scopo della propia"

 30. #209
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,595
  Forca e Rrespektit
  393
  Nje shishe uje..
   

 31. #210
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Mosha
  100
  Postime
  652
  Forca e Rrespektit
  193
  Qumesht....
   

Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •