Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 15 nga 16 I parėI parė ... 5678910111213141516 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 421 ne 450 nga 462
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  198
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #421
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,218
  Forca e Rrespektit
  346
  Dite koti, pa pike intimiteti...
   

 3. #422
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  It feels like those last two days i been at 4 places at the same time ....day & night . Divine mind : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #423
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,097
  Forca e Rrespektit
  1305
  Sjellja 3 mire e vajzave qe punojne ne markete te medha .
  87654321

 5. #424
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,080
  Forca e Rrespektit
  87
  Monotoni, kohe e merzitshme.
   

 6. #425
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  I had such a good deep sleep last night , well needed .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #426
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,061
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2262
  Oj nanė, po vjen ni njeri me ni gru me ta uru 8 Marsin!
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 8. #427
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  Njera e cila tek me degjoi duke folur per boxing ... u kthye dhe me tha mos ndalo se foluri me thuaj se c'fare beni ne boxing training step by step , edhe ja shpjegova : We skip , pad & do a mixture of abs and squats .

  Pastaj me tha flm, me inspirove per nje warm up that i got to do for 13 people on Monday, for a Macbeth play ... po iki tani te blej skipping ropes. They have to pretend that they are in a field of battle ,somewhere up in Scotland ... this and that, she is crazy this woman and she wears me out ...it's hard to get rid of her .

  Kur po ju tregoja ca shoqeve, qeshnin me te madhe .. lunatic woman, but its not funny and i got to meet her again next week.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #428
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,591
  Forca e Rrespektit
  4977
  a ka njeri nga peja ketu?
   

 10. #429
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  My older sister she really annoys me ... i think its the age difference , as i get on very well with her son .

  She calls me to sort out her shit... but always when the worse is done, which makes it triple difficult 4me 2 sort it out.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #430
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  8257
  3 ore bllokim ne rruge e kilometra te gjata kolona se populli po varrosnin nje te vdekur.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 12. #431
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,215
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  3 ore bllokim ne rruge e kilometra te gjata kolona se populli po varrosnin nje te vdekur.
  Kur te vdesesh ti , mortja do te marre bashke me kockat.
  Jo me aq ligesi ne kete bote. U pendua dhe i Madhi.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 13. #432
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,840
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  I thua ne nje forme ....me morri malli per ty
  Pergjigja epike....nje smiley face

  Wtfffff ......lesson learned....
   

 14. #433
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  430
  Forca e Rrespektit
  273
  Sa here lexoj anglisht pendohem pse nuk e mesova kete gjuhe
   

 15. #434
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,258
  Forca e Rrespektit
  8310
  Disa meshkuj ktu...per gjynof.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 16. #435
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,218
  Forca e Rrespektit
  346
  Bukuria e natyres pas 1 Meter bore qe ra dje....
   

 17. #436
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  Njera sot shopping ... me beri per te qeshur kur po provonte ca rroba dhe kishte marre me vete ne cante kepucet me taka, e c'do gje qe provonte vishte edhe takat ... : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #437
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,840
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Mrekulli   

 19. #438
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,783
  Forca e Rrespektit
  3191
  Kam filluar te pelqej embelsirat..e pazakonte per mua!!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 20. #439
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Kam filluar te pelqej embelsirat..e pazakonte per mua!!
  Hormonet : d

  Ps... Qenkam zgjuar me idene qe qenka... e diele sot
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #440
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,783
  Forca e Rrespektit
  3191
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Hormonet : d

  Ps... Qenkam zgjuar me idene qe qenka... e diele sot
  Jo hormonet..e kam me hene.kjo qenka hena embelsirave per mua.henen tjeter do e kem serish per kripra
  Heren e fundit u redaktua nga Abis; 3 Dite me Pare ne 15:02.
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 22. #441
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  430
  Forca e Rrespektit
  273
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Mrekulli  Space Mother Ships
   

 23. #442
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,220
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
   

 24. #443
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Jo hormonet..e kam me hene.kjo qenka hena embelsirave per mua.henen tjeter do e kem serish per kripra
  Kshu E paskam edhe une diten sot , por per arsye te ndryshme : d
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #444
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,840
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga KAON Shfaq Poten
  Space Mother Ships
  Paske msu anglisht? Congrats
   

 26. #445
  Kosovare fv Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,117
  Forca e Rrespektit
  1442

  kur kam pune me ata qe sdijnė....

  Nefakt nuk dua te kam pune me tillet, por po mundohen te me futin ne njollen e tyre.....

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 27. #446
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,215
  Forca e Rrespektit
  11349
  Mua me beri pershtypje deti dje ne fakt o pardje sdi kur ishte ama pershtypja zgjat edhe sot. Keshtuqe jam brenda ne teme.
  Qe deti qenka perfekt me kenge franceze ne vesh. E kisha lodh gjithmone me kenge spanjolle cubane etj. Por fronce qenka nona vet.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 28. #447
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,215
  Forca e Rrespektit
  11349
  Ai eshte yll
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 29. #448
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  Imagjinata e shfrenuar e ca njerezve .

  Por mbi te gjitha komshinjte ngjitur... te cilet jane Italians : imagjino ora 6 e mengjesit , sapo kisha dalur nga dushi dhe shikoj njerin duke pare nga dritarja... me trembi jashte mase : (

  Nejse kishte dashur te me thonte, nese mund ti mbaj posten sonte nga darka sepse nuk do te ishte ne shtepi. I thashe po ti bjeri deres, perse shikon nga dritarja. Njerez te cuditshem
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 30. #449
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  8257
  Gjithe shypja tu e kujtu Hawking-un n'fb

  T'mbushet mendja qe ne veq neper katedra shkence rrojme
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 31. #450
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,215
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Gjithe shypja tu e kujtu Hawking-un n'fb

  T'mbushet mendja qe ne veq neper katedra shkence rrojme
  Ta dine keta qe Hawi hante qyrret e veta e jarget ne xhakete mengjes per mengjes.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Faqja 15 nga 16 I parėI parė ... 5678910111213141516 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •