Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 20 nga 20

Teme: Mon dhe100!!

 1. #1
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,409
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799

  Mon dhe100!!

  Sot kesulkuqia e forumit ka ditelindjen!
  Pjeshkellonje (sic te themi tashme une dhe Drejtori hahahaha),dhe 100 e dashur,fat dhe mbaresi!!
  Gezuar sot dhe cdo dite te jetes tende,qofshin te mbushura me dashuri dhe lumturi,bashke me njerzit e tu te dashur!!
  Dhe 100 Mono! :*
  Gezuar e dashur!

   

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,594
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Faleminderit e dashur ....po sa bukur e bere mi
   

 3. #3
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,639
  Forca e Rrespektit
  1402
  Edhe 100 Shefe !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 4. #4
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  592
  Forca e Rrespektit
  167
  Ta gezosh ditelindjen Monique...edhe 100 te tjera!!..

  te uroj cfare te deshiron zemra...dite me ngjyra dhe plot gjalleri ne jeten tende...

  (p.s prandaj je kaq alegro dhe me humor se je shigjetari mi...tani e kuptova pse je kaq e qeshur dhe njeri pozitiv...shenja jote flet shume hahahahaa i thote te gjitha)...
   

 5. #5
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,594
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  Ta gezosh ditelindjen Monique...edhe 100 te tjera!!..

  te uroj cfare te deshiron zemra...dite me ngjyra dhe plot gjalleri ne jeten tende...

  (p.s prandaj je kaq alegro dhe me humor se je shigjetari mi...tani e kuptova pse je kaq e qeshur dhe njeri pozitiv...shenja jote flet shume hahahahaa i thote te gjitha)...
  Gollomesh na nxjerr e di

  Rrofsh rrofsh...
   

 6. #6
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,079
  Forca e Rrespektit
  2593
  Ooooooooo mon mos u plaksh kurr
  Hajt 100 vjeqe me 1burr t mire se t'iku mosha
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 7. #7
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,377
  Forca e Rrespektit
  4530
  Urime per ditelindjen tende Monique.

  Festofsh e shume tjera,e secili vit te jete i mbushur me ngjyra per ty.
  :
  Sinqerte

  Passion!
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 8. #8
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,355
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Shefe kur po na jep embelsiren 😉

  Te prifte e mbara ne jete. Shume urime per ty.

  Edhe 💯 vite te kendshme.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 9. #9
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,427
  Forca e Rrespektit
  3404
  Shume urime per ty Monike!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 10. #10
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,170
  Forca e Rrespektit
  531
  Edhe 100 superpjeshka…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 11. #11
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,928
  Forca e Rrespektit
  5069
  Mony gezuar ditelindjen Edhe100 vite te tjera.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 12. #12
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  108
  Forca e Rrespektit
  186
  Urime Monique, u befsh sa te te doje shpirti..
  Beyond the horizon

 13. #13
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,443
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2479
  Urime datėlindjen, gjithė tė mirat!

  P.s nė dhjetor kanė lindur legjendat, ja mė shiko edhe unė nga dhjetori jam.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 14. #14
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,594
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Urime datėlindjen, gjithė tė mirat!

  P.s nė dhjetor kanė lindur legjendat, ja mė shiko edhe unė nga dhjetori jam.
  Epo kjo shpjegon shume o Vveton
   

 15. #15
  Freedom fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,904
  Forca e Rrespektit
  887

  Edhe 100 vite te lumtura shefe.
   

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,443
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2479
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Epo kjo shpjegon shume o Vveton
  Ata qė kanė lindur nga mesi i dhjetorit, megjithatė janė mė legjendar :p
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 17. #17
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,925
  Forca e Rrespektit
  1074
  Shtriga me e bukur ne bote!!
  Edhe 100 vjec
  Te puth fort

  JUST ME..!

 18. #18
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,628
  Forca e Rrespektit
  8341
  Edhe 100 Monique! Festofsh e gėzofsh gjithmonė!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 19. #19
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,204
  Forca e Rrespektit
  2179
  U R I M E d.lindjen dhe u plaksh e lumtur.
   

 20. #20
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514
  E gezofsh ditelindjen Moni......

  te uroj jete te gjate dhe te lumtur siq te do zemra….

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •