Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 16 nga 17 I parėI parė ... 67891011121314151617 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 451 ne 480 nga 483
 1. #1
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,074
  Forca e Rrespektit
  4216

  Si e pershkruani antarin larte?

  Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

  Have fun.
  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #451
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,080
  Forca e Rrespektit
  87
  I gjalleruar.
   

 3. #452
  Drejt Lindjes... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Postime
  475
  Forca e Rrespektit
  269
  Free mind.....
   

 4. #453
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,437
  Forca e Rrespektit
  9243
  Healthy mind!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 5. #454
  Drejt Lindjes... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Postime
  475
  Forca e Rrespektit
  269
  Kerkese dhe princip perkthehet egoja e saj....
   

 6. #455
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,080
  Forca e Rrespektit
  87
  Tip interesant.
   

 7. #456
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,437
  Forca e Rrespektit
  9243
  plot edukate e respekt
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #457
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,040
  Forca e Rrespektit
  973
  Soul e trazuar
   

 9. #458
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,593
  Forca e Rrespektit
  4977
  zoteria ka nje fashino prej zoterije te vertete...
  dhe ka nostalgji per kenget e pavdekshme te kohes sime
   

 10. #459
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,702
  Forca e Rrespektit
  2695
  Jana eshte e embel mjalte
  Feja eshte injorance , por jo vetem !

 11. #460
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,593
  Forca e Rrespektit
  4977
  hartin me ngjan se nuk kam patur rastin te te pershkruaj asnjehere ndaj do zgjatem pak..
  je racional... provokues dhe ke llogjike te forte.
  kam ven re qe di te skuqesh celikun, di ta rrahesh e ti japesh formen qe deshiron arrin edhe ta fusesh ne ujin e ftoht dhe e le aty...
  ke nje nick qe ka shume domethenje dhe nenkuptohet perse e ke zgjedhur dhe sa e do natyren flas ate te panjeri...
  per mos ta ber roman ke mungesa e je pertac ne komunikim edhe pse ste mungon durimi .... etj etj...
   

 12. #461
  Drejt Lindjes... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Postime
  475
  Forca e Rrespektit
  269
  Sa me lodhi ta kuptoj....... Eshte artdashese por ka zgjedhur artin me mashtrues te pershkruaje ate romantik.
   

 13. #462
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,846
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Anonim kakavija
   

 14. #463
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,080
  Forca e Rrespektit
  87
  Veshtrim te thelle.
   

 15. #464
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,216
  Forca e Rrespektit
  11349
  Ne fillim me ngjante sh i trashe.
  Tani me duket sikur eshte holluar ca.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #465
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,080
  Forca e Rrespektit
  87
  Ngaqe kohen e fundit kam frekentuar palestren, per ate.

  -Mua me duket paksa mendjemadhe ne boten e saj.
   

 17. #466
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,437
  Forca e Rrespektit
  9243
  Lol
  paska dhe sens humori.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 18. #467
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,781
  Forca e Rrespektit
  3748
  ...atraktive dhe plot sharm.

  Darius
  La vita č bella...

 19. #468
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,216
  Forca e Rrespektit
  11349
  Darius ne terezi te vet. Se rruan per njeri.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #469
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  8257
  Vet poshtersia e saj
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #470
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,216
  Forca e Rrespektit
  11349
  Oooo ligesiaaaa dora vete.
  Por me njerez te tille vendi yne do bente hajr
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #471

 23. #472
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,080
  Forca e Rrespektit
  87
  I pamvarur, nuk mban ane.
   

 24. #473
  Drejt Lindjes... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Postime
  475
  Forca e Rrespektit
  269
  E ēuditshme sa here hyj ne kete teme me del gjithmone ky aristokrati per ta pershkruar!.

  Them se femrat duhet ta kene frike, kurthi i tij zor se mbetet pa gjah sepse eshte fin dhe shume kompleks per ta dalluar.
   

 25. #474
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  431
  Forca e Rrespektit
  273
  ushtar i liris
   

 26. #475
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,437
  Forca e Rrespektit
  9243
  sec ii pelqejne filozofite e hinduve.i duket me interesat bota andej nga azia
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 27. #476
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  431
  Forca e Rrespektit
  273
  Gje e embel ,,,ka lezet!
   

 28. #477
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,907
  Forca e Rrespektit
  4425
  I botės sė letėrsisė
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 29. #478
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,236
  Forca e Rrespektit
  346
  Tallaz.......
   

 30. #479
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,216
  Forca e Rrespektit
  11349
  Si ato grifshat me 7 koka. Vetem llap gjithe diten. Dhimbje koke.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 31. #480
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,236
  Forca e Rrespektit
  346
  Kafshuese....
   

Faqja 16 nga 17 I parėI parė ... 67891011121314151617 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •