Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 14 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 268

Forum: Ekonomi dhe Biznes

Nė kėtė forum mund tė gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipėtare dhe ajo botėrore

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si e gjykoni situaten financiare te ekonomise ne vend ??!

  Started by CoNNecT‎, 22-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 39
  • Shikime: 8,114
  03-12-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Frika nga cilėsia e ushqimeve

  Started by Violetta‎, 17-06-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 143
  17-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Shitje / Kriza pa fund

  Started by Violetta‎, 14-04-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 455
  14-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 263
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 318
  17-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 492
  19-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 14 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •