Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 9 nga 9
 1. #1
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,345
  Forca e Rrespektit
  8257

  Thumbs up Gezuar ditelindjen bella

  E kujtoni ju bellen??

  Nese se kujtoni ua kujton plaku nga meraku


  Bella ka ditelinjen sot,
  Bella qe nuk plaket kurre, bella qe i pershtatet cdo moshe!

  Se njeriu ndihet aq i ri sa e ndjen ne shpirt kete ne menyre maksimale e verteton bella. Munde t'i thuash 18 vjece, 25, 35, dhe 45 e 50 munde t'i thuash, por ajo gjithnje na paraqitet e fresket dhe e re porsi ves mengjesi.

  Edhe 100, edhe 1000, rrofsh sa te te doje shpirti yt
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,265
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Gezuar Bella, dhe pse ka kohe qe se kemi lexuar ketej rrotull!

  Dhe 100 vite te mbushura me lumturi dhe dashuri te uroj!
   

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,230
  Forca e Rrespektit
  11349
  Urime, urime.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 4. #4
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Edhe 100 pranvera te bukura Bella!
   

 5. #5
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,438
  Forca e Rrespektit
  9243
  Dhw sa vite te duash ti Bella, te mbushuara me lumturi!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #6
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,783
  Forca e Rrespektit
  3748
  Nese nuk e dini, bella eshte ndare nga jeta.

  Darius
  La vita č bella...

 7. #7
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,308
  Forca e Rrespektit
  5792
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Nese nuk e dini, bella eshte ndare nga jeta.

  Darius
  Seriozisht?!!
  Keep your heels head, and standards high.

 8. #8
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,783
  Forca e Rrespektit
  3748
  Yeap, po ben fushate per LSI'ne ne "qytetin" e saj. Keshtuqe, zere se eshte ndare nga kjo jete

  Darius
  La vita č bella...

 9. #9
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,308
  Forca e Rrespektit
  5792
  Shaka pa kripe!

  Tu shtofte jeta Bella!
  Keep your heels head, and standards high.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •