Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 13 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 256

Forum: Enigma dhe mistere

Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon

 1. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

  Started by braziljania‎, 27-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 49
  • Shikime: 45,593
  07-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teknologji jasht kohe.

  Started by Lauri‎, 07-02-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 52
  • Shikime: 9,280
  06-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Foto-simbole misterjoze.

  Started by Lauri‎, 31-05-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 56
  • Shikime: 14,836
  20-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Atlantida, misteri i kontinentit te zhdukur

  Started by DEVIL HAND‎, 19-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 37
  • Shikime: 7,749
  20-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Question Teme NgjitėsE Ngjitėse: Misteret e piramides

  Started by bledikorcari‎, 29-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 5,553
  20-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Video Misterjoze

  Started by Lauri‎, 01-06-2013
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 2,272
  16-06-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 2,262
  27-07-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. MBI DAFEN-1 (Lunyu2 )

  Started by NeVertiti‎, 10-05-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 536
  10-05-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Kopja perfekte -sozia

  Started by Lauri‎, 31-10-2015
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 2,206
  05-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Do t'i takojmė alienėt nė vitin 2031?

  Started by ReNdEx‎, 05-07-2011
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 1,095
  05-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,561
  04-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. 10 vende misterioze

  Started by ida angel‎, 23-07-2012
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,937
  04-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 989
  21-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. “Alienėt i kemi nėn kėmbė”

  Started by NeVertiti‎, 28-11-2016
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 1,012
  18-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Asgardia - kombi i pare hapsinor

  Started by Monique‎, 30-11-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 387
  01-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Krijuesi i vertete, kush eshte?

  Started by Lauri‎, 28-06-2015
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 60
  • Shikime: 6,280
  28-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Misteri i peshės sė shpirtit

  Started by NeVertiti‎, 08-10-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 476
  08-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 13 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •