Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 316

Forum: Ditėlindjet e anėtarėve

 1. Smile Teme NgjitėsE Ngjitėse: Urime Forumi Virtual!

  Started by bledikorcari‎, 17-12-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 8,540
  18-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Gėzuar Ditėlindjen Legally_Sweet ..

  Started by Natta‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 196
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Qyqa qenka rrit Vetoni :P

  Started by Aki‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 450
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Mon dhe100!!

  Started by NeVertiti‎, 05-12-2018
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 315
  07-12-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Delirium dhe 100.

  Started by NeVertiti‎, 06-11-2018
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 350
  06-11-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Thumbs up Gezuar ditelindjen bella

  Started by kitrra 123‎, 21-04-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 1,123
  02-11-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Urime ditelindjen Kitrra!

  Started by NeVertiti‎, 23-09-2018
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 1,202
  01-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. O hajdeni be se ka ditlindjen dushi...(kitrra)

  Started by shiHanny!!‎, 23-09-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 64
  • Shikime: 9,976
  19-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. WXP edhe 100!

  Started by kitrra 123‎, 11-06-2018
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 1,431
  14-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Gezuar Monique!

  Started by jana80‎, 05-12-2017
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 61
  • Shikime: 3,520
  06-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Edhe 100 Drejtor!!!

  Started by Monique‎, 25-09-2017
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 1,303
  26-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Kitra..3..2..1 URIME.

  Started by Nicktjeter‎, 23-09-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 957
  25-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Dhe 100 Ultraviolet!

  Started by NeVertiti‎, 16-08-2016
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 2,478
  21-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Wxp dhe 100!

  Started by NeVertiti‎, 11-06-2017
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 2,403
  23-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Call dhe 100!! :)

  Started by NeVertiti‎, 01-04-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 754
  01-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Gezuar ditelindjen Clive Owen

  Started by legjenda‎, 17-02-2017
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 622
  20-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Happy Birthday Legally_Sweet :)

  Started by Abis‎, 07-01-2017
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 812
  17-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Gezuar ditelindjen Vvetoni!!!

  Started by AnGeLiC‎, 16-12-2016
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 1,272
  26-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 18. Gezuar Ditelindjen Monique...

  Started by Darius‎, 05-12-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 1,483
  07-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •