android
Faqja 6 nga 6 I parėI parė 123456
Duke shikuar rezultatet 151 ne 160 nga 160
 1. #1
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #151
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  I kam udhtuar vietet nder shekuj,per te ardhur ne deren tende!
  Tani e kuptoj.
  I kam ndaluar stinet ne stinen tone...
  E kaq mallshem po e jetoj!!


  ) Ky Frymzimi i momemntit.
   

 3. #152
  Moderatorė

  User Info Menu

  Turizmi, sot nė mbrėmje charteri i parė nga Finlanda
  Sot nė darkė mbėrrin charteri i parė nga Finlanda. Janė 30 mijė turistė qė vijnė pėr herė tė parė nė Shqipėri."

  Lajmin e bėri tė ditur ministri i Turizmit Blendi Klosi dje gjatė njė takimi me qytetarė nė Teatrin Petro Marko nė Vlorė, nė kuadėr tė turit “Puna pėr Shqipėrinė qė Duam, llogaridhėnia publike e qeverisė”

  Ministri i Turizmit Blendi Klosi u shpreh optimist qė kėtė sezon turistik Vlora do tė mirėpresė mė shumė vizitorė.

  "Ėshtė njė arritje nė fushėn e turizmit nė Shqipėri, janė 30 mijė turistė qė vijnė pėr herė tė parė nė Shqipėri. Duhet qė kėtė vit sezoni turistik tė jetė i mirėmenaxhuar”, nėnvizoi Klosi
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 4. #153
  Braveheart

  User Info Menu

  Fakti qe kur u ktheva sonte ne shtepi... Duke pare nga dritarja, vura re qe nje pjese e pallatit nga kati i dyte gjer ne katin e kater , ishte dogjur keq fare. Nuk e di se c'fare ka ndodhur me duhet te pyes neser, se eshte vone tani. Me ka ngelur ne mendje, apo nuk e kam edhe perballe... pamje tragjike.
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 1 Javė mė Parė ne 23:21.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #154
  oNcE...

  User Info Menu

  Ke te shkruaj me para.
  Sot ka qene 1 dite plot ndodhi.

  1.vajza qe u ambjentua me 2 shoqe tmiat sikur ti njihte tere jeten e tmendosh qe eaht tip i ndrojtur
  2. piket ne provim. Nailed it
  3. Mdoli para nfb 1 anekdote e nastradinit me gomarin. atij i vodhen gomarin. Njerezit ne vend te denonin hajdutin qe beri gjemen u mernin me nastradinin duke i kerku llogari pse nuk e lidhe. Nderkohe pyes veten: mos valle keta robt skan dash te dihet kush esht vjedhesi dhe merren me nastradinin? Edhe kjo histori mdoli para fiks ne 1 moment kur kalova pothuajse te njejtat peripecira per 1 ceshtje.
  4. Ca njerez qe skuptojne. Kisha shkruar ca vargje shpirterore gjasme dhe tjetra qe as ja ka haberin letersise e kishte marre tjeter per tjeter e me kerkon llogari ne wallin e fb tim se per ke i kam shkruar. Lol

  strange people all around
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #155
  Braveheart

  User Info Menu

  Kjo koha taman ...typical English weather
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #156
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Popull frikacak qe jeton ne ikje e siper duke menduar vetem te mbroje koken e tij.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 8. #157
  Anėtar Aktiv

  User Info Menu

  Qiellin e kishin zhgarravitur si rrjet merimange,,nuk me beri pershtypje shum se kete e bejne cdo dite...por po mendoja kaq kriminela jane?!
   

 9. #158
  Alis Volat Propriis

  User Info Menu

  Robt e riperseritshem...te lodhshem pff!
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 10. #159
  Moderatorė

  User Info Menu

  ...tč keqen u plakem ., nuk kemi takat tč festojmč krah per krah me rinin :-)
   

 11. #160
  Super Moderator

  User Info Menu

  kam nje lule qe me pelqen jasht mase po sesht si dua pyes nje komshije dhe me tha provo te rimbjellesh dhe ne fund te vazos ver nje vez...
  max do me dal nje zog.. cudi!!!
  Non si colgono i frutti della felicitą sull’albero dell’ingiustizia.

Faqja 6 nga 6 I parėI parė 123456

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •