Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 26 nga 26
 1. #1
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  WXP edhe 100!

  O Shef, shume urime per ty shefo.

  Befsh 100 vjet.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Wxp dhe 100!!
  Fat dhe mbaresi.

   

 3. #3
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,345
  Forca e Rrespektit
  4530
  100 vite plot harmoni,shendet e te mira me c'ka ju do zemra.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 4. #4
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,207
  Forca e Rrespektit
  3897
  ...edhe 100 vite plot shendet dhe lumturi. Urime!

  Darius
  La vita č bella...

 5. #5
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,385
  Forca e Rrespektit
  3404
  Edhe 100 Wxp
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 6. #6
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,641
  Forca e Rrespektit
  2293
  Edhe 100

  .......
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #7
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,816
  Forca e Rrespektit
  887
  Edhe 100 vite tė lumtura
   

 8. #8
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,445
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Edhe 100 dhe e men ne koke
   

 9. #9
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,996
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Ju faleminderit per urimet,
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 10. #10
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,199
  Forca e Rrespektit
  2179
  ...per tč rriturit ka veē njč urim .,

  U plaksh i lumtur me shendet e me ēf.ke per zemer.
   

 11. #11
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514
  Suksese dhe te gjitha te mirat ne jetė………….. vetem perpara!

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 12. #12
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,083
  Forca e Rrespektit
  530
  Ta gezosh ditelindjen !
  Ah po qerasjet kur te kesh na thirr..
   

 13. #13
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,472
  Forca e Rrespektit
  101
  urime shum sukses
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 14. #14
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,874
  Forca e Rrespektit
  5068
  Gezuar ditelindjen WxP edhe 100 vite te tjera ! (urimet pranohen edhe me vonese apo jo?!)
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #15
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  89
  Edhe 100 tjera.
   

 16. #16
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,996
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Faleminderit te gjithve, fatkeqsisht e festove ne it, kush eshte ktej nga Milano bujrum
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 17. #17
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,345
  Forca e Rrespektit
  4530
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Faleminderit te gjithve, fatkeqsisht e festove ne it, kush eshte ktej nga Milano bujrum
  Dmth na ke ik pa ta pi nje gote duke e trokit per shendetin tend?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 18. #18
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,996
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  I thojn i llaf guri rend ne vend te vet :p kam ik per nje vizit :p do kthehem shpejt e sdo e lem pa pi nje got po tmaroj edhe ramazani qe ta pim pa na trujt njeri :p
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 19. #19
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,345
  Forca e Rrespektit
  4530
  Hahahahaha.

  Kalofsh mire atehere.

  Do therrasim e plakun,se deri atehere e ai do kete mbaru agjerimin.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 20. #20
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,996
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Ti bojm icik xhiro te lokali Darius :p
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 21. #21
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,445
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Te kjo tema vje era tradheti ...ku shkoni ju pa na femnat eeeee ytttt , qafen
   

 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Edhe 100 WXP. :-) sa dite je ne Milano se unė jam jashte deri Nesėr. :-)
   

 23. #23
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Gezuar ditelindjen
   

 24. #24
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,844
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Urime wxp..
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 25. #25
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,142
  Forca e Rrespektit
  4347
  Urime dabeDHjuekspi.

  Te deshiroj...

  ...vazhdimi dihet, te zakonshmet.
  I walk slowly, but I never walk backward

 26. #26
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,996
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Edhe 100 WXP. :-) sa dite je ne Milano se unė jam jashte deri Nesėr. :-)

  Une der ne fund te ksaj jave jam bujrum
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •