Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 26 nga 26
 1. #1
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,601
  Forca e Rrespektit
  8302

  WXP edhe 100!

  O Shef, shume urime per ty shefo.

  Befsh 100 vjet.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,377
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
  Wxp dhe 100!!
  Fat dhe mbaresi.

   

 3. #3
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,762
  Forca e Rrespektit
  4518
  100 vite plot harmoni,shendet e te mira me c'ka ju do zemra.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 4. #4
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,130
  Forca e Rrespektit
  10
  ...edhe 100 vite plot shendet dhe lumturi. Urime!

  Darius
  La vita č bella...

 5. #5
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,793
  Forca e Rrespektit
  3290
  Edhe 100 Wxp
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 6. #6
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,870
  Forca e Rrespektit
  2104
  Edhe 100

  .......
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #7
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,172
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  805
  Edhe 100 vite tė lumtura
   

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,463
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Edhe 100 dhe e men ne koke
   

 9. #9
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,960
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Ju faleminderit per urimet,
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 10. #10
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,900
  Forca e Rrespektit
  2168
  ...per tč rriturit ka veē njč urim .,

  U plaksh i lumtur me shendet e me ēf.ke per zemer.
   

 11. #11
  >>ILoveKosovo<< fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,674
  Forca e Rrespektit
  1437
  Suksese dhe te gjitha te mirat ne jetė………….. vetem perpara!
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,
  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 12. #12
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,896
  Forca e Rrespektit
  382
  Ta gezosh ditelindjen !
  Ah po qerasjet kur te kesh na thirr..
   

 13. #13
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,423
  Forca e Rrespektit
  0
  urime shum sukses
   

 14. #14
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,159
  Forca e Rrespektit
  4936
  Gezuar ditelindjen WxP edhe 100 vite te tjera ! (urimet pranohen edhe me vonese apo jo?!)
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #15
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,137
  Forca e Rrespektit
  88
  Edhe 100 tjera.
   

 16. #16
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,960
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Faleminderit te gjithve, fatkeqsisht e festove ne it, kush eshte ktej nga Milano bujrum
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 17. #17
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,762
  Forca e Rrespektit
  4518
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Faleminderit te gjithve, fatkeqsisht e festove ne it, kush eshte ktej nga Milano bujrum
  Dmth na ke ik pa ta pi nje gote duke e trokit per shendetin tend?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 18. #18
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,960
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  I thojn i llaf guri rend ne vend te vet :p kam ik per nje vizit :p do kthehem shpejt e sdo e lem pa pi nje got po tmaroj edhe ramazani qe ta pim pa na trujt njeri :p
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 19. #19
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,762
  Forca e Rrespektit
  4518
  Hahahahaha.

  Kalofsh mire atehere.

  Do therrasim e plakun,se deri atehere e ai do kete mbaru agjerimin.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 20. #20
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,960
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Ti bojm icik xhiro te lokali Darius :p
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,463
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Te kjo tema vje era tradheti ...ku shkoni ju pa na femnat eeeee ytttt , qafen
   

 22. #22
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,629
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1431
  Edhe 100 WXP. :-) sa dite je ne Milano se unė jam jashte deri Nesėr. :-)
   

 23. #23
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,168
  Forca e Rrespektit
  967
  Gezuar ditelindjen
   

 24. #24
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,634
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4450
  Urime wxp..
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 25. #25
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,102
  Forca e Rrespektit
  4347
  Urime dabeDHjuekspi.

  Te deshiroj...

  ...vazhdimi dihet, te zakonshmet.
  I walk slowly, but I never walk backward

 26. #26
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,960
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Edhe 100 WXP. :-) sa dite je ne Milano se unė jam jashte deri Nesėr. :-)

  Une der ne fund te ksaj jave jam bujrum
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •